Legia Warszawa

Bez kibiców Legii w Pucharze Polski?

Piro Shop
Komentarze (5) 2017-09-05

Już za dwa tygodnie zostaną rozegrane pierwsze mecze w 1/8 Pucharu Polski. Pod dużym znakiem zapytania pozostaje miejsce spotkania Ruchu Zdzieszowice z Legią Warszawa. Policja wydała negatywną opinię w sprawie rozegrania tego meczu w Zdzieszowicach.

 

Sektor kibiców gość w Zdzieszowicach pomieści maksymalnie 80 kibiców przyjezdnych. Może się okazać, że podczas meczu z Legią Warszawa będzie on stał pusty, tak samo jak pozostałe miejsca na stadionie. Władze Zdzieszowic rozważają wydanie zgody na rozgranie meczu w tej miejscowości bez udziału publiczności.

 

Innym rozwiązaniem jest rozegranie meczu w Opolu. Burmistrz Zdzieszowic, Sybila Zimerman, jest już po rozmowach z władzami Opola i nie wykluczone jest rozegranie meczu na stadionie Odry.

 

Mecze 1/8 Pucharu Polski:

 

Drutex-Bytovia Bytów - Pogoń Szczecin  wt. 19.09.2017 godz. 17.45

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Arka Gdynia  wt. 19.09.2017 godz. 20.45

Górnik Zabrze - Sandecja Nowy Sącz  śr. 20.09.2017 godz. 17.45

Korona Kielce - Wisła Kraków  śr. 20.09.2017 godz. 20.45

Cracovia - KGHM Zagłębie Lubin  czw. 21.09.2017 godz. 20.45

Ruch Zdzieszowice - Legia Warszawa  czw. 21.09.2017

Chrobry Głogów - Piast Gliwice wt. 26.09.2017 godz. 18.00

Chojniczanka Chojnice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza śr. 27.09.2017 godz. 15.30

 

fot. Legia.net

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
Chemik Kedzierzyn 2017-09-09 13:39:12

Ciekawe bo kilka lat temu w PP Zdzieszowice graly z Ruchem Chorzow i Jagielonia u siebie i wpuscili przyjezdnych a Zdzichy to fc Ksg!

Kolejorz 2017-09-08 11:19:05

Tyko KKS Lech Poznań j.... .....ac Legie Legia Warszawa to stara k......... Wa

Kolejorz 2017-09-08 11:17:10

Hahaha teraz 7egla widzi jak to jest jak kogos nie chcę się wpuścić jak oni Poloni Warszawa nie wypuszczają u siebie na mecze Legia Warszawa vs Cracovia Kraków. Nie wpuszczajcie bydla do Zdzieszowic

Do niemca wyżej 2017-09-07 13:48:31

Jak w twojej głowie.

Ave Powiśle 2017-09-07 13:41:03

Nie ma Legii...w Zdzieszowicach!:))) i w Warszawie! Wpuszczać na łazienkowską tylko z warszawskim meldunkiem! PUSTO BĘDZIE:)))