Kontrowersyjny transparent kibiców Chojniczanki

Piro Shop
Komentarze (5) 2017-09-28

"Merkel stara p**** musi odejść" - takiej treści transparent wywiesili kibice Chojniczanki Chojnice na ligowym meczu z Olimpią Grudziądz.

 

Podczas ostatniej kolejki Nice 1. Liga do Chojnic przyjechała Olimpia Grudziądz, by zagrać z miejscową Chojniczanką. Mecz nie zachwycił. Drużyny skupiły się, by przede wszystkim nie stracić gola i to im się udało. Po 90 minutach na tablicy świetlnej wciąż widniał bezbramkowy remis. Chojniczanka i Olimpia podzieliły się punktami. Ponieważ na boisku nie działo się zbyt wiele, obecni na stadionie miejskim pilnie rozglądali się po trybunach. W pewnym momencie na jednej z nich pojawił się obrażający Angelę Merkel transparent. - Merkel stara p**** musi odejść - głosił napis. Baner usunięto, ale do sieci jego zdjęcie wrzucił Michał Sagrol, dziennikarz "Czasu Chojnic" - informuje Super Express.

 

Od transparentu zdecydowanie odcieło się za to Stowarzyszenie Kibiców Chojniczanki "Fanatycy z Grodu Tura", które wydało nawet krótkie oświadczenie w tej sprawie.

 

Stowarzyszenie Kibiców Chojniczanki Chojnice "Fanatycy z Grodu Tura" zdecydowanie odcina się od treści zamieszczonych na transparencie w języku niemieckim, podczas meczu 10 kolejki 1 ligi pomiędzy Chojniczanką Chojnice, a Olimpią Grudziądz. Jako stowarzyszenie nie jesteśmy zainteresowani wyborami u naszych zachodnich sąsiadów i szeroko rozumianą geopolityką, a ponadto nie bierzemy czynnego udziału w życiu politycznym i jesteśmy organizacją apolityczną - napisano w oświadczeniu.

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
Tusk 2017-09-29 17:37:45

SANKCJE DLA CHOJNIC! SANKCJE DLA CHOJNIC!

Borowiak 2017-09-29 17:25:35

kaczynski die alte fotze muss raus!

he-man 2017-09-29 07:03:30

Pewnie wypowie Chojnica wojnę. Albo zasądzi jakieś sankcje.

fdfggfdgdf 2017-09-29 05:22:19

ciekawe co na to makrela