Legalny bukmacher Fortuna przygotował darmowe 20 PLN na zakłady. Kliknij tutaj i odbierz 20 PLN!

Zarzut zabójstwa dla byłego rzecznika Legii

rzecznik

2017-11-05

Były rzecznik Legii, 50-letni Paweł W. najprawdopodobniej zabił żonę. Do tragedii doszło dzień przed Wszystkimi Świętymi w podkrakowskich Niepołomicach, gdzie ostatnio mieszkał ze swoją rodziną.

 

„Legia nie ma rzecznika prasowego. Oficjalnie jest na dwumiesięcznym urlopie, ale pojawiła się informacja, że Paweł W. przebywa... w więzieniu lub zamkniętym ośrodku szpitalnym. Powód? Pracownikowi warszawskiego klubu uprawomocnił się wyrok sprzed lat za przekręty finansowe - informuje dzisiejsze wydanie "Faktu".” – informował w lipcu 2008 roku serwis legionisci.com

 

Paweł W. rzecznikiem prasowym został w marcu 2005 roku. Zastąpił Jacka Bednarza. Po opisanej przez portal legionisci.com sytuacji, przebywał na dłuższym bezpłatnym urlopie. Klub jednak nigdy nie potwierdził doniesień o przekrętach finansowych. Później Paweł W. współpracował z „Tygodnikiem Podhalańskim”.

 

Po kilku latach okazało się, że nie będą to największe problemy byłego rzecznika stołecznego klubu. Paweł W. najprawdopodobniej zamordował żonę i sam zadzwonił później na policję. Motywem zbrodni mogła być zazdrość o młodszą o prawie 20 lat żonę. Kobieta otrzymała kilka ciosów ostrym narzędziem. Były rzecznik usłyszał już zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Grozi mu dożywocie.

 





Komentarze (19)

DZ - 2017-11-20 08:59:15

Przecież ten strażak nie miał wiele wspólnego ze środowiskiem kibiców Legii, a od około dekady kompletnie nic!


do good blees y - 2017-11-17 22:43:30

pajacu nie gadaj bzdur torebko bojs zabiliscie i tyle swojich bijecie sami sie sprzedajecie jak hanior


wzx - 2017-11-12 09:03:09

Mam nadzieję, że w więzieniu zrobią z bydlakiem porządek.


Sopot - 2017-11-11 21:00:27

Nigdy nie upadniemy na beton - trauma derbowa niszczy twój mały mózg i bredzisz trzy po trzy,pilnie skonsultuj się rolmopsie z lekarzem lub farmaceutą


Nigdy nie upadniemy na beton - 2017-11-09 22:21:15

Nigdy nie upadniemy na beton. Brak słów na bide z Arki. Rozumiem, że w ten sposób wypierasz ze swojej gdyńsko-wejherowskiej psyche kompleksy oraz niemiłe wspomnienia dot. jazdy z górki bez sanek do morza. Smutno, że arka nie ma własnego stadionu, a że swojego uciekła. Jest takie porzekadło: czego brakuje w gdyńskich aptekach? Leków na biegunkę.


jebac kiboli - 2017-11-07 21:40:41

co sie dziwic tepy troglyta co jedyne umie robic to lac po ryju nic dziwnego ze w koncu zabil zone jebany debil na sterydach tacy wlasnie honorowi sa kibole bija kobiety i slabszych bo jeden na jednego to sznas z nikim nie maja ludzkie smieci ktore powinny konczyc w dole z wapnem ale na ustach piekne hasla o patriotyzmie i w ramach tewgo patriotyzmu przy byle meczu demoluja miasto jak myslicie oni sa zwyklymi hipokrytami czy sa tak tepi ze nie kumaja tego co robia?


Nigdy nie upadniemy na beton - 2017-11-07 18:38:04

Zakłamana parowo z bks danzing Gdańsk. Wygonić ze stadionu to sobie możesz swoich prawdziwych kibiców co oglądali mecz w toi tojach. Górkę na Ejsmonda tak zdobyliście jak ostatnio na A1 na "przekopaliscie". Kłamstwo powtarzane kilka razy w końcu staje się prawda ale tylko dla Was. Czemu jux nie śpiewacie rudolf hess naszym wzorem jest.Jedynie co wam wychodzi to jak tym zydzewskim parowa zamazywanie grafów po nocach. Gdańsk, miasto prawie ma pół banki mieszkańców a was patałachy na ostatnim meczu było 7tys na 40 ileś tam tysięcznym stadionie Hehehe. Przepraszam przychodzi was czasami po 12,14 czasami nawet 20tys ale na Lecha, 7egie.... jesteście patalachami, kasa się kończy jak już się nie skończyła i IV liga... chyba ze znowu odkupicie licencje i będziecie lechia/olimpia czy coś w tym stylu. Co do ostatnich meczów derbowych, niestety kolejny raz zostaliśmy opierdoleni jak mały Kazio. Na koniec ej tynkarze sram wam na twarze. Ole lechia to kur*a ole ole


Good Bless Y - 2017-11-07 16:58:01

Pamietam Was ,Lechie chocby z fajnego wjazdu na final PP do Olsztyna w 89 . Nasze takie bliskie wyjazdy jak na LKS, chyba pierwszy autokarami 91 r? gdzie bylo nas max 60 os + R,B i ktos jeszcze samochodem potem na Widzew pociagiem jakos tak dziwnie przez miasto zesmy szli i bylo moze z 200 max 250 osob i to byl dobry wynik. W 80 to Pogon niezle jezdzila i siala postrach. Fajne lata, pewnie ze inne niz teraz, wtedy byl spontan ponad wszystko.


Ktoś - 2017-11-07 07:06:39

Legionista ale ty ograniczony jesteś. Albo masz 17 lat albo jesteś kretynem.Dobrze zrobił? Po pierwsze skąd info ze się puszczała? Bo na razie to piszą że ja napierdalal, chlal i kasę w kasynie przepierdalał a ona wniosła o rozwód. Nawet jak się baba puściła to powinien jej w pysk napluć, frajera poskładać, złożyć pozew o rozwod z jej winy i poscic w skarpetkach. Jeszcze jakby nie mieli dzieci, ale chłopie miał ich 2, którym zjebał całe życie. Ze względu na nie nie powinien tego robić. PS i podobno nieźle się tam z miejscowymi psami układał.


Legionista - 2017-11-07 02:48:34

Do lts Tu nie chodzi o klub, tylko o zasady. Kochałes kiedyś kobietę, która została Twoją żoną? Co gdybyś po latach z Nią, dowiedział się że się puszcza? Poglaskal po czole? Zaufał ponownie? Czy zrobił to co on? I napisz jeszcze co mają wspólnego dragi z wiernością.


Stefan - 2017-11-06 19:55:40

Źle się zachował typ i tyle,klub tu nie jest winny.


lts - 2017-11-06 19:24:46

Jak czytam tych "honorowych" Legionistów to jestem za utylizacja takich śmieci bo oni po prostu nigdy nie skymaja ze żaden człowiek nie może drugiemu odbierać życia. Zasady?honor? Co ty pierdolisz. Takie u Was zasady jak sztywny gosciu z Hania. Dragi,dziwki a jak baba zdradzi (i o ile to wogole prawda a nie urojenia starego chuha) to nagle oburzenie. Taka wasza moralność 7egla jak u kozojebcow.


Legionista - 2017-11-06 18:54:52

Jak była szmatą, to się doigrała. Też bym tak mojej zrobił, gdyby mnie zdradziła. A żelusie pewnie po wszystkim by własnej żonie jeszcze cipke wylizały. To społeczeństwo się stacza. Brak zasad, honoru, bezkompromisowosci. Mało kto ma jaja żeby walczyć. Prawie każdy stara się iść z wiatrem, byle tylko nie komplikować sobie życia. Szkoda chłopaka. Dostanie z dyche, wyskoczy pewnie po 6. A wszystko przez jakąś suke, co musiała się dupczyć po krzakach.


Good Bless You - 2017-11-06 16:59:35

Good Bless Y co ty wypisujesz o wyjazdach? 50-100, max 200 na najwieksze kosy to chyba podajesz ma podstawie swojego doświadczenia lub słyszenia. Co powiesz na to, że w latach 80 BKS Lechia Gdańsk wygnała precz Arkę z ich stadionu w Gdyni, rozgromiła ŁKS w Łodzi, przebiegła się po Górniku w Wałbrzychu, pogoniła Motor i Zagłębie Sosnowiec w Lublinie itp. Good Bless You.


Good Bless Y - 2017-11-06 15:39:04

Baranie ci, ktorzy zabili Mariusza mieli tyle wspolnego z L, ze jeden z nich byl 2 czy 3 razy na meczu a drugi widzial L3 moze w telewizji. Gdybys mial nieco wiecej niz 15 lat to bys o tym wiedzial. W tamtych czasach Widzew znaczyl kibicowsko nieco mniej niz Polonia obecnie, stad pojawila sie niezbyt madra piosenka bo to LKS obok ekip ze Slaska i Lecha byl najwieksza kosa Legii. W tamtych realiach w sprzet byl uzywany przez wszystkie ekipy ale przewaznie byly to "kraniki" , pasy, breszki czy kamulce i nikt nie bil zeby zabic (dochodzilo do takich sytuacji sporadycznie PP Czestochowa ). Kibicowanie skonczylo sie w 2 polowie lat 90 gdy pojawila sie duza kasa z masowek i mozliwosci zarabiania. W latach 80 /90 jezdzilo sie po 50-100 osob w tych topowych ekipach ( moze na najwieksze kosy zbieralo sie po 200 os ) wszyscy sie znali, chocby z "widzenia " bo przewaznie te same osoby co jedzily stanowily wiekszosc "komitetow powitalnych".


BBB - 2017-11-05 19:51:50

7egia nie taka swieta w 82r zabojstwo na kibicu łks łódz sp mariusza a teraz Kwidzyn Widzewiak bija swojich kibiców 7osery wiesniaki


- 2017-11-05 17:46:07

#uwolnicpawla


zwierciadło - 2017-11-05 16:08:00

czyli złodziej i bandyta ... ot prawdziwy fan z L z paluchów ...


Anty L - 2017-11-05 15:53:28

Kiedy powiesicie transparent kierowany do swojego koleżki PDW?