Legia w hołdzie ofiarom Powstania Warszawskiego!

oprawa legia

2017-08-02

Kibice Legii Warszawa podczas spotkania z FK Astana zaprezentowali oprawę, która pomimo tego, że mecz zakończył się zaledwie kilka godzin temu, już odbiła się w mediach szerokim echem. Mecz ten z pewnością przejdzie do historii nie ze względu na emocje sportowe, a kibicowską oprawę tego spotkania.

 

Ultrasi z Żylety w mocny sposób upamiętnili 73 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Podczas meczu z kazachskim FK Astana, na trybunach pojawiła się oprawa nawiązująca do tamtych wydarzeń.

 

„Podczas Powstania Warszawskiego Niemcy zabili 160000 ludzi. Tysiące z nich to były dzieci.” – tak brzmiał napis umieszczony w języku angielskim na fladze wywieszonej na sektorze kibiców. Całość uzupełniała kartoniada, na która składała się na polską flagę z datą „1944”, oraz sektorówka z wizerunkiem niemieckiego żołnierza przykładającego pistolet do skroni dziecka - małego powstańca.

 

Piłkarze Legii odpadli z kwalifikacji do Ligii Mistrzów wygrywając mecz w Warszawie 1:0. Wcześniej w Kazachstanie musieli uznać wyższość rywali, którym ulegli 1:3.

Komentarze (30)

Zabrski - 2017-08-13 23:48:46

Połowa półgłówków nie wie czym był zryw AK/myślą,że nie potrzebne było tyle ofiar,żyjcie sobie dalej w propagandzie PO....Chwała Warszawskim BOHATEROM!!!


Zabrski - 2017-08-13 23:42:52

Szacun!!!


CVB - 2017-08-08 03:26:23

legia czerpie oprawe z ruskiego filmu dosc mocny film polecam szkoda ze ultrasi nie wpadli na to by zrobic wlasna oprawe szacunek do barw Bialo-Czerwonii reszta to juz porazka


P.N,P. - 2017-08-07 13:42:07

Liczyłem,już od grudniowego śmietnika 2016 r. pod sejmem,na patriotyzm kibiców Polski,w tym na kibiców Legii i nie zawiodłem się.Naród to jego historia, tradycja,kultura.Nawet po 173 latach trzeba pamiętać,bo...historia lubi się powtarzać.I nadszedł czas żeby się nie powtarzała i Polska była wolna i suwerenna. SZACUNEK KIBICE LEGII.


paranoja - 2017-08-07 05:10:43

To się nazywa rozdwojenie jaźni. A oprawa przedstawia kadr z radzieckiego filmu Idi i smotri, chłopiec to filmowy Floria Gajszun. film wojenny idz i patrz z 1985r bez pozdrowien dla 7egly


do Wiesław Wojnar - 2017-08-06 11:50:19

możesz ćwoku rozkminić o co ci biega


patriota GKS Katowice - 2017-08-06 10:26:17

Dzięki za oprawę


patriota GKS Katowice - 2017-08-06 10:23:55

Dzięki za oprawe


fc rybnik - 2017-08-06 08:41:06

szacunek za oprawe,ODRA WODZISŁAW POZDRO


majkel - 2017-08-05 16:24:00

ty Geju z gliwic wy zrobcie oprawe z sierpem i mlotem w tle i podziekujcie komunista za to co wam dali!!!


1908 - 2017-08-05 06:35:40

Też nie lubię Legii, ale oprawa MEGA i temat wywołania w zachodnich mediach rozgłosu wokół tematyki oprawy potwierdza jej wielki sukces..


KS Gliwice - 2017-08-04 22:18:14

porazka oprawy


Tomek - 2017-08-04 21:33:53

Nienawidzę Legii , ale oprawa CUDO !!!!


Wzbużony - 2017-08-04 14:27:58

Czytaliście co ta k..a Lis napisał o tej oprawie? Tylko go zaj...ć


komuch z szachtiora - 2017-08-04 13:51:30

my zrobimy lepsza na Gorniku poswiecona naszemu bogowi stalinowi i wszystkim komunista za to co nam dali za komuny


Wiesław Wojnar - 2017-08-04 12:55:11

Do ~Apator Toruń: Przecież ty weterynarz jesteś, na krowach się znasz


kibic - 2017-08-04 12:06:54

Szkoda, że wzorowana na rosyjskim pierwowzorze.


Apator Toruń - 2017-08-03 21:55:20

Aż mi dreszcze przeszły,szacun Panowie za oprawę.je..c lewactwo brukselskie


legia to stara k.... - 2017-08-03 21:45:02

Ale za to oprawa kozak


Seb - 2017-08-03 21:09:32

Technicznie nic nowego. ale ... Przesłanie/Widok daje ludziom prosty przekaz - makabryczny bo za chwilę umrze Dziecko. Z rąk Niemca. Wkurw ddr i fr:) nie dla Legii... ale na Niepodległej Polski daję Mega PLUS. 11.11.20147!


R - 2017-08-03 19:19:50

Po "Boże chroń fanatyków" najlepsza oprawa EVER.


gustawo - 2017-08-03 18:37:33

Jesteście wielcy!!! Wyrazy wielkiego szcunku dla wszystkich zaangażowanych. Dziękuję


Do niemca wyżej - 2017-08-03 15:51:50

Oddawaj paszport śląski anal-fabeto!


Wlkp. - 2017-08-03 15:16:48

Poprzedni komentarz to chyba jakiś analfabeta albo Niemiec pisał. Ale trzeba przyznać,że gość rozkminił tych gamoni z Łazienkowskiej. Legia była, jest i będzie starą k....


WRWE - 2017-08-03 14:39:17

ta oprawo to jakoś żenado, kurwa, legła specjalnie tako zrobiła, żeby patrioci zaczeli chodzić na łazienkowsko. nie doć się nabroć!!!


KS Gliwice - 2017-08-03 13:15:43

KOnkret...i to jest oprawa.tak trzymać.


Jaśnie Pan - 2017-08-03 08:09:44

Mistrzostwo świata!!


Kibic - 2017-08-03 06:56:40

Brawo legia


Wisła Nowa Huta - 2017-08-03 06:19:20

Oczywistą sprawą jest niechęć do legii ale ta oprawa i przekaz zasługuje na szacunek ! Brawo !!!


WRWE - 2017-08-03 05:00:50

Kozak. Bez dwóch zdań jedna z najlepszych opraw w Polsce ostatnich lat.


Zobacz również