pomorska

Starcie Stalówki z Górnikiem!

Komentarze (89) 2017-08-05

W dniu dzisiejszym doszło do przypadkowego spotkania na autostradzie A1 ekip Górnika Zabrze i Stali Stalowa Wola. Kilkanaście osób zostało rannych od postrzałów z broni gładkolufowej, której użyła na miejscu policja.

 

Stalówka jadąca na wyjazd do Stargardu Szczecińskiego na mecz z Błękitnymi spotyka na autostradzie kibiców Górnika Zabrze jadących do Gdańska. Kibice Stali, podróżujący w liczbie dwóch autokarów, wykorzystując sytuacje, że rywal na stację zajechał w cztery auta, atakuje Zabrzan.

 

Górnik zostaje przegoniony na kolejny postój, gdzie kontaktuje się z resztą wyjazdowiczów, którzy zostali wcześniej zatrzymani przez policję w okolicach Łodzi. Posiłki Górnika w sile czterech autokarów, dojeżdżają na MOP Krzyżanów Wschód na którym przebywają kibice Stali Stalowa Wola i dochodzi do starcia pomiędzy ekipami.

 

Tym razem zwycięsko ze starcia wychodzi Górnik, a w całe wydarzenie swoje trzy grosze dorzuca policja, atakując kibiców gazem, pałkami i bronią gładkolufową. Rannych jest kilkanaście osób, a jeden kibic Górnika Zabrze zostaje zabrany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala.

 

Kibice Górnika Zabrze zawrócili z trasy i nie będą dzisiaj dopingować swoich piłkarzy podczas meczu z Lechią w Gdańsku.

 

fot. pomorska.pl

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
Obiektywny 2017-08-23 08:16:07

Po co w ogóle karmicie trola z Motoru - przecież ktoś, kto wypowiada się w taki sposób nie może być nikim poważnym. Szacunek dla Stali, która pokazała, że show must go on, brawa dla Górnika, który pomimo wąsów przybył na spotkanie. Po mojemu - ciężko wskazać wygranego - grunt, że do czegoś doszło.

kierowca 2017-08-16 14:00:35

Mam relacje jednego z kierowców KSG?. Bijatyka ok 5 min, bezposrednio w starciu liczby ok 150 na 50 dla KSG. Po kilku z obu stron na ziemi. Policja miała strzelać z gum do będących w przewadze liczbowej KSG aby rozdzielić towarzystwo.

do Ave Motor 2017-08-16 09:30:52

Wyjdz chłopie z domu poodychaj świeżym powietrzem pomyśl a potem wróć i napisz coś mądrego

AVE MOTOR 2017-08-15 16:00:21

A pojeb i pedal to cie robil zuzyty waflu.

AVE MOTOR 2017-08-15 15:58:39

Wio tak dociebie wolaja chyba na wiosce jak lecisz ze szpadlem do piaskownicy stalowcu.

1938 2017-08-15 10:09:17

Boże, co za pedały i analfabeci się tutaj wypisują, to na prawdę woła o pomstę do nieba. Mówi Wam to Stalowiec. Weźcie grabki, wiaderko i wio do piaskownicy, a potem na rosołek do mamusi. Co za kurwa pojeby.

AVE MOTOR 2017-08-14 20:04:48

To dam ci prosto rade niepatrz motorowcu i niespinaj sie tak bo sie spierdolisz:)Mowi ci to Motorowiec.

do Ave Motor 2017-08-13 20:10:56

Wez juz nie wypisuj tutaj nic bo szkoda na to patrzec , tak Mówi ci to Motorowiec

AVE MOTOR 2017-08-13 17:21:32

Jas to chyba twoja mama wiec zegnam

NIE MA LITOŚCI !!! 2017-08-13 14:58:07

połamać kibolom kosci !!!

Akrobata 2017-08-13 11:38:48

...a ja ci mowie oficjalnie ze wiem ze byli, ty tez wiesz ze byli. Wiec nie pisz farmazonow Jasiu.

AVE MOTOR 2017-08-13 05:23:53

A byles ze wiesz ze byla czy powtarzasz co pisza inni? Oficjalnie Kibice Jagi wpadli w odwiedziny na sektor H na Arene poniewaz polonie wspierala stal i wisla z grubsza a ze ekipy sie lubia:) to chcieli pokibicowac i tyle w temacie smotnych bylo duzo wiec kibocowali osobno koniec tematu.Narka

Akrobata 2017-08-12 21:02:12

Nie powiesz chyba że Jagi z wami nie było kolego ☺

AVE MOTOR 2017-08-12 14:56:41

No narka polonista

do Ave Motor 2017-08-12 11:53:35

nie wiem ile masz lat ale chyba nie za dużo sądząc po twojej pisowni ;) nie chce mi się drążyć i zaśmiecać tematu z mojej strony koniec , żyj w swoim świecie nara ;)

AVE MOTOR 2017-08-12 11:22:54

Pozyjemy zobaczymy kolezko ze stala to jeszcze niekoniec a co do ostatniej akcji dostaliscie wpierdol straszliwy i niechodzilo tylko o oprawe bo korwa frajery zapomnieliscie jak naszych chlopakow wywoziliscie do lasu i sie pastwiliscie to mialo byc ferr ustawka cieszcie sie ze tylko jednego odpalilismy to i tak maly wymiar kary a jagi korwa wto niemieszaj i niesiej fermentu jak w dupie byles do zobaczenia jeszcze zobaczymy kto jest kto czas pokaze

do Ave Motor 2017-08-12 09:46:35

Ave Motor wydaje ci się że jesteście nie wiadomo kim . Obsrać się i nie zatrzymać i nie wysiąść jest 5 razy gorszą porażką niż wyjść w mniejszej dużo liczbie i się postawić , Jarasz się że Motor dojechał ostatnio Stalową potrzebowaliście do tego Chełmianki Górnika Jagielonii i byliście w 2 - 3 krotnej przewadze Stalówka się nie obsrała jak wy i wyszła i to jest wielka różnica wiele osób mająca styczność w konfrontacjach z Motorem i ze Stalówką wypowiada się że na liczby sama ekipa Stalowej i Motoru to Stalowa by wsiąkła Motor .

AVE MOTOR 2017-08-12 05:52:30

Dobra klakier szkoda czasu na pisanie ztoba bo nawet niewiadomo oco ty tu walczysz jedyne co widze ze lubisz smerfy wiedz wiesz trzym sie i ogladaj dalej swoje bajki.

Klakier 2017-08-12 04:33:25

Moc ma, ale raczej w paleniu blantow i wciaganiu w kinol. Motor bum banda, odważni w trzykrotnej przewadze.

AVE MOTOR 2017-08-11 18:24:19

Co bys niepierdolil Byl Bedzie Jest i tyle w temacie a WSCH moc ma przekonacie sie niedlugo narta

Klakier 2017-08-11 04:31:55

Motor! Co? Zatrzymaj się i wyjdź!

do nizej 2017-08-11 03:15:42

ty idz zapytaj trolla i blanta czy dalej smigaja na wroclawskim stadionie milo byc yebany przez ziomkow waszych kolegow motorynko powiedz przecie dlaczego spierdalasz u siebie

AVE MOTOR 2017-08-11 02:46:18

Do Reyo tu zadnych nikt zgod nieszuka bo nie to jest tu tematem zasrancu z pizdziszewa idz lepiej zpytaj kaczego jak silna jest stalowka cos otym wie wiec pal wrotki kundlu

vincent 2017-08-10 13:56:43

ale przeklamanie, nie bylo rozstrzygniecia ze wzgledu na wjazd psow, takze akcja na remis. Nie siejcie fermentu.Stalowka jak na potencjal miasta ma mocna ekipe z ktora kazdy sie liczy, na podkarpaciu maja monopol

Lucek 2017-08-09 14:16:58

do obiektywny szkoda ze jak koalicja spotyka Ruch to pala wrotki za kazdym razem

Andre 2017-08-09 10:00:22

Kurwski jak było na serio zapytaj dziadka z UBecji

ostrów wlkp 2017-08-09 07:59:57

to prawda podbijali o zgode Lecha odmowa gieksa chciala z Cracovia odmowa Lech z Łks lepiej trzyma niz ukladanie sie z frajerami i konfidentami torcidy czy persony

Reyo 2017-08-08 20:10:22

czyzby motor zaczol wachac ruskiego rowa z zabrza a czy ktos ci powiedzial ze ich kazdy bije i poniza i szukaja wszedzie zgod

KS Gliwice 2017-08-08 20:07:03

mam waca w rowie i jestem najlepszy jak torcida kazdego bijemy

Kurwski 2017-08-08 15:59:03

do andre - "...rozjebali nam Polskę i dalej psują na prawdziwych Polaków..."- ty tak na serio???!!!

do nizej 2017-08-08 03:21:55

ta odpowiedz to odpowiedz gimbazy pokolenie fejsa co maja rodzice gluptasie do tego nie wiedziales co wymyslec to cisniesz po rodzicach stan przed lustrem i pierdolnij sobie selfi pokolenie ksciuka obiektywny spotkali zaboli jakos Stal sie nie przekonala nie sie propagandy

AVE MOTOR 2017-08-07 20:34:20

Do rowerka hehe na rowerze to cie robili i wyszedl pedal niedojebany ojciec spuscil sie na buta i matke w pizde kopal i jestes nara

obiektywny 2017-08-07 20:13:11

Spotykasz KSGKS-dostajesz wpierdol. Stalówka się przekonała.

a ty rowerku jedz 2017-08-07 20:12:19

rowerku luplin ty to dopiero jestes smieszny spierdalacie ze swojego stadionu pozniej lechia was jebala na koncu koalicja lech&lks wej froclaw pod pache i trenujcie

Andre 2017-08-07 18:09:46

A nie lepiej tak postkomune i KODowców wspólnie dojechać za to że rozjebali nam Polskę i dalej plują na prawdziwych Polaków? Myślę że to by było lepsze niż między sobą

Andre 2017-08-07 18:01:13

A nie lepiej tak postkomune i KODowców wspólnie dojechać za to że rozjebali nam Polskę i dalej psują na prawdziwych Polaków? Myślę że to by było lepsze niż między sobą

KSG Gkiwice 2017-08-07 16:38:35

Tadziu stól zwieracze i milcz ..jak stalowa nie zebrała wpirdolu to naszego z ekipy UFO zabrało ....dzis częsciowe zacmienie tylko tym to tłumacze

Tadek 2017-08-07 16:04:27

Stalowa napewno tego starcia Nie przegrała więc zamknąć swoje pizdy popaprancy bo z dupy was wysralo i sięjecie ferment i bzdury o zajście o którym Nie macie pojęcia

AVE MOTOR 2017-08-07 14:11:35

Nieudawaj lowcy jesli jestes ofiara i wszystko w temacie trole ze stalowej haha boli i ma bolec bezodbioru

gorny slunsk 2017-08-07 13:18:43

gliwice ty jestes skarbie tak smieszna ze te twoje aferki niczym bajeczki na dobranoc powiedz dziewczynka torcipy zeby ciebie juz nie ruchali w dupę

Roma 2017-08-07 11:03:33

Nowa definicja patriotyzmu-pikole, gangusy, dealerzy, superpatrioci "pamiętający" Powstanie Warszawskie chcą się poklepać po ryjach, przez co normalni obywatele (w tym kobiety i malutkie dzieci!!!) tego kraju stoją w korku w totalnym upale ok 5 godzin, bo troglodyci chcieli udowodnić sobie, czyj patriotyzm jest ważniejszy.

Stalówka Jarociń 2017-08-07 10:20:14

nas 2 autokary zaboli 4 mimo przewagi dajemy radę nikt nie spierdala ,wygrana Torcidy ale po walce i oni maja wieksze straty ,psiarnia w szoku strzela w zainteresowanych na oslep.po dymie nas puszczaja i spisują wszystkich na zadupiu....a motorynka smieszna jest

ppGli 2017-08-07 09:57:40

Lechia czekała na żaboli i się nie doczekała . Woleli przy policji kozaczycz ze stalówką. Chyba to prawda, że dymili aby nie dojechać na mecz i spotkać się w lesie pod Gdańskiem z Lechią

KS Gliwice 2017-08-07 08:33:37

jak zwykle najwiecej napinaja quRwy z smRodowa z których smieją się psy i kunie...stolówka przynajmniej nie spieRdoliła jak wy z własnej pRezentacji i nie chowała się z psami i polewaczka jak wy pod spodkiem...a akcja 44 to nasza pdróba zawsze bedziecie drudzy...pf postrach dworcowych kajzerek.

dre 2017-08-07 07:42:11

zabole sie baly lechii wiec prowokowali policje i kazdy ma im teraz wielce wspolczuc bo kibica maja rannego ciekawe babole sie wycofia z IWT Lech i ZSH sie wycofalo ciekawe czy tocida&tvn wystapi napewno maja biede

dre 2017-08-07 06:43:53

Ktoś na necie podał info jakoby KSG sprowokowal zadyme po to aby sprowokować interwencję policji i cofnięcie z wyjazdu że strachu przed umowiona ustawka z Gdańskiem. ustawka

melo 2017-08-07 03:47:20

rusy tylko w przewadze atakuja po rownych liczbach niema takiej opcji bo becki i najlepiej jak maja kolo sb kolezanki cyganki z gejksy i graj ruski cyganie

88 2017-08-07 01:23:25

Zajebista akcja w tych czasach 0 kalkulacji a tutaj wysyp dzieci internetu" to źle to niedobrze". Starcie NIEROZSTRZYGNIĘTE więc coniektórzy zluzujcie jajniki bo wam żyłka pęknie. A filozofowie z Lublina niech sobie odświeżą pamięć jak się niezatrzymywali albo do lasu nie chcieli wyjść, a akcje robią też nie w pojedynkę a innym zarzucać lubią że kumple z nimi byli... od tego są zgody i układy HIPOKRYCI. Pozdrawiam normalnych

;) 2017-08-06 23:59:20

Jastrzębie było od samego rana na plaży w Jastrzębiej Górze. Dodali nawet zdjęcia ze "skałek" w relacji

antoni 2017-08-06 20:52:54

Jedno sprostowanie - nie Stalówka, ale Stalówka (ok. 40 osób) + Łada + Polonia P. + Nisko. Sama Stalówka nie jest w stanie zebrać takiej ekipy do walki, stąd wąchanie się ze Stalą Rz.Nie jest oczywiście żaden zarzut, a tylko stwierdzenie faktu.

Akrobata 2017-08-06 19:15:13

Lubelskie menele, bez swoich przydupasow jesteście nic nie warci. Pokazaliscie swój charakter i odwage nie raz, gdy stalowa zatrzymywala was na trasie.

AVE MOTOR 2017-08-06 18:58:26

Brawo Gornik napierdalac tych troli niech wypieprzaja dosiebie do lasu ofiary losu haha pseudo lowcy

AVE MOTOR 2017-08-06 18:55:09

Haha pastuchy znowu chcialy przykozaczyc i wpierdol jak sie patrzy powtazajac wasza slawna oprawe na arenie nieudawaj lowcy jesli jestes ofiara haha oprawa dlawas po zycia kres stalowe smiecie do nastepnego spotkania pdeudo lowcy haha

Niezależny 2017-08-06 17:46:35

Sorry ale o czym wy piszecie. Kibice są Kibicowania a nie od napierdalania się. Dlaczego nie zrobicie konkurencji którzy kibice byli lepsi w dopingu a nie silniejsi w bijatykach. Przez to tracą tylko finansowo Wasze ukochane kluby. No chyba że Wam na nich nie zależy. Pozdrawiam wszystkich prawdziwych kibiców

Łabedziok 2017-08-06 17:18:27

Wynika z tego że Stalówka to takie chłopy że 2 autokary na 6 i wyszli z tego zwyciesko

Łabedziok 2017-08-06 17:15:06

Wynika z tego że Stalówka to takie chłopy że 2 autokary na 6 i wyszli z tego zwyciesko

do dziura 2017-08-06 17:10:04

najwiekszymi cipami jestescie w Polsce kazdy ma z was śmiech i nie placz zabrznski psie wpierdol dostac nie jest zle

Hihi 2017-08-06 16:36:17

Górnik odmawia walki po równo i pali klapki. Podjeżdżają w przewadze, zabawa po 5min zostaje przerwana. Wiele osób z dziurami po kulach ale udaje się uciec niebieskim. Tyle. SSW kolejny raz na plus, a lamusow niech dupa boli.

Dziura 2017-08-06 15:42:44

Musiala stalowka niezly wpierdol zarobic skoro tak teraz tytaj skamla jak zbite psy. + gornika za wygrana - dla stalowki za kozaczenie i wywolanie bijatyki i uczieczka - dla stalowki za biadolenie i robienie z siebie najwiekszych cip na necie

MaronStal 2017-08-06 15:23:40

te zabole to farmazoniarze i aferzystki zaklamana ekipa od lat w Polsce szkoda slow z wami trsl jestes tak glupi ze kazdy z tej torcidy i twojich kolezanek to jeden smiech kazdy z was ma beke gimbazo

Do ODRA1922 2017-08-06 14:17:52

O 8-rano Jastrzębie juz bylo nad morzem takze skończ tą napinke.

Jeff 2017-08-06 14:12:01

Czytam i nie potrafie uwierzyc w to co Ci goscie z Zabrza wypisuja......

do PB 2017-08-06 13:01:31

Nacieranie kolegów oliwka było cacy?ciekawe czy tam byłeś. Honorowa PB a latami z psami na wyjazdy jeździli. Mało tego gościli u psa z Miechowic w lokalu Arkę. Ale jak to mówili koledzy "Zawisza" to dobry pies.

pb 2017-08-06 12:52:15

Powiem szczerze. Górnik to największe farmazony w Polsce! Pamiętacie naszą walkę młodymi składami... Ci co widzieli nawet na filmikach sami ocenili waszą słabość!

do 1938 2017-08-06 12:13:00

Najlepiej o was świadczy to, że widzieliście 16 osób którym dalibyście radę i wyselekcjonowalibyście sobie skład. Trzeba było dać szansę tej "16" wybrać sobie z kim chcieliby się bić. Oczywiście ironia z mojej strony. Teraz SSW będzie niczym bohaterskie Zagłębie Sosnowiec wyskakujące na cały wyjazd Ruchu na Batorym. bili się bo nie mieli innego wyjścia, bez dopisywania zbędnej teorii. Mało tego o to chodzi w tej zabawie.

1938 2017-08-06 11:08:05

Najlepiej świadczy o Was odmowa walki po 16 i nie pierdol farmazonów, bo podjeżdzają 4 autokary z których się wysypujecie, a nie 80 osób, bo plus te 16, to był znaczyło, że walka odbyła się w bardzo zbliżonych liczbach. W ciągu 5 minut zdąrzyliście zebrać prawie róno 80 osób i przebiec się po całej ekipie? Nie farmazoń, bo starcie nie zostało do końca rozstrzygnięte, bo wpadając Ci co zawsze i wiadomo jak to się skończyło. Starcie bardziej na naszą korzyść, bo odmawiacie chociażby walki po 16 osób, potem palicie wroty i posiłkujecie się autokarami. Trzeba było walczyć po 16 osób, anie płakać teraz jacy to Wy zajebiści jesteście i rozjebaliście całą naszą bandę w 5 minut. Odrób chłopcze lekcje.

Czytam 2017-08-06 10:09:53

O jakim rozbiciu w pyl ty gadasz farmazonie. 5 minut trwa rozbijanie w pyl? Ko 90%, To co inni o waszej ekipie mowia , potwierdzil twoj post. I daruj sobie epitety w moim kierunku , elitarny dzbanie. P.s pozdorw kolegow w szpitalu

TRSL 2017-08-06 09:51:45

Sandol intelektualny kmiocie i zaklamana szujo. Z poerwszego autokaru wysylujemy sie w sile 40 osob elitarnej bandy TRSL i uderzamy w wasze sily ok 80 os. Przejezdzamy sie po was rozbiajjac w pyl na dowod czego niech sluzy to ze wbijamy za wami w autokary wadze gdzie sie poukrywaliscie. Bajki o naszej przewadze mozesz sobie na forum ruchu pisac. Autokary z torcida piekary i gliwice nie zdazyly podjechac pod miejsce akcji byly za nami wiec nie byli opcji by cala ekipa uczestniczyla w przejechaniu sie po was. Takiego wpierdolu dawno jie bylo ok 90% stalowcow konczy z KO z polamanymi nosami

Ksgpiekary. 2017-08-06 09:19:27

Do melo. Weź się palnij w lep pajacu, Piekary świętowały nawet w Kamieniu po waszym spadku. Importujecie jakichś karków by udawali ekipę z Piekar i gonili gimbaze po mieście. Nie no super. Łykasz to Ty najwyraźniej tylko pytanie co i gdzie jest lekarZ.

Odra 1922. 2017-08-06 09:19:14

A dlaczego ziomki Stalówki , Jastrzębie spierdoliło i nie pomogło Stalówce. Jechali w tym samym czasie na mecz do Wejherowa.

melo 2017-08-06 06:58:14

geju z gliwic bola cipki po spotkaniu w piekarach internwtowa pipo znow oklep od Ruchu a teraz ruska dziweczko czekamy na twoja komunistyczna wersje lykaczu cyganskiego nasienia

Sadol 2017-08-06 06:55:02

1.Przypadkowe spotkanie 2.Stalowka zaproponowala walke gosciom po rowno (tym z aut) 3.Odmowili.Zostali przegonieni. 4.Na MOP wjechaly autokary. 5. 5 min trwala jatka,niech Gornicy nie farmazonia o jakichs 80 osobach, wysypalo sie conajmnjej 4 autokary.Jakos sie wytlumaczyc musza ze nie dali rady. 6.Kaski zaczynaja szalec i zdecydowanie interweniowac. 7.MYSLALEM ZE GORNICY TO BANDA INNEGO POKROJU , A TO PO PROSTU POTOMKOWIE TUWIMA I BRZECHWY, SWIADCZY O TYM ICH OPIS ZAJSCIA NA 50MIN PO AKCJI.

Legia 2017-08-06 06:54:52

taka prawda i nie gadaj bo sie zabole szczyciły na fejsach czy innych portalach ze w przewagach stawaja do walki a jesli ktos z drugiej strony jest w przewadze to bee także wiedza wszscy w PL jak jest zawsze walczyli ze sprzetem nie od dzis radze poczytac stare ziny

Legia 2017-08-06 06:51:45

gliwice ty juz pało nie sie fermentu co do pierwszej walki byliscie ze zgodami my bez zgod w odwecie dostaliscie dwukrotnie wjeb krecisz afere do normalny ty tez nie gadaj glupot walka mlodymi skladami gornik-Polonia B dostawaliscie baty gdyby stara ekipa nie wyskoczyla z krzaczkow mieli byscie porażke gornik jest i byl ekipa bez honoru ta jak gieksiarze

Kim 2017-08-06 00:14:11

Jastrzębie od rana w jastrzębiej górze odoczywalo na plaży. Bo nawet ratownicy mieli z nimi problemy chłopaki szaleli na morzu przy falach))

Szczery 2017-08-05 23:16:55

Do ŁKS iaka twoje teorie błędne bo Jastrzębie od rana siedziało już nad morzem

Hool 2017-08-05 22:10:51

Jastrzebie od godzin rannych juz nad morzem. Ogarnij się

KS Gliwice 2017-08-05 21:22:53

jebana stalówka dostała oklep i po temacie ale zaś policja strzela do ludzi !! a legła dostała wjebane od Torcidy banda&banda wszystko honorowo.

Normalny 2017-08-05 20:31:23

Daleko mi do GÓRNIKA

Normalny 2017-08-05 20:30:40

Ok dobra dobra Stal i Polonia były u siebie jak dobrze pamiętam to wina GÓRNIKA że nie zebrali więcej ekipy ? GKSG tez wychodza w mniejszej liczbie do ZS z ziomalami to kurwa już nikt nie pamięta dalej mi do GÓRNIKA ale nie pierdolcie glupot

dobra dobra 2017-08-05 20:29:56

pomimo kosy kibicowi zycze szybkiego powrotu do zdrowia ta koalicja od dawna ma problemy takze nie sa tacy silni jak im sie wydawalo kazdy ich leje Bełchatów Lechia&Stomil i mozna by wymieniac

dobra dobra 2017-08-05 20:24:21

dzieci neo ten gorniczek placze ze na nich ktos wyskoczyl w przewadze czy macie krotka pamiec moze gornik nigdy nie walczyl w przewadze od hali mma po teraz walcza w przewagach zabole 200 vs 20 w kibicow STali 200vs 70 Polonia b itd

xionxang 2017-08-05 19:44:22

Wiecej KO bylo po stronie Górnika, takze nie przechylal bym zwyciastwa na ich strone.

ŁKS-iak 2017-08-05 19:13:27

A kibice z Jastrzębia jak się dowiedzieli, że trzeba pomóc ich ziomkom ze Stalówki to uciekli na swój mecz w Do Wejcherowa. Coś ten układ nie potrwa zbyt długo.he he he.

grzes 2017-08-05 17:31:33

ciekawa kolejka a LL to słojik

napierdalaka 2017-08-05 16:39:53

o czym ty pierdolisz ll w przewadze to byla Stalowka ktora sie wysypala 2 autokary na 4 auta cwoku naucz sie czytac ze zrozumieniem a gdy gornik dojechal bylo 100 na 100 reszta nie brala udzialu takze Stalowka znow obita !!! koniec tematu a gej to cie pupa w oko kakaowe przed kazdym twoim snem jebany napinaczu

NEUTRALNY 2017-08-05 16:37:46

Kurwa LL co Ty pierdolisz wybiegli Ci którzy chcieli się napierdalac no tak Górnik miał policzyć ile jest Stalowki i w tylu wybiec ja pierdole

LL 2017-08-05 16:21:16

Gornik tylko w przewadze w 1 starciu w rownych liczbach palili wrotki ekipa kozak 200 vs 50 maja sie czym chwalic ustawcie sie z nami w rownej liczbie Geje z Zabrza

napierdalaka 2017-08-05 16:17:59

jak zwykle Stalowka ktora mysli ze jest niesmiertelna i ma ponad wladze ktora im sie wydaje ze rzadza powiatem wlasnych wiosek znow zostaje sprowadzona na ziemie i poturbowana jak male dzieci w piaskownicy cala prawda jest taka ze Stalowka to ekipa ktora jest mocna bijac jednego w 5 Motor Lublin im juz raz wskazal droge zeby przykulili ogony widac nie starczylo takze teraz Gornik im dojebal nalezalo im sie jak psu micha :)