gieksa

Gorąco po meczu w Katowicach

Piro Shop
Komentarze (24) 2017-08-01

Pierwszy mecz nowego sezonu w Katowicach nie zachwycił miejscowych kibiców. Ponad 2200 osób oglądało inauguracyjną ligową porażkę GieKSy.

 

Na inaugurację sezonu 2017/2018 w Katowicach podejmowano Pogoń Siedlce. Dla drużyny GieKSy, której celem w tym sezonie jest awans, miał to być łatwy przeciwnik. Prowadzenie w pierwszej połowie dawało nadzieję miejscowym kibicom na zwycięstwo. Pogoń rozwiała je w ‘70 i ’87 minucie meczu, ostatecznie wygrywając z GKS Katowice 1:2.

 

„Koszulki fajne ino wkłady do nich ciulate” - tak komentowali na forach GKS kibice ligowy start ich klubu w nowych strojach.

 

Kibicowsko mecz również nie stał na wysokim poziomie. Zabrakło zarówno oprawy, jak i kibiców gości. Najciekawsze pod tym względem wydarzenia rozpoczęły się tuż po zakończeniu spotkania. Kilkaset osób postanowiło odwiedzić piłkarzy w szatni. Zawodnicy nie zdecydowali się stanąć do konfrontacji z fanami po tym co zaprezentowali na boisku.

 

„Po spotkaniu kilkudziesięciu fanów GieKSy zebrało się pod budynkiem klubowym. Zgromadzeni domagali się wyjścia piłkarzy i akcie gniewu wybili szybę. Odstraszył ich dopiero gaz łzawiący rozpylony przez ochroniarzy” – relacjonuje Przegląd Sportowy.

 

Po odpadnięciu z Pucharu Polski z Siarką Tarnobrzeg i przegranym meczu z Siedlcami, GKS Katowice czeka teraz ciężki mecz ligowy w Legnicy z tamtejszą Miedzią.

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
Legia 2017-08-09 06:27:00

tam zawsze bylo goraco kazdy sie w dupala rznie png sie kruszy torcipa ich olewa jezdza sami bez nich

KS Gliwice 2017-08-05 21:34:31

inteRnet swoje ulica swoje hehe .A pod spodkiem kto sie za polewaczką i pałami chował hehe mieliscie okazję obić nas nie mosty,budki,dworce ruch upadł i się nie podniesie zdychajcie w niebycie i zapomnieniu ,a pf bedzie jebana po kres życia..do R już zapomniałaś jak niebieskie piekary spieRdoliły na trasie na komisaRiat.

R 2017-08-05 20:20:04

TORCIPA WPIERDOL NA piekorach tak jak jest tu napisane od lat spiny od lat jestescie ino w necie KO splinterki ostry lomot pod blokami

asp noga 2017-08-05 16:17:23

Gornik Gieksa i Policja takiej sily niema nikt!!!

Wisła 2017-08-04 22:23:04

ty chlopcze albo fanko gliwice w domu siedzisz ty chyba w zyciu na dworze nie byles ta twoja torcipa czemu nie atakowala przed meczem i w trakcie kto zabronił ap nóżka uu tak mi przykro ze wasz wódz to pies kto broni wam avanti

Ła9ole 2017-08-04 20:13:43

torcipa lipiny zaliczo KO na Łagiewnikach nawet ciule nie umiecie 9Rafa Rozdupić powstol najdluższy 9Raf na Bykowinie ino niy siedzice za dlugo w trowie hahhahahha

komuch z szachtiora 2017-08-04 18:24:10

zostawcie mojego chloptasia gejuszka z Gliwic w spokoju

LOWCY SZMAT (/9\)AMONIE 2017-08-04 10:44:18

WY jestescie PIZDECZKI z szachtiora Cala Polska o tym wie u was CIOTY sa w ekipie yebac yebac ks9ks!!!!!!!!!!!!! Bije nas Bks fc skoczów ZSH Hutnik Krk Stomil Lechia itd lalalallaallalala

44 2017-08-04 10:33:47

2200 cip czeka po dywany szybka ekipa zza krzaka 9liwice kto cie tak mocno bije w dupe to my kolezanki 9ieksiary (9)kamraty/9\ do ruchania na dwa baty

44 2017-08-04 10:23:45

czekaliscie na rudzie pogonic dzieci hahahhahahha gdzie byliscie na a4 kmioty obsrana ekipa specyfik pod tarnowem mieliscie walke z psami na peronie to co ty dupisz za afery dziecko trenujcie bo was wszyscy jebia ekpia sie kruszy tak jak persona od lat sracie w gacie tylko jestes w internecie nawet w przewadze na Rudzie spiedalaliscie smieszny jestes milicjancie z 9liwic nie palacz jak rojter przed kamerka

do nizej 2017-08-04 10:18:47

palo bita przez noge i reszta frajerow torcipy gownik ekipa frajersko i ze sprzetem biega to wy bez policji nie dajecie rady ekipa za krzaka torcipa niech zrobi porzadek w swojej ekipie bo nie macie staRtu do PF snij dziecko dalej pn9 dalej cyka dupy po szmaty 44

KS Gliwice 2017-08-03 13:21:27

do ponzenego nie pisz o rudzie bo scie wrotki palili z własnej prezentacji czekaliśmy 3h i tylko smRód po Adlerze do nas dochodził !! ruch bez policji nie ma startu.( kto zadzwonił na rudzie po pały? pf ) ruch z maczetami hehe Torcida zrobi porzadek z wami.

KS Gliwice 2017-08-02 21:26:06

pajacu melo AKS chorzów zmkneli żeby ruszek miał wiecej kasy i kibiców...a taki wuj !! do niżej z kimty się synek chcesz bić ? jaką wy macie ekipę co wystawia banda 70 ! to samej Torcidy Gliwice jest 400 obecnie to max 70sekund i lament jak pod Tarnowem ! to nam się Legia kłaniała a was w dupe lała....lepiej latać w KODZIE niż być w waszej ekipie smRodzie.

melo 2017-08-02 16:40:28

geju z gliwic te kluby zostaly sila zlikwidowane przez wladze komunistyczne parchu komunistyczny jestescie ruskim klubem z zaklamana historia i sie tego nie wyprzecie parchy ruskie a klub prawdziwych slazakow jest 1 Ruch sama wasza data zalozenia mowi wszystko dzien po pzpr na rozkaz komunistycznych wladz w radlinie rusow nie chcieli to w zabrzu przytulili noga ci napisal ta bajke czy po lykaniu cyganskiego plynu wpadles w trans i piszesz nowa zaklamana historie ruskiego szachtiorka

KS Gliwice 2017-08-02 11:36:45

do pajaca melo ...słuchaj pajacu Wielki Górnik powstał z fuzji 4 przedwojennych zabrzańskich klubów a twój ruszek zakładał nijaki Teofil kerego przysłali Poznanscy działacze,to komuna dła ruszkowi majstra 1951r za 5 miejsce w lidze,a Górnika okradła w 1994r.POst komunna z niebieskim łobuzkiem trwa do dziś,ale Torcida z nią walczy ( zamykanie kopaln i odwołane spotkanie komoruskiegi w Domu Muzuki i Tanca po konkretnym dymie w Zabrzu....naRa przydupasy niebieskiej uni i peło.

gross 2017-08-02 07:28:21

To efekt koszmarnej wiosny-kibice wciąż pamiętają w jak fatalnym stylu żałośni piłkarze sfrajerzyli szanse na awans. Stąd brak cierpliwości kibiców i wizyta pod szatnia juz w pierwszym meczu.

BB 2017-08-02 07:01:55

bo tam złodziej na złodzieju !! przebudowa stadionu śląskiego miała kosztować około 300 mln zł ,potem 460 mln. i tak lata leciały ,a menager-ka z hanysowa kradła i podawała ciągle nowe kwoty 550 mln. 700 mln. wydano prawie 900 mln. i nadal nie wiadomo kiedy stadion zostanie oddany do użytku ... Ruch kombinatorstwo i ściema !!!!!!!!!!! ZUS ,SKARBÓWKA etc. itd. ... Górnik długi na kilkadziesią mln. zł budowa stadionu całego !! miała zamknąc sie w kowocie do 280 mln. wydano 400 mln. !! za trzy trybuny !!! gdyby w tym kraju były normalne sądy to by prokurator miał w Hanysowaie roboty na całe życie ... i o pośrednictwu w handlu węglem czyli wałach na miliony można by pisać wiele ...

djjd 2017-08-02 04:52:15

W Katowicach na ten sezon jest jeden problem nazywa się Piotr Mandrysz

BeLial 2017-08-02 02:15:59

Zeby klub dobrze prosperowal musi miec wlasciciela prywatnego kogos kto sie z nim identyfikuje, miasto moze pomagac ale nie byc jedynym udzialowcem bo to zawsze konczy sie na dlugach i patologii. Szkoda, ze takie druzyny nie moga wyjsc na prosta. Przyklad Gornika pokazuje jaki jest glod pilki w tym regionie.

KS Gliwice 2017-08-01 19:22:15

pierw SLD a potem ppupilek i przewodniczący UE i PO doktor łobuzek uwielbiony i hołbiony na cichej w chorzwoie,on załatwiał geszefty z wegl zbyto-koksem i inne wałki....teraz zdychajcie w niebycie i zapomnieniu. Mamy tes ame pRoblemy u nas biletów brak u was kibiców brak..

Lustro 2017-08-01 17:50:38

Sami się udupiliście hanyski. Zawsze szukacie wkoło winnych. Problem leży w poniemieckich głowach, które za pieniądze zmienią język, narodowość czy jakiekolwiek wartości. Zawsze byliście na usługach albo cara albo komuchów i było dobrze. Teraz udajecie naród bo ziemi wyeksplatowane i grosiwa brak.

gorny slunsk 2017-08-01 14:58:12

tak u nos jest tak niszczom tyn fusbal na slonsku wszystkie druzyny zniszcozne miasta gruby i huty od Katowic Chorzowa czy Bytomia itd tak udupili gorole slonsk kto wiy tyn wiy