Legalny bukmacher Fortuna przygotował darmowe 10 PLN na zakłady. Kliknij tutaj i odbierz 10 PLN!

Atak na policjantów w Łodzi

lodz

2017-09-12

W poniedziałkowy wieczór na ul. Paderewskiego w Łodzi w tył nieoznakowanego radiowozu,  którym podróżowali policjanci z wydziału zwalczania przestępczości pseudokibiców, uderzył samochód. Chwilę później wybiegli z niego mężczyźni uzbrojeni w kije bejsbolowe i zaatakowali funkcjonariuszy. 

 

Według relacji poszkodowanych funkcjonariuszy, którzy wracali z działań prowadzonych na terenie jednej z łódzkich dzielnic, podczas powrotu w oczy rzuciła im się grupa zamaskowanych mężczyzn. Podczas próby ich zatrzymania kierowca mercedesa, którym podróżowali kibice jednej z łódzkich drużyn, nagle wyhamował, a następnie zjechał za radiowóz i uderzył w jego tył.

 

Po zderzeni policjant kierujący pojazdem stracił nad nim panowanie i uderzył w pobliską latarnie. Wtedy w stronę funkcjonariuszy ruszyli napastnicy, wobec których "tajniacy" postanowili użyć broni. 

 

Policja wciąż szuka napastników. Do tej pory udało się zatrzymać jedną osobę, która może mieć związek ze sprawą. Po zdarzeniu funkcjonariusze zostali przetransportowani do szpitala, jednak dziś rano (wtorek, 12.09) otrzymali zgodę na jego opuszczenie. 

 





Komentarze (23)

MZKS - 2017-09-18 20:41:01

Powiem tak, przypadek nie przypadek, ale Widzew grubo psom pojechał :D


Do trajo - 2017-09-18 20:28:29

Jak jesteś pizdą i zwykle bierzesz nogi za pas to spierdalaj, ale nie mów mi co ja mam robić.


Trajo - 2017-09-16 11:45:07

do Do leminga Rex-ty tak na serio klasyczny przypadku psychiatrii klinicznej???Zawsze możesz zostać emigrantem (na szczęście granice stoją otworem) i uciec z tego niewolnego państwa polskiego.


h - 2017-09-15 12:12:23

ROBOTNICZE TOWARZYSTWO SPORTOWE


Olek - 2017-09-14 23:40:01

ŁKS


Do leminga Rex - 2017-09-13 20:17:32

Gdyby to było wolne państwo polskie, pewnie bym się zgodził... Ale to nie państwo polskie, tylko okupacyjne rządzone przez zaprzedajnych złodziei i przez obce siły polityczne.


CHWDP - 2017-09-13 10:38:03

ten ksk też w necie wyzywa Kibiców, mocarz


CHWDP - 2017-09-13 09:29:26

Rex co ty pie.dolisz. W twarz to powiedz ogórku. Zawsze i wszędzie policja jechana będzie. CHWDP. Wielka Polska Kibolska !


KSK - 2017-09-13 08:04:25

Kończy się przymykanie oczu i zamiatanie problemu pod dywan przez PISdy na przestępstwa gangusów i pseudopatriotów na stadionach-stadionowi przestępcy, jesteście hańbą tego narodu!


bbb - 2017-09-13 07:11:39

nikt się nie postawił, zwykła pomyłka....


Rex - 2017-09-13 00:48:28

Powinni na miejscu zastrzelić wszystkich jak psy..., Atak na policjanta to atak na państwo polskie...


mo do piachu - 2017-09-12 18:45:21

najwyzszy czas odplacic im pieknym za nadobne... a wy zabrzanskie pedryle spieprzac na komende nadawac.


19Gliwice48 - 2017-09-12 18:41:40

No i przez takie wybryki, psy w całym kraju, będa nam utrudniać wszystko! Posypią się zakazy, kontrole itd..ale wy się durnie cieszcie!


Escobar - 2017-09-12 18:35:59

Oby więcej takich akcji brawo panowie !


KS Gliwice - 2017-09-12 17:54:33

Fak(ty)TVN już robiły live i symulację z miejsca zdarzenia...brawura i tragedia większa niż NYC 11 wrzesnia.


. - 2017-09-12 17:29:02

ŁKS czy Rts?


Kolunio - 2017-09-12 16:32:14

Na moje oko to chłopaki przez pomylpomylke zaatakowali psów i nic to z celowa akcją i "brakiem kalkulacji" Niue ma wspólnego.


artek - 2017-09-12 16:05:14

nosil wilk razy kilka poniesli i wilka