spi gang

Starcie Ruchu z Górnikiem

Komentarze (14) 2017-08-11

Każdy kibic w Polsce wie, że na Górnym Śląsku jest wyjątkowy urodzaj ekip kibicowskich. W tej części kraju w wielu miastach występują czasami po dwie, a nawet trzy ekipy. Nie inaczej jest w Piekarach Śląskich.

 

W tym niespełna 60 tysięcznym mieście działają dwie ekipy. W ostatni weekend doszło do starcia pomiędzy kibicami Ruchu Chorzów i Górnika Zabrze na jednym z osiedli Piekar Śląskich. Relacja z fan page’a Niebieskie Piekary:

 

"Wczoraj na mieście dochodzi do starcia pomiędzy Ruchem i Górnikiem po (ok. 30os). Podczas gdy dochodzi do wymiany, kibice Torcidy pala wrotki i uciekają w bloki. Kilku z nich, którzy nie zdążyli uciec, zalicza porządny oklep. Wszystko odbyło się honorowo, na ręce wg. ustalonych miedzy sobą zasad w Piekarach!"

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
do nizej 2017-08-14 21:19:00

ty dej spokoj samych kapusi mocie jak SZYNDEL I SKALAR i chcecie sie lać konfitury???? WSTYD KABLE!!!

andi 2017-08-14 21:01:44

Dejcie spokój,mocie kibiców samych kapusi jak GRUDZIEŃ i chcecie sie lać konfitury???WSTYD KABLE!!!

pelne pieluchy? 2017-08-14 20:56:56

skoro gornik taki fafarafa to dlaczego od lat nie zaprosil ruchu na grzybobranie w rownej liczbie? w rudzie pod obstawa policji sie napinali przez pol dnia a do lasu na kilka minut nie maja czasu wyskoczyc...

czytający 2017-08-14 11:03:57

ALE JESTEŚCIE WSZYSCY ŻAŁOŚNI !!!!!!!!! NAJPIERW WYMYŚLANE HISTORIE ,A POTEM OBRAŻANIE JEDNI DRUGICH I TAK W KOŁO .... DZIECINADA ...

zabrzanscy szamani 2017-08-13 22:02:17

zaklinacze rzeczywqistosci z torcipy w internetowym natarciu xD

Bajeczki pod kołderkę 2017-08-13 15:58:14

Fake news

Niebieski 2017-08-13 12:29:11

Jo bych jeszcze dodoł,że w tym samym dniu WRWE zrobiła wjazd na przedszkole nr 2 w Tarnowskich Górach,żabole stracili kilka piórników z kredkami,trzy resoraki i jeden tornister!!!

Dari & Wasyl 2017-08-13 06:32:11

do Gliwice ty miales 5 pal naraz w dupie i 4 w pysku wiec mozliwe

do nizej 2017-08-12 21:33:32

kurwa ale ty bajki piszesz co jeszcze kontek 9liwicka palo lepszy jestes niz pilot pirx

KS Gliwice 2017-08-12 21:16:48

w tym dniu..Torcida stalówkę jebała i szybko 30 osób zostało przewieziono helikopterem na osiedle w piekarach ....i dalej relacjonuja niebieskie piekary..hehehe

Manhattan 2017-08-12 20:28:12

Fake

Duży w barach 2017-08-12 13:44:03

ten graf jest fatalny xD i ta nazwa "spigang" xD

LechiaFAN 2017-08-12 10:35:56

Super, akcje osiedlowe, codzienność. Aż tak się zamierzacie rozumieniać na drobne?

Ruch fc Hrubieszów 2017-08-12 08:42:47

dobRe