Legalny bukmacher Fortuna przygotował darmowe 20 PLN na zakłady. Kliknij tutaj i odbierz 20 PLN!

Kibice Ruchu odwołują bojkot meczu z GKS-em Tychy



2017-09-11

Po rozmowach z klubowymi działaczami kibice Ruchu Chorzów postanowili odwołać bojkot czwartkowego meczu derbowego z GKS-em Tychy.

 

Po rozmowach z przedstawicielami Grup Kibicowskich Zarząd Ruchu Chorzów zdecydował się obniżyć ceny biletów na mecz z GKS-em Tychy. Bojkot został tym samym odwołany! WSZYSCY NA DERBY!

 

Cena biletu normalnego na spotkanie z GKS-em Tychy wynosi 25 złotych i będzie obowiązywać także w dniu meczu. Wszystkich kibiców Ruchu z Chorzowa oraz Niebieskich Fan Clubów zachęcamy do mobilizacji. Wypełnijmy trybuny stadionu przy Cichej i pomóżmy naszej drużynie przełamać złą serię!



W przyszłym tygodniu dojdzie do kolejnego spotkania kibiców z zarządem, podczas którego mają zostać ustalone ceny wejściówek na następne mecze - czytamy na stronie niebiescy.pl.





Komentarze (9)

OswiecimiakTS - 2017-09-20 05:14:37

Wisla Ruch Widzew Elana a wy qrwy na kolana!


do Quantum - 2017-09-17 16:00:47

dziecko nie pierdol pisza jak jest chyba nie jestes w temacie rozjebudo ks9ks


do tyskie pieklo - 2017-09-17 04:19:25

chlopie co ty gadasz wy ledwo zremisowaliscie na ustawce z jastrzebiem a ty gadasz ze Ruch traci tereny i ma slaba bojowke buhahahha lecz sie lecz na glowe dziecko w top 10 Ruch jest zaraz za Lechem tychy sie tak zmocnily dzbanie ze nie sa w stanie ustawic na gornik czy giekse dziweczynko po odbicie flagi nie byliscie chetni pajacu


Kolejorz - 2017-09-16 18:43:59

widzew wisla ruch elana to sa kur.. do jeban..


TyskiePiekło - 2017-09-13 13:53:33

Bojkot? ruch nie chciał jechać do Tychów ze strachu. Cała Polska wie że ruch traci tereny, bojówka ledwo w top10, podczas gdy GKS Tychy rozwinął się na tyle mocno, że jest jedną z głównych sił Górnego Śląska. Zapraszamy do Piekła, dziewczyny!!!


do nizej - 2017-09-13 07:37:27

ty to dopiero piszesz glupoty gilu


Quantum - 2017-09-12 19:35:51

Napinka zza klawiatury buahaha,a to dobre,ale nie jeden wyjada gile z nosa pisząc te wypociny,a najlepszy w pisaniu głupot w pocie czoła jest Generał i niejaki ułan (glutojad).


Generał - 2017-09-12 15:25:53

ta ułan złodziej i gliwice trzech spinatorek k.net a flag nie umieja odebrac zapewne lotek meller kaszyc noga niedziwedz i mara i paru psow ksgks maja do powiedzenia trenowac gimbazy 44 DALEJ U WAS GORACO


KS Gliwice - 2017-09-11 21:18:34

ruch to tRup już PO ruszku wykonczyliśmy Go jak polonię taka sytacja na Slasku na ruch łazi 4000 ,na piasta 3000,tychy 5000,podbeskidzie 4000,gks katowice 2000,polonia bytom 1000,sosnowiec 3000 co daje 22 000 nas zaboli jest 23 000 i walka o bilety.PO wodzenia w budowaniu frekwencji wasze dzieci i benkaRty bedą szczęśliwe jak dostaną bilet w szkole na Górnika.