lech łks

Zgoda ŁKS-u i Lecha zostanie jutro przybita?

Piro Shop
Komentarze (45) 2017-09-29

Zapowiada się niezwykle ciekawy weekend w Poznaniu. W sobotę Warta Poznań zmierzy się w "Ogródku" z ŁKS-em Łódź, dzień później Lech podejmie Legię Warszawa.

 

Mobilizacja w szeregach ŁKS-u i Kolejorza na oba mecze trwa już od dłuższego czasu. Zainteresowanie jest tak duże, że łodzianie musieli zrobić selekcję wśród swoich kibiców i nie wszyscy będą mieli okazję kibicować swojej drużynie na stadionie, ale i tak większość wybiera się do Poznania... i to na cały weekend. 

 

Wszystko więc wskazuje na to, że informacje o zbliżającej się zgodzie obecnych układowiczów - Lecha i ŁKS-u, jutro się potwierdzą i na mapie Polski będziemy mogli śledzić poczynania nowej zgody. 

 

Swój głos w sprawie zbliżających się wydarzeń zabrał młynowy Kolejorza na forum forum.hejlech.pl:

 

Pierwsza sprawa to temat zgody z ŁKSem. Od 8 lat łączy nas układ chuligański który powstał z powodu narzucenia przech Ruch z Widzewm nowych metod zwalczania wroga czyli atakowanie w dwie ekipy jedną i co za tym idzie w przewadze liczebnej.Pewnie kibice R&W powiedzą że od tego są zgody,tak jest to racja ale co innego mecz i awantura na stadionie i jego okolicy a co innego zasadzka na trasie.Pewnie niektórzy z Was i zapewne Ci co najwiecej piszą w necie nie wiedza o co chodzi-zasadzka???? Hmmm…Z tego powodu że w Cracovie jest inny klimat,w Gdyni były problemy kadrowe przez milicję a Ostrowiec daleko i z tego powodu że ŁKS ma dobrą bandę i tych samych wrogów co my i że do łodzi jest rzut beretem powstał układ.Kiedyś mieliśmy w latach 80tych zgodę z ŁKSem i nigdy nie było między sobą dużego ciśnienia,może z wyjątkiem 2008 roku ale zeszło.Co niektórzy z Was robią hałas jakby poszło info, że ma być sztama z co najmniej Pogonią lub Śląskiem. Spokojnie mamy głowy na karku,nikt nigdy nie zrobi numeru wiślackiego i nie zerwie swoich zgód dla ekipy, z którą dwa miesiące wcześniej wyzywamy sie od cweli i poprzez kopy w płot próby dostania się do siebie.O tym, że układ ma się przerodzić w zgodę zostały poinformowne nasze zgody,(do Gdyni oficjalnie udała sie nasza delegacja na rozmowy) i żadna z nich nie wyraziła sprzeciwu. Triada jest od 20 lat i będzie dalej, nikt nie ma zamiaru w Poznaniu tego zmieniać,i mamy się dobrze.

 

Dla wiadomości tych którym tak ŁKS nie pasuje (pewnie nie wiecie jak czegoś nie pisza w necie), wspierali Oni (ŁKS) nas w dalekich wyjazdach krajowych i zagranicznych i nadstawiali swoje mordeczki gdzie część z Was w tym czasie w domu w kapciach przy piwku oglądało w tv na wspólnej.Nieraz na Lecha jadącego na wyjazd czekały trzy ekipy a nawet i cztery żeby utrzec nam nosa i wtedy byli z nami Rodowici Łodzianie więc choćby za to należy im sie SZACUNEK! Przez te lata dużo osób ze srodowiska naszego jak i ŁKSu sie poznało i te lata zaowocowały tym, że w ten weekend bedzie zgoda. Więc przestancie narzekać i ubliżać w necie, nikt tym nieprzychylnym nie każe ich kochać od razu i nosić barwy biało czerwono białe, tylko uszanujcie te decyzje.Odnośnie jeszcze Widzewa do tych starszych narzekaczy, że kiedyś musieli sie wąchać z Widzewem a teraz z ŁKSem. Z Widzewem nie mielismy żadnego ukladu i nigdy nie wspieraliśmy się na żadnych meczach czy awanturach, obowiązywał TYLKO PAKT O NIE AGRESJI, ktory wyszedł sam z siebie i z którego wcale nie bylismy zadowoleni ani my ani RTS ale los tak chciał. Nie ma już go od 10 lat.

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
Żółto niebieski 2019-09-26 13:47:50

Wypierdalac z żydowskim ŁKSem! Arka ma wyjebane na zgodę Lecha z żydami! Arka Cracovia Zagłębie!!

Stara arka 2019-09-02 23:05:35

Pamiętam czasy gdy na scenie H... Byliśmy jedna z lepszych ekip w Polsce były to lata 90te.wowczas została przybita sztama z Lechem dzięki Zbychowi R... mieliśmy też zgodę z Zawisza wtedy.. Z ŁKS nigdy nie było nam po drodze starzy to wiedza doskonale.. Osobiście uważam skoro Lech zwachal się z ŁKS bo oni wiele im pomagali na eskapadach to czemu mieć o to pretensje czytam nie które komentarze i śmieje się bo większość tych co pisze tak naprawdę mało wie na ten temat dużo krzyczą nic więcej.. Co do Cracovii zawsze była i będzie od lat tak jak zagłębie i polonia bytomska. Na scenie kibicowskiej jest stara zasada są bracia starzy i młodzi się rodzą ważne jest aby jeden drugiego oslonil.. Pozdrowienia dla kumatych

Wojownik Maryji 2019-07-10 11:23:54

My jesteśmy Ludźmi nie powinno być nienawiści według nas . A diabeł sie śmieje i sie patrzy bo on manipuluje nas . Trzymajcie sie i nie dajcie sie manipulować przez szatana . Z Panem Bogiem i z Maryja zawsze dziewicą . Trzymajcie sie ..

Sledz 2018-09-30 08:00:32

Do TPAG: chyba Cię jebie Arka i Zawisza... ha ha ha ha

Sledz 2018-09-30 07:57:18

Arka z ŁKSem?? Nigdy!! Jak Lech kocha teraz ŁKS to nara i niech nawet sobie Śląsk pokocha ale Arki w to nie mieszać tak samo won z Zawisza!!

ocochodzi 2018-06-07 13:23:55

Nie znam się piłce i kibolstwie, na czym polegają te kosy i pakty? Wszyscy jesteśmy Polakami, więc po co i dlaczego się lać i mordować, o co w tym wszystkim chodzi? Ktoś wchodzi i mówi: dziś pakt z tymi i tymi, a ci to nasi wrogowie?

Lucy 2018-03-12 01:36:24

Do TPAG: nie no pewnie Arka trzyma sztamę z Zawisza ha ha ha ha brawo gimbusie brawo

Heniek 2018-03-04 19:34:59

Arka - Lech - Cracovia - Zagłębie !

TPAG 2018-03-02 05:32:17

Arka nie ma kosy z Zawiszą

Alexander 2018-02-24 16:04:58

Triada ma się ku końcowi tak samo jak skończyło się TKWM. Lech od dawna ma wyjebane na Arkę a w dodatku teraz sztama z ŁKSem z którym Arka nigdy się nie zgodzi tak samo jak prawdziwy brat Arki Zagłębie podobnie Cracovia która nie wszędzie w Poznaniu jest lubiana i której Lech kazał zerwać zgodę z Korona a Arce z Polonia. Arce szybciej do Widzewa niż ŁKSu podobnie Arka nigdy z Zawisza się nie dogada z która Lech tez się lubi a ŁKS jeszcze bardziej wiec... Lech&ŁKS dogadać się ze Śląskiem co już podobno się dzieje bo Śląsk już z Wisła nie trzyma a raczej ma kosę i ma z Lechem wspólnego wroga i ruchy z Wrocławia w tym kierunku już były a i ŁKS tez ze Śląskiem się dogadywał do tego Lechia Gdańsk z ktora Lech tez próbował się gdzieś tam dogadać i coraz bardziej jest tolerowana u nas w Poznaniu to wyjście jedno ŁKS z Lechem i Śląskiem do tego Lechia i mamy ekipę której nikt nie podskoczy poza tym gdzieś o tym czytałem już. Na nowa (mocna) koalicje Wisła&Ruch&Widzew jest może najlepsza jeszcze mocniejsza ekipa Lech&ŁKS&Śląsk&Lechia ????

Tex 2018-02-18 08:20:14

Jakby do Lecha i ŁKSu dorzucić Śląsk z którym ŁKS tez kiedyś próbował do tego Lechię to żadna Wisła z Ruchem i Widzewem szans by nie miała. Poznań Wrocław Gdańsk pomyślcie

Buba 2017-11-04 18:37:05

Cracovia, Arka, Lech i ŁKS Piękna zgoda Kraków na nią długo czekał PDW JWIP CRACOVIA NA DOBRE I NA ZŁE !!! JE... WSH IPF !!!

Kibic z Łodzi 2017-11-02 01:29:45

Do Kibic1234567 W Rzeszowie tylko RESOVIA!!! ŚŹK!!! Brawo dla Zgody ŁKS&LECH Pozdro również ZAWISZĘ&GKS TYCHY!!!

F 2017-10-30 22:43:09

Zagłębie Lubin nienawidzi ŁKS. Jeśli przyjadą z Lechem do Lubina, to raczej kibice obrzucają ich wyzwiskami. Ciekawe czy będzie kosa na lini Lubin - Poznań

MKN 2017-10-04 11:59:04

co do slow triada ma sie dobrze to czemu lech kalaz cracovii zerwac zgode z korona a arce z polonia wawa hm a co do tego madrytu jak koles napisal to powiedz o imprezie u lksiaka jak nadstawiacie wlasne kobiety do ruchania lechowi

Jim beam 2017-10-03 13:51:23

Pejs zawsze będzie pejsem czy z tej strony czy z tamtej ...Lech się szmaci tak samo jak Ruch...

TYLKO ARKA !!! 2017-10-02 18:31:13

Arka nie zapomina i w Gdyni bez zmiany łks dalej jeb..ny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polonia Bytom ave! 2017-10-02 17:37:52

Strach to spowodowal. Sami sie do tego przyznaja. Konic

Jaśnie Cham 2017-10-02 07:32:28

Weźta se jeszcze do tej zgody Legie, Pogoń, Lechie, Górnika, Motor, Jagę to dopiero będzieta mocne!!!!!

Bandit 2017-10-01 14:46:00

A co na to Arka? Co na to Zawisza?

1916 2017-10-01 14:16:48

to Arka może wkońcu wyskoczy z ŁKS i przestanie palić frana

masturbator12cm 2017-10-01 13:49:54

smieszne te tłumaczenie ze strony Lecha....jak na taką Polska ekipę nie wypada płakać i się tłumaczyć że 2-3 ekipy czekaja/polują na nią. Z Ełksą ustawili się na Motor i jakoś Motor nie płakał że napierdalał się z dwoma ekipami. Lechowi brakowało silnego wsparcia którego nie miał u współczenych cipek z Gdyni i Krakowa.

Myślący 2017-10-01 06:51:46

Te zgody normalnych ludzi nie obchodzą. Normalni kibice dopingują swój zespół i liczą, że w każdym meczu ukochana drużyna zdobędzie 3 punkty. Zgody, układy, kosy to zabawa dla osób, którzy gdzieś mają piłkę nożną i pewnie nie potrafia czasami wymienić 11 i ławki rezerwowej "ukochanego" klubu.

M(L) ! 2017-10-01 06:39:56

do G-man- nigdy nie pisz po alkoholu,to primo,,a secundo to no cóż,, fajnie ze ta zgoda jest;) ciekawie na mapce sie robi i fajna kooperacja dla wrwe;)) pozdro,,, ps a ty G-man nie pij,,szkoda wątroby!))

Logos 2017-10-01 06:36:32

Jeżeli Arka i Zawisza zostaną w tym chorym układzie to znaczy że nie mają za grosz szacunku do siebie.

Lech Arka Cracovia 2017-10-01 06:18:38

Ale znawcy układów tu są widzę szczególnie wpis kretyński typa o ksywce topór.

Kibic 2017-09-30 19:44:48

Ale wy jestescie smieszni powstala nowa zgoda i tyle w temacie.Nie zdziwie sie jak Arka Cracovia tez dolaczy do tego i jeszcze Zawisza i bedziecie srac w gacie.

1948 2017-09-30 17:56:23

No to już wiadomo co Lecha ostatecznie przekonało!!! Miziali się miziali, ale gdy wreszcie Lech zobaczył, że na ŁKSie błogosławią ślub dwóch pedałów to od razu zgoda....i to w dniu chłopaka!!! Ja pierdole gdzie zmierza ten świat!!!

Kibic1234567 2017-09-30 13:48:58

KKS&ŁKS po co ta napinka ? Stwierdziłem suchy fakt i tyle, a i nie jestem z Widzewa, tylko ze Stali Rzeszów. Pozdrawiam normalnych kibiców

KKS&ŁKS 2017-09-30 13:40:28

Kibic1234567 ,żal Cię ściska w tę czerwoną żydowską dupę . I dobrze ma boleć jak w Madrycie.

Kibic1234567 2017-09-30 12:57:51

Lech ciśnie widzewiakom od żydzewa, żydów itp., a sami będą mieli zgodę już z drugą ekipą żydowską, z czego jedna przyznaje się do tego i szczyci tym, a druga odżegnuje się od tego i chciałaby zakłamać swoją historię, a przecież sam Lech krzyczał cała Łódź jude jude, to teraz przez osiem lat "odżydziła" się część Łodzi ????

HA HA HA 2017-09-30 12:06:10

W Gdyni bez zmiany? Czy już zmiany ŁKS już kochany? I wy nas śmiecie pouczać o zgodach śmiecie?

??? 2017-09-30 11:44:57

A niby to czemu Cracovia mialaby zerwac sztame z Lechem? Co za brednie to ja p.......

PB36 2017-09-30 09:51:59

Trochę dziwna ta zgoda jeszcze może dojść do tego że Cracovia zerwie sztame z Lechem a w ich ślady moze pójść Arka Gdynia , Zagłębie Lubin itp ale po widzenia wam życzę wogole w tej Polsce dużo się zmieniło na tej mapie kibicowskie

2017-09-30 08:47:10

Od 8 lat to samo. Nie przemijający ból dupy.

Widzewiak 2017-09-30 08:42:04

Pod nikogo się nie podszywam. Na szlaku kibicowskim jestem od 93 roku. Ale tak jak podreślałem wcześniej nie jestem tzw "kumatym" kibolem,jestem totalnym pikolem który jeżdzi za Widzewem od czasu do czasu po Polsce i tyle. KOCHAM TYLKO WIDZEW a nie nasze układy.

Niebieski 2017-09-30 08:32:25

A koolejorz to czasem nie wąchał sie z Ruchem kiedyś ?

Birbantiwagabunda 2017-09-30 07:30:21

Widzewiak, ładnie to tak podszywać się pod Widzewiaka?

Widzewiak 2017-09-30 06:50:27

Gówno mnie obchodzi zgoda ŁKS-u z Lechem. Nie jestem chuliganem czy innym udzielającym się kibicem więc sram na to,jeżdże na Widzew i tylko mój klub się dla mnie liczy. Owszem,z Ruchem bardzo lubię się spotykać na meczach ale to dlatego że lata znajomosci robi swoje. Za 10 lat zgoda rodowitych z kolejorzem będzie już czymś naturalnym i nikt sie nie bedzie zastanawiał nad pierdołami wyżej wymienionymi przez autora tekstu. To całe WRWE jest gówno warte,to tylko i wyłącznie nowo powstała "działalność gospodarcza" aby móc handlować spirolem czy fajkami na większą skale. Chuligańsko kompletnie nic to nie wniosło,wręcz przeciwnie. Skoro Widzew i Ruch mogli sobie ze swoją kosą z dnia na dzień przybic układ wiec niby co stoi na przeszkodzie zeby powstała zgoda Lecha z rodowitymi? Żebyście wy głupki tyle energii wkładali w działania swojego klubu co pisanie na kibice.net to było by pieknie. Ci co nabardziej psioczyli na WRWE robili to z obawy,dziś to samo tyczy sie przeciwnikow zgody LECH&ŁKS,teraz juz oficjalnie oba kluby beda sie na nas ustawiały i tu jest prawdziwy ból dupy,są obecnie pierwszą siłą hools w kraju.

he-man 2017-09-30 04:58:26

Bezwzględny. Twój szacun jest wart tyle co wczorajszy szczoch osła. Każdy logicznie myslący człowiek wie, w jakim celu robione sa tegaz zgody ukłądy. To juz nie te same powody co kiedyś.

Kev 2017-09-29 23:41:00

Zesraliscie sie przed WRWE i tyle w temacie.

Ł08 2017-09-29 23:32:39

Ty krakus ty wiesz co ty gadasz wogole? Nie masz pojecia o tym co jest miedzy Cracovia a ŁKS. A wogole to co was to obchodzi? Kazdy sobie moze robic zgody jakie chce i z kim chce i nikogo sie o zgode pytac nie trzeba. Martwcie sie o swoje kluby i zgody. Tyle

Życie 2017-09-29 21:39:01

Jaki żenujący ten wpis. Pseudozgody do handlu narkotykami. Jeszcze pikoli ponaciągają na zrzutkę by gościć darmozjadów z Łodzi. Dalibyście sobie spokój wszyscy z tymi tłumaczeniami i oświadczeniami, bo to bzdury dla gimnazjalistów. Liczy się tylko własny klub a ci którzy wierzą w takie baśnie jak wyżej stracą czas i pieniądze. Za 15 będzie kolejny układ/zgoda, nowe rozdanie, ńowe bzdury, nowi naiwniacy

krakus 2017-09-29 21:15:41

Piszą o triadzie, że będzie trwać itd itp, szydzą z Wisły, a prawda jest taka, że pasiaste w tym wszystkim od dawna istnieją bo na pokaż trzeba się trzyma żeby nie pojawiła się krytyka całej Polski tak jak to się stało z WRWE. Cracovia od dawna na kilku osiedlach w Poznaniu jest wyśmiewana, bo to żadna ekipa, za czasów TKWM we Wrocławiu było podobnie, bo Wisła była tylko tolerowana, a loklne ekipy trzymały z Motorem i rozpad TKWM był im na rękę. Zresztą co to za śmieszne gadanie, że "akcja wiślacka"? Widać kompleKSy, bo sharksi chceli zrobili sobie uklad H i nie spodobało się to Lechii, która zgodę zerwała, a nie jak Arka, która to akceptuje. Kolejna sprawa, ŁKS ma pasiastych w poważaniu, a nazywając rzecz po imieniu mają mocną kosę. WWRE AWKNK też jest wyśmiechtane, co pokazał ostani mecz Stali z Resovią i kto z kim siedziedział na trybunach. Dla normalnych ludzi liczy się jeden klub, bo on będzie zawsze (nie dla bandy przurzów ale to nie są normalni ludzie), a reszta lata z boku bo dziś są tacy a jutro będą inni. Tylko Wisła!!!

Topór 2017-09-29 20:49:14

Zgody tak naprawdę są oznaką słabości, a nie szacunku dla "zaprzyjaźnionej" ekipy. Tak jak jaskiniowcy - żyli w grupie bo jednostka była za słaba żeby przetrwać. To się tycze WRWE, a teraz Lech&ŁKS&ARKA KSZO&CRACOVIA&ZAWISZA&POLONIABYTOM&ZAGŁĘBIELUBIN, a jak kogoś zapomniałem wymienić to przepraszam...