PZPN

Poznaliśmy terminarz I i II ligi

Komentarze (3) 2017-06-26

PZPN ogłosił dzisiaj terminarz  rozgrywek I i II ligi na sezon 2017/2018. Rozgrywki w obu ligach rozpoczną się 29 lipca, a zakończą 26 listopada. W rundzie jesiennej rozegrane zostanie 19 kolejek. 

 

TERMINARZ I LIGI: 

 

Kolejka 1 (29-30 lipca)



Puszcza Niepołomice - Chojniczanka Chojnice
Raków Częstochowa - Miedź Legnica
GKS Katowice - Pogoń Siedlce
Odra Opole - Górnik Łęczna
Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz
Wigry Suwałki - GKS Tychy
Stal Mielec - Ruch Chorzów
Chrobry Głogów - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Bytovia Bytów - Stomil Olsztyn


Kolejka 2 (5-6 sierpnia)


Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Bytovia Bytów
Ruch Chorzów - Chrobry Głogów
GKS Tychy - Stal Mielec
Olimpia Grudziądz - Wigry Suwałki
Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec
Pogoń Siedlce - Odra Opole
Miedź Legnica - GKS Katowice
Puszcza Niepołomice - Raków Częstochowa



Kolejka 3 (12-13 sierpnia)



Raków Częstochowa - Chojniczanka Chojnice
GKS Katowice - Puszcza Niepołomice
Odra Opole - Miedź Legnica
Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Siedlce
Wigry Suwałki - Górnik Łęczna
Stal Mielec - Olimpia Grudziądz
Chrobry Głogów - GKS Tychy
Bytovia Bytów - Ruch Chorzów
Stomil Olsztyn - Podbeskidzie Bielsko-Biała



Kolejka 4 (19-20 sierpnia)



Chojniczanka Chojnice - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Ruch Chorzów - Stomil Olsztyn
GKS Tychy - Bytovia Bytów
Olimpia Grudziądz - Chrobry Głogów
Górnik Łęczna - Stal Mielec
Pogoń Siedlce - Wigry Suwałki
Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec
Puszcza Niepołomice - Odra Opole
Raków Częstochowa - GKS Katowice



Kolejka 5 (23 sierpnia)



GKS Katowice - Chojniczanka Chojnice
Odra Opole - Raków Częstochowa
Zagłębie Sosnowiec - Puszcza Niepołomice
Wigry Suwałki - Miedź Legnica
Stal Mielec - Pogoń Siedlce
Chrobry Głogów - Górnik Łęczna
Bytovia Bytów - Olimpia Grudziądz
Stomil Olsztyn - GKS Tychy
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Ruch Chorzów



Kolejka 6 (26-27 sierpnia)



Chojniczanka Chojnice - Ruch Chorzów
GKS Tychy - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Olimpia Grudziądz - Stomil Olsztyn
Górnik Łęczna - Bytovia Bytów
Pogoń Siedlce - Chrobry Głogów
Miedź Legnica - Stal Mielec
Puszcza Niepołomice - Wigry Suwałki
Raków Częstochowa - Zagłębie Sosnowiec
GKS Katowice - Odra Opole


Kolejka 7 (2-3 września)



Odra Opole - Chojniczanka Chojnice
Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice
Wigry Suwałki - Raków Częstochowa
Stal Mielec - Puszcza Niepołomice
Chrobry Głogów - Miedź Legnica
Bytovia Bytów - Pogoń Siedlce
Stomil Olsztyn - Górnik Łęczna
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Olimpia Grudziądz
Ruch Chorzów - GKS Tychy



Kolejka 8 (9-10 września)



Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy
Olimpia Grudziądz - Ruch Chorzów
Górnik Łęczna - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pogoń Siedlce - Stomil Olsztyn
Miedź Legnica - Bytovia Bytów
Puszcza Niepołomice - Chrobry Głogów
Raków Częstochowa - Stal Mielec
GKS Katowice - Wigry Suwałki
Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec



Kolejka 9 (16-17 września)



Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice
Wigry Suwałki - Odra Opole
Stal Mielec - GKS Katowice
Chrobry Głogów - Raków Częstochowa
Bytovia Bytów - Puszcza Niepołomice
Stomil Olsztyn - Miedź Legnica
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Siedlce
Ruch Chorzów - Górnik Łęczna
GKS Tychy - Olimpia Grudziądz



Kolejka 10 (23-24 września)



Chojniczanka Chojnice - Olimpia Grudziądz
Górnik Łęczna - GKS Tychy
Pogoń Siedlce - Ruch Chorzów
Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Puszcza Niepołomice - Stomil Olsztyn
Raków Częstochowa - Bytovia Bytów
GKS Katowice - Chrobry Głogów
Odra Opole - Stal Mielec
Zagłębie Sosnowiec - Wigry Suwałki

 

Kolejka 11 (30 września-1 października)



Wigry Suwałki - Chojniczanka Chojnice
Stal Mielec - Zagłębie Sosnowiec
Chrobry Głogów - Odra Opole
Bytovia Bytów - GKS Katowice
Stomil Olsztyn - Raków Częstochowa
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Puszcza Niepołomice
Ruch Chorzów - Miedź Legnica
GKS Tychy - Pogoń Siedlce
Olimpia Grudziądz - Górnik Łęczna



Kolejka 12 (7-8 października)


Chojniczanka Chojnice - Górnik Łęczna
Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz
Miedź Legnica - GKS Tychy
Puszcza Niepołomice - Ruch Chorzów
Raków Częstochowa - Podbeskidzie Bielsko-Biała
GKS Katowice - Stomil Olsztyn
Odra Opole - Bytovia Bytów
Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów
Wigry Suwałki - Stal Mielec



Kolejka 13 (14-15 października)


Stal Mielec - Chojniczanka Chojnice
Chrobry Głogów - Wigry Suwałki
Bytovia Bytów - Zagłębie Sosnowiec
Stomil Olsztyn - Odra Opole
Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice
Ruch Chorzów - Raków Częstochowa
GKS Tychy - Puszcza Niepołomice
Olimpia Grudziądz - Miedź Legnica
Górnik Łęczna - Pogoń Siedlce



Kolejka 14 (21-22 października)



Chojniczanka Chojnice - Pogoń Siedlce
Miedź Legnica - Górnik Łęczna
Puszcza Niepołomice - Olimpia Grudziądz
Raków Częstochowa - GKS Tychy
GKS Katowice - Ruch Chorzów
Odra Opole - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn
Wigry Suwałki - Bytovia Bytów
Stal Mielec - Chrobry Głogów



Kolejka 15 (28-29 października)



Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice
Bytovia Bytów - Stal Mielec
Stomil Olsztyn - Wigry Suwałki
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec
Ruch Chorzów - Odra Opole
GKS Tychy - GKS Katowice
Olimpia Grudziądz - Raków Częstochowa
Górnik Łęczna - Puszcza Niepołomice
Pogoń Siedlce - Miedź Legnica



Kolejka 16 (4-5 listopada)



Chojniczanka Chojnice - Miedź Legnica
Puszcza Niepołomice - Pogoń Siedlce
Raków Częstochowa - Górnik Łęczna
GKS Katowice - Olimpia Grudziądz
Odra Opole - GKS Tychy
Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów
Wigry Suwałki - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Stal Mielec - Stomil Olsztyn
Chrobry Głogów - Bytovia Bytów



Kolejka 17 (11-12 listopada)



Bytovia Bytów - Chojniczanka Chojnice
Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec
Ruch Chorzów - Wigry Suwałki
GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec
Olimpia Grudziądz - Odra Opole
Górnik Łęczna - GKS Katowice
Pogoń Siedlce - Raków Częstochowa
Miedź Legnica - Puszcza Niepołomice



Kolejka 18 (18-19 listopada)



Chojniczanka Chojnice - Puszcza Niepołomice
Miedź Legnica - Raków Częstochowa
Pogoń Siedlce - GKS Katowice
Górnik Łęczna - Odra Opole
Olimpia Grudziądz - Zagłębie Sosnowiec
GKS Tychy - Wigry Suwałki
Ruch Chorzów - Stal Mielec
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chrobry Głogów
Stomil Olsztyn - Bytovia Bytów



Kolejka 19 (25-26 listopada)



Stomil Olsztyn - Chojniczanka Chojnice
Bytovia Bytów - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Chrobry Głogów - Ruch Chorzów
Stal Mielec - GKS Tychy
Wigry Suwałki - Olimpia Grudziądz
Zagłębie Sosnowiec - Górnik Łęczna
Odra Opole - Pogoń Siedlce
GKS Katowice - Miedź Legnica
Raków Częstochowa - Puszcza Niepołomice

 

TERMINARZ II LIGI: 

 

Kolejka 1 (29-30 lipca)



Błękitni Stargard Szczeciński - GKS Bełchatów
Stal Stalowa Wola - Gryf Wejherowo
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - MKS Kluczbork
Znicz Pruszków - Gwardia Koszalin
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - ROW 1964 Rybnik
Olimpia Elbląg - Legionovia Legionowo
Warta Poznań - Rozwój Katowice
Wisła Puławy - Siarka Tarnobrzeg
Radomiak Radom - Garbarnia Kraków



Kolejka 2 (5-6 sierpnia )



GKS Bełchatów - Garbarnia Kraków
Siarka Tarnobrzeg - Radomiak Radom
Rozwój Katowice - Wisła Puławy
Legionovia Legionowo - Warta Poznań
ROW 1964 Rybnik - Olimpia Elbląg
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Gwardia Koszalin
MKS Kluczbork - Znicz Pruszków
Gryf Wejherowo - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Błękitni Stargard Szczeciński - Stal Stalowa Wola



Kolejka 3 (12-13 sierpnia)



Stal Stalowa Wola - GKS Bełchatów
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Błękitni Stargard Szczeciński
Znicz Pruszków - Gryf Wejherowo
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - MKS Kluczbork
Olimpia Elbląg - Gwardia Koszalin
Warta Poznań - ROW 1964 Rybnik
Wisła Puławy - Legionovia Legionowo
Radomiak Radom - Rozwój Katowice
Garbarnia Kraków - Siarka Tarnobrzeg



Kolejka 4 (19-20 sierpnia)



GKS Bełchatów - Siarka Tarnobrzeg
Rozwój Katowice - Garbarnia Kraków
Legionovia Legionowo - Radomiak Radom
ROW 1964 Rybnik - Wisła Puławy
Gwardia Koszalin - Warta Poznań
MKS Kluczbork - Olimpia Elbląg
Gryf Wejherowo - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Błękitni Stargard Szczeciński - Znicz Pruszków
Stal Stalowa Wola - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)



Kolejka 5 (23 sierpnia)

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - GKS Bełchatów
Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Błękitni Stargard Szczeciński
Olimpia Elbląg - Gryf Wejherowo
Warta Poznań - MKS Kluczbork
Wisła Puławy - Gwardia Koszalin
Radomiak Radom - ROW 1964 Rybnik
Garbarnia Kraków - Legionovia Legionowo
Siarka Tarnobrzeg - Rozwój Katowice



Kolejka 6 (26-27 sierpnia)



GKS Bełchatów - Rozwój Katowice
Legionovia Legionowo - Siarka Tarnobrzeg
ROW 1964 Rybnik - Garbarnia Kraków
Gwardia Koszalin - Radomiak Radom
MKS Kluczbork - Wisła Puławy
Gryf Wejherowo - Warta Poznań
Błękitni Stargard Szczeciński - Olimpia Elbląg
Stal Stalowa Wola - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Znicz Pruszków



Kolejka 7 (2-3 września)

Znicz Pruszków - GKS Bełchatów
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola
Warta Poznań - Błękitni Stargard Szczeciński
Wisła Puławy - Gryf Wejherowo
Radomiak Radom - MKS Kluczbork
Garbarnia Kraków - Gwardia Koszalin
Siarka Tarnobrzeg - ROW 1964 Rybnik
Rozwój Katowice - Legionovia Legionowo



Kolejka 8 (9-10 września)



GKS Bełchatów - Legionovia Legionowo
ROW 1964 Rybnik - Rozwój Katowice
Gwardia Koszalin - Siarka Tarnobrzeg
MKS Kluczbork - Garbarnia Kraków
Gryf Wejherowo - Radomiak Radom
Błękitni Stargard Szczeciński - Wisła Puławy
Stal Stalowa Wola - Warta Poznań
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Olimpia Elbląg
Znicz Pruszków - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie



Kolejka 9 (16-17 września)



Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - GKS Bełchatów
Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków
Warta Poznań - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Wisła Puławy - Stal Stalowa Wola
Radomiak Radom - Błękitni Stargard Szczeciński
Garbarnia Kraków - Gryf Wejherowo
Siarka Tarnobrzeg - MKS Kluczbork
Rozwój Katowice - Gwardia Koszalin
Legionovia Legionowo - ROW 1964 Rybnik

Kolejka 10 (23-24 września)



GKS Bełchatów - ROW 1964 Rybnik
Gwardia Koszalin - Legionovia Legionowo
MKS Kluczbork - Rozwój Katowice
Gryf Wejherowo - Siarka Tarnobrzeg
Błękitni Stargard Szczeciński - Garbarnia Kraków
Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Wisła Puławy
Znicz Pruszków - Warta Poznań
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Olimpia Elbląg



Kolejka 11 (30 września-1 października)



Olimpia Elbląg - GKS Bełchatów
Warta Poznań - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Wisła Puławy - Znicz Pruszków
Radomiak Radom - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Garbarnia Kraków - Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg - Błękitni Stargard Szczeciński
Rozwój Katowice - Gryf Wejherowo
Legionovia Legionowo - MKS Kluczbork
ROW 1964 Rybnik - Gwardia Koszalin



Kolejka 12 (7-8 października)



GKS Bełchatów - Gwardia Koszalin
MKS Kluczbork - ROW 1964 Rybnik
Gryf Wejherowo - Legionovia Legionowo
Błękitni Stargard Szczeciński - Rozwój Katowice
Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Garbarnia Kraków
Znicz Pruszków - Radomiak Radom
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Wisła Puławy
Olimpia Elbląg - Warta Poznań



Kolejka 13 (14-15 października)



Warta Poznań - GKS Bełchatów
Wisła Puławy - Olimpia Elbląg
Radomiak Radom - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Garbarnia Kraków - Znicz Pruszków
Siarka Tarnobrzeg - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Rozwój Katowice - Stal Stalowa Wola
Legionovia Legionowo - Błękitni Stargard Szczeciński
ROW 1964 Rybnik - Gryf Wejherowo
Gwardia Koszalin - MKS Kluczbork



Kolejka 14 (21-22 października)



GKS Bełchatów - MKS Kluczbork
Gryf Wejherowo - Gwardia Koszalin
Błękitni Stargard Szczeciński - ROW 1964 Rybnik
Stal Stalowa Wola - Legionovia Legionowo
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Rozwój Katowice
Znicz Pruszków - Siarka Tarnobrzeg
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Garbarnia Kraków
Olimpia Elbląg - Radomiak Radom
Warta Poznań - Wisła Puławy



Kolejka 15 (28-29 października)



Wisła Puławy - GKS Bełchatów
Radomiak Radom - Warta Poznań
Garbarnia Kraków - Olimpia Elbląg
Siarka Tarnobrzeg - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Rozwój Katowice - Znicz Pruszków
Legionovia Legionowo - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
ROW 1964 Rybnik - Stal Stalowa Wola
Gwardia Koszalin - Błękitni Stargard Szczeciński
MKS Kluczbork - Gryf Wejherowo



Kolejka 16 (4-5 listopada)



GKS Bełchatów - Gryf Wejherowo
Błękitni Stargard Szczeciński - MKS Kluczbork
Stal Stalowa Wola - Gwardia Koszalin
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - ROW 1964 Rybnik
Znicz Pruszków - Legionovia Legionowo
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Rozwój Katowice
Olimpia Elbląg - Siarka Tarnobrzeg
Warta Poznań - Garbarnia Kraków
Wisła Puławy - Radomiak Radom



Kolejka 17 (11-12 listopada)



Radomiak Radom - GKS Bełchatów
Garbarnia Kraków - Wisła Puławy
Siarka Tarnobrzeg - Warta Poznań
Rozwój Katowice - Olimpia Elbląg
Legionovia Legionowo - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
ROW 1964 Rybnik - Znicz Pruszków
Gwardia Koszalin - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
MKS Kluczbork - Stal Stalowa Wola
Gryf Wejherowo - Błękitni Stargard Szczeciński



Kolejka 18 (18-19 listopada)



GKS Bełchatów - Błękitni Stargard Szczeciński
Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola
MKS Kluczbork - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Gwardia Koszalin - Znicz Pruszków
ROW 1964 Rybnik - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Legionovia Legionowo - Olimpia Elbląg
Rozwój Katowice - Warta Poznań
Siarka Tarnobrzeg - Wisła Puławy
Garbarnia Kraków - Radomiak Radom



Kolejka 19 (25-26 listopada)



Garbarnia Kraków - GKS Bełchatów
Radomiak Radom - Siarka Tarnobrzeg
Wisła Puławy - Rozwój Katowice
Warta Poznań - Legionovia Legionowo
Olimpia Elbląg - ROW 1964 Rybnik
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Gwardia Koszalin
Znicz Pruszków - MKS Kluczbork
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Gryf Wejherowo
Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szczeciński

 

 

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
KOLEJORZ 2017-07-07 05:56:24

do geja Was biję Bełchatów czy stomil a wy do Ruchu chcecie twoje bajki i wypociny każdego smiesza lizaliscie nam rowa o zgode a Craxie czy Galerze o układ gadasz farmazony bo prawda taka Cała Polska Się z Was Śmieje jesteście nic nie warci

KSGliwice 2017-06-30 08:34:27

do nizej słuchajcie niebieskie gnoje internet swoje ulica swoje !! tylko tegoRoczne wydazenia pf pali wRotki z własnej prezentacji na rudzie,po wdś niebieskie żory jadąc autokarem widząć ogonek i propozycje Torcidy zawijają o 22,30 na pobliską komendę prosząc o sprawdzenia stanu technicznego autokaru..ruch zdycha pf nie ekipa.

KSGliwice 2017-06-28 17:49:46

o ruszek w 1-lidze bedziecie yebani przez 2 lata na 1-ligowych wioskach a na 100-lecie wylądujecie na 4-ligowych pastwiskach....na jesieni KSGKS czeka na wrwe