Starcie Ruchu z Górnikiem

spi gang

2017-08-11

Każdy kibic w Polsce wie, że na Górnym Śląsku jest wyjątkowy urodzaj ekip kibicowskich. W tej części kraju w wielu miastach występują czasami po dwie, a nawet trzy ekipy. Nie inaczej jest w Piekarach Śląskich.

 

W tym niespełna 60 tysięcznym mieście działają dwie ekipy. W ostatni weekend doszło do starcia pomiędzy kibicami Ruchu Chorzów i Górnika Zabrze na jednym z osiedli Piekar Śląskich. Relacja z fan page’a Niebieskie Piekary:

 

"Wczoraj na mieście dochodzi do starcia pomiędzy Ruchem i Górnikiem po (ok. 30os). Podczas gdy dochodzi do wymiany, kibice Torcidy pala wrotki i uciekają w bloki. Kilku z nich, którzy nie zdążyli uciec, zalicza porządny oklep. Wszystko odbyło się honorowo, na ręce wg. ustalonych miedzy sobą zasad w Piekarach!"





Komentarze (14)

do nizej - 2017-08-14 21:19:00

ty dej spokoj samych kapusi mocie jak SZYNDEL I SKALAR i chcecie sie lać konfitury???? WSTYD KABLE!!!


andi - 2017-08-14 21:01:44

Dejcie spokój,mocie kibiców samych kapusi jak GRUDZIEŃ i chcecie sie lać konfitury???WSTYD KABLE!!!


pelne pieluchy? - 2017-08-14 20:56:56

skoro gornik taki fafarafa to dlaczego od lat nie zaprosil ruchu na grzybobranie w rownej liczbie? w rudzie pod obstawa policji sie napinali przez pol dnia a do lasu na kilka minut nie maja czasu wyskoczyc...


czytający - 2017-08-14 11:03:57

ALE JESTEŚCIE WSZYSCY ŻAŁOŚNI !!!!!!!!! NAJPIERW WYMYŚLANE HISTORIE ,A POTEM OBRAŻANIE JEDNI DRUGICH I TAK W KOŁO .... DZIECINADA ...


zabrzanscy szamani - 2017-08-13 22:02:17

zaklinacze rzeczywqistosci z torcipy w internetowym natarciu xD


Bajeczki pod kołderkę - 2017-08-13 15:58:14

Fake news


Niebieski - 2017-08-13 12:29:11

Jo bych jeszcze dodoł,że w tym samym dniu WRWE zrobiła wjazd na przedszkole nr 2 w Tarnowskich Górach,żabole stracili kilka piórników z kredkami,trzy resoraki i jeden tornister!!!


Dari & Wasyl - 2017-08-13 06:32:11

do Gliwice ty miales 5 pal naraz w dupie i 4 w pysku wiec mozliwe


do nizej - 2017-08-12 21:33:32

kurwa ale ty bajki piszesz co jeszcze kontek 9liwicka palo lepszy jestes niz pilot pirx


KS Gliwice - 2017-08-12 21:16:48

w tym dniu..Torcida stalówkę jebała i szybko 30 osób zostało przewieziono helikopterem na osiedle w piekarach ....i dalej relacjonuja niebieskie piekary..hehehe


Manhattan - 2017-08-12 20:28:12

Fake


Duży w barach - 2017-08-12 13:44:03

ten graf jest fatalny xD i ta nazwa "spigang" xD


LechiaFAN - 2017-08-12 10:35:56

Super, akcje osiedlowe, codzienność. Aż tak się zamierzacie rozumieniać na drobne?


Ruch fc Hrubieszów - 2017-08-12 08:42:47

dobRe


Zobacz również