Prezydent Sopotu wyrzucony z sektora Polaków

Prezydent Sopotu wyrzucony z sektora Polaków

Piro Shop
Komentarze (32) 2017-10-06

Podczas wczorajszego meczu eliminacji mistrzostw świata Armenia - Polska (1:6) z sektora kibiców przyjezdnych wyrzucony został Jacek Karnowski, przynależący do Platformy Obywatelskiej prezydent Sopotu. Wcześniej fani biało-czerwonych wzięli udział w dwóch bójkach na stadionie w Erywaniu - informuje serwis sport.pl.

 

Pierwsze zamieszki z udziałem polskich fanów miały mieć miejsce jeszcze przed rozpoczęciem spotkania. Dziennikarze informowali, że przed stadionem doszło do kilku starć różnych grup kibicowskich z całego kraju. Najprawdopodobniej jednak nie miała miejsca żadna konfrontacja.

 

"Największa zadyma wydarzyła się jednak w trakcie eliminacyjnego meczu. W pierwszej połowie na trybunie Polaków doszło do poruszenia. Starło się tam łącznie kilkudziesięciu chuliganów. Z płotu zostało zerwane kilka flag, m.in. biało-czerwona flaga jednego z mazowieckich miast" - czytamy na sport.pl.

 

– Podeszło do nas kilku chłopaków, powiedzieli, że mamy zdjąć naszą flagę. Zamiast niej powiesili flagę ŁKS Łódź – zwierzał się dziennikarzom Gazety Wyborczej jeden ze świadków czwartkowych wydarzeń. Dodatkowo w pierwszej części  kilku kibiców wypchnęło z sektora prezydenta Sopotu Jacka Karnowskiego.

 

"Kilka minut później na trybunę Polaków wkroczyli policjanci i stewardzi, którzy chcieli odebrać naszym kibicom race. Następnie przez chwilę trwała przepychanka ze służbami porządkowymi. Kilku Polaków zostało zatrzymanych i wyprowadzonych poza teren stadionu" - relacjonuje sport.pl.

 

Nikt nie został jednak zatrzymany na dłużej, a kibiców wyprowadzonych z terenu stadionu niemal natychmiast uwolniono.

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
kibic 2017-10-14 10:04:13

BYDŁO !!!!!

AVE Legiunia 2017-10-11 17:59:41

lks i kks beda bici i jeb..i za zdjecie Polskiej flagi cala Polska na was czeka do urugwaju

PolSedz 2017-10-08 20:45:27

O kolejności wieszania flag na meczach wyjazdowych Kadry decyduje liczebność ekipy a nie czas przybycia na sektor

Dojna Zmiana 2017-10-07 20:05:35

A gdzie przedstawiciele Koryciarzy z dojnej zmiany tak jak ich idol Jarosław za kordonem 30 ochroniarzy ? . Pisiory to tylko zza kordonem policji odważni są , szkoda śliny żeby splunąć im prostow w twarz nie zasługuja na to !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

George 2017-10-07 16:27:42

Zwykłe frajerstwo i tyle. W Polsce tłuczcie się po mordach ile wlezie, dla klubu,dla rankingu w lidze chuliganów czy w końcu dla najważniejszego dla was-dla kasy i wpływów. Jednak mecz reprezentacji powinien być świetością. Tam wszyscy powinniśmy być Polakami,a nie widzewiakami,łksiakami czy kibicami Miedzi.

esende 2017-10-07 14:19:25

geju z gliwic ty na repre rosji tam z kad pochodzicie bekarty komuny cyganski falus do papy na droge do moskwy tam z kad pochodzicie ruskie kurewki ps Ruch was dalej musi ostro lac po tych komunistycznych cipach

feek 2017-10-07 13:42:36

Nie no bania.Żydy z Łksy,chciały przechwycić barwy bo nową flagę szyją.Jak was nie stać na materiał,uboższa częścio tego miasta to babce korale kradnijcie

Mazovia 2017-10-07 12:41:44

Jacy to wielcy chuligani się zrobili,pół Polski przekabacili na swoją stronę ze strachu, a przyjdzie czas że Hutnik ich na ziemie sprowadzi, ot taka to ekipka, tzn. obrońcy Europy

Widzew1910 2017-10-07 12:17:05

abc nie siej napinki, bo ja mogę spytać ilu waszych na Starym Widzewie czy na Radogoszczu ? Jak są to kanałami chodzą taka prawda, a to tylko przykładowe dwa osiedla. Łódź jest podzielona i tyle. Teofilów odkąd tylko pamiętam jest wasz, choć podobno kiedyś dawno było ciut inaczej, a Stare Polesie to tym bardziej.

abc 2017-10-07 11:39:33

Rozumiem, że na Teofilowie jakieś dwadzieścia lat temu było piętnaście osób za widzewem, ale teraz nie ma tam nikogo od was. Ból dupy. Tak samo srts stracił wszelakich kibiców na Starym Polesiu. W Łodzi dominacja ŁKS od zawsze.

drr 2017-10-07 11:20:45

Toti skoro jesteś z Teofilowa i jak twierdzisz Twój syn chodzi tu do szkoły ,to może napiszesz mi która to szkoła - tak się składa ,że mam dzieci i znam temat teofilowskich szkół - nie rób z siebie większego pajaca niż jesteś

drr 2017-10-07 11:18:08

To trzeba było Bazalcie tam pojechać i z nimi "porozmawiać" ,a nie teraz udzielasz się na necie - widzicie widzewioczki fikaliście w Marsylii (tam to oczywiście było honorowe zachowanie się wrwe) ,a teraz płacz po necie ,że Waszemu fan-clubowi kazano zdjąć flagę (to dopiero patologia) - śmieszni jesteście !!!

Bazalt 2017-10-07 10:56:17

Ile było ŁKS, a ile reszty Polski na sektorze, że nie było zdecydowanej reakcji na panoszenie się tych brudnych paznokci na sektorze?Poza tym co znaczy,że "...powiedzieli, że mamy zdjąć naszą flagę..."?Kim oni są,że decydują czyje flagi mają wisieć?Jechać z nimi na kadrze!

Luke 2017-10-07 10:38:05

Karnowskiego trzeba tępić za każdym razem jak się go spotka. Precz ze zdrajcami Polskości.

do Wentor 2017-10-07 09:20:59

to 80% to rosnące zaplecze którego u was nie ma, a które powiększy dominacje Widzewa

KSG Gliwice 2017-10-07 09:07:04

do niżej wes synek nie napinaj to własnie na widzewie na poczatek talmudyczna melodia wyprowadza kopaczy a podmiejski czosnek klaszcze w je rytm.tak było na stary i tak jest na nowym stadioniku.

Orient 2017-10-06 23:16:34

Czyli się potwierdza według twoich obliczeń że Widzew to gimbusy w 80 %

Alfonsov 2017-10-06 20:32:19

BRAWO ŁKS ZA OGARNIECIE TEMATU

KSG Gliwice 2017-10-06 20:13:16

PEŁNA KULTURA ŁKSu A PISZECIE O NICH ZLE. !! Centralnie wisiała duża fana WISŁOKA i konkret ekipa.A karnoskiemu raca w pupa i na bajkonur.

Legia 2017-10-06 18:53:51

pamietam jak litar z lecha poznan obil rodzine w barwach Polski opluwal itd nagranie czy foty dale smigaja po necie

Patriota 2017-10-06 17:55:35

Zakaz wywieszania flag z napisem klubu tylko ewentualnie miasto i nie będzie problemów

kibic 2017-10-06 16:29:09

Ano niestety, coraz bardziej podzielona. Zarówno społeczeństwo, jak i kibole.Wszystko oczywiście ku uciesze Niemiec i Rosji, które najchętniej zlikwidowałyby naszą ojczyznę. Właśnie wczoraj pan Michalkiewicz przypomniał mi, jak Putin powiedział rządowi pełowskiemu o Polsce, że dogadamy się tylko, jak Polska znów będzie zależna od Rosji i Niemiec. Merkelowa była przy tym i nic nie zaoponowała, co znaczy, że myśli podobnie. Kibole też podzieleni i znów się napitalają na kadrze. W takim stanie naszych wzajemnych relacji kiepsko widzę naszych kiboli w Rosji. A łks niech tak nie kozaczy bo w końcu doigra się swego.

smiac sie czy plakac? 2017-10-06 15:55:30

"...to wlasnie nasza Polska, nowa Rzeczpospolita... coraz bardziej podzielona, coraz bardziej rozbita!..."

kiki 2017-10-06 14:32:13

Trzymajmy się razem na kadrze POLACY. Wczoraj było super tylko tak dalej.

as 2017-10-06 14:31:45

To informacja Gazety wybiórczej, więc poczekajmy na inne informacje

Ha ha ha 2017-10-06 14:03:05

Do KKS&ŁKS. Jakby to WRWE zrobiło z waszymi flagami to byście na necie płakali że WRWE bije swoich. Banda hipokrytów i płaczków.

Kolejorz 2017-10-06 12:05:02

ŁKS Łódź i Lech Poznań. Klubem Łodzi jest ŁKS.

Emerytka 2017-10-06 11:59:18

Pełowcy N i Kodomici beda szykowani na kazdym kroku przez naród

KKS&ŁKS 2017-10-06 10:49:16

A co was to Boli ? ŁKS sie na kadrę nie boi jeździć a że kazali zdjąć flagę jakiegoś widzewskiego śmiesznego FC to też mi wielki problem

cure 2017-10-06 09:46:19

kindziory u siebie sami nie mogą wiele więc na kadrze wożą się przy januszach

Ha ha ha 2017-10-06 09:33:38

A to nie WRWE jest najgorsze bo bije swoich? A tu ŁKS rządzi się na kadrze bo im jakieś flagi nie pasują. Hipokryci.

Kibic 2017-10-06 09:16:56

Pastuszek Leo fika do nas ze swoją nędzną fujarką.Z czym do gości-na rogi i po tobie.Grałeś przez lata swoją melodię,która okazała się plagiatem i fałszywką.Teraz goń się,bo jak my cię pogonimy...