Polscy kibice nie weszli na stadion w Kopenhadze

Komentarze (2) 2017-09-02

Polscy dziennikarze relacjonujący mecz kadry narodowej rozgrywany w Kopenhadze informowali przed rozpoczęciem spotkania, że część kibiców reprezentacji nie została wpuszczona na stadion w Kopenhadze. Było to oburzające, ponieważ fani zakupili wcześniej bilety w otwartej sprzedaży.

 

- Wkroczyła policja pod sektor D3 i wypchnęła ok. 500 Polaków spod stadionu. W imię czego? Niemcy wpuszczali, Szkoci, Irlandczycy, Francuzi - napisał na Twitterze dziennikarz Polsatu Sport Roman Kołtoń.

 

Restrykcje objęły tych kibiców, którzy kupili bilety na sektory gospodarzy. Wszyscy fani drużyny biało-czerwonych, którzy zakupili wejściówki na sektor przeznaczony dla gości, bez problemu przekroczyli bramki Parken.

 

Dziennikarz  Radia Zet Mikołaj Kruk poinformował z kolei, że Duńczycy wpuścili część polskich fanów posiadających bilety na sektory przeznaczone dla gospodarzy, innym z kolei nie pozwolili przejść przez bramki prowadzące na trybuny.

 

"Inni kibice awanturowali się przed stadionem i - co oczywiste - także nie weszli na obiekt. Stąd tak dużo wolnych krzesełek na trybunach" - czytamy na stronie sport.radiozet.pl.

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
Quantum 2017-09-12 20:06:06

Tym kibicom którzy nie weszli na mecz powinni oddać dziesięć razy wiecej niz płacili za bilet.Co to w ogóle za jakies dziwne obyczaje,bo byłem na meczu Szkocja-Polska w Glasgow i wpuszczono nas bez problemu na sektor szkotów.

Obserwowaliśmy 2017-09-02 17:45:43

....na pewno nie weszli Ci co zostali okradzeni przez Jage