pjw

"Przyjaźń jest wszystkim" - akcja Jagi

Piro Shop
Komentarze (0) 2017-10-10

Po 8 latach działania Stowarzyszenie Kibiców Jagielloni Białystok „Dzieci Białegostoku”, które od momentu powstania wzięło na siebie odpowiedzialność m.in. za organizację wyjazdów, stanęło przed nie lada problemem. Urząd skarbowy dopatrzył się nieprawidłowości w rozliczeniach stowarzyszenia i naliczył mu, tytułem zaległego podatku dochodowego, kwotę 94 580,64 zł wraz z odsetkami.

 

Wszystkie zbierane środki były przez stowarzyszenie przeznaczane na bieżące wydatki. Z środków opłacane były wyjazdy kibiców, akcje charytatywne oraz akcje patriotyczne. W związku z tym, że Stowarzyszenie „Dzieci Białegostoku” nie posiada żadnego majątku trwałego, członkowie zarządu otrzymali wezwania do zapłaty na łączną sumę 151 206,64 zł.

 

Kibice Jagielloni organizują akcję „Przyjaźń jest wszystkim” i zachęcają kibiców do wsparcia akcji wpłatami na rzecz spłaty zadłużenia. Do tej pory udało się zebrać 21 865,84 zł organizując m.in. zbiórkę przed meczem z Legią czy licytację koszulek meczowych przekazanych przez piłkarzy.

 

O całej akcji dowiecie się więcej tutaj :

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.