Kara dla Widzewa

Kara dla Widzewa

2017-06-12

Widzew Łódź został ukarany grzywną w wysokości 5 tys. złotych za niewpuszczenie fanów Łódzkiego Klubu Sportowego na rozgrywany w maju mecz derbowy (1:1). Obie drużyny zmierzyły się w ramach rozgrywek III ligi.

 

Komisja do Spraw Licencji dla Klubów III ligi Łódzkiego Związku Piłki Nożnej orzekła, że decyzja o zamknięciu sektora gości przed kibicami ŁKS-u nie miała odpowiednich podstaw i zdecydowała o nałożeniu na Widzew kary pieniężnej w wysokości 5 tys. zł.

 

Zgodnie z wymogami podręcznika licencyjnego RTS powinien obligatoryjnie udostępnić kibicom gości 5% miejsc dostępnych na stadionie. Decyzja o niewpuszczenie ełkaesiaków spotkała się ze zdecydowaną krytyką, bowiem nowy stadion przy ul. Piłsudskiego spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa i w sektorze gości zasiadały już grupy kibiców przyjezdnych.

Komentarze (2)

Ł. - 2017-06-13 08:47:01

rozgrywany w maju mecz derbowy (1:1) Co za niedoinformowane łapy to napisały? Kara to faktycznie jakiś żart. Widać w tej lidze można robić co się komu podoba a szansy na beknięcie za to są znikome. I jeszcze te parchy będą biadolić o tym kto tu jest pod protektoratem.


gregreg - 2017-06-12 20:48:43

5 tys zloty? hahahah przeciez to są jakies jaja..., powinni dostac minimum 50 000zł kary i jeszcze -3pkt w nastepnej kolejce..., co to jest 5 koła? zarty jakies..


Zobacz również