Kibice Górnika zapłacą piłkarzom za awans

Kibice Górnika zapłacą piłkarzom za awans

Piro Shop
2017-05-28

Fani Górznika Zabrze zrzeszeni w stowarzyszeniu Socios Górnik wpadli na nietypowy pomysł. Aby dodatkowo zmotywować swoich piłkarzy walczących o awans do Ekstraklasy, obiecali im premię w wysokości 100 00 zł.

 

"W Górniku przed najważniejszymi meczami w sezonie panuje duża mobilizacja. W niedzielę zabrzanie zmierzą się u siebie z Podbeskidziem Bielsko-Biała, a bilety na to spotkanie rozchodzą się niczym ciepłe bułeczki. Z kolei ostatnim rywalem Górnika będzie Wisła Puławy. Zmotywować piłkarzy starają się również kibice i to w dość nietypowy sposób" - czytamy w Sportowych Faktach.

 

 "Powszechnie wiadomo, że klub od dłuższego czasu boryka się z problemami organizacyjnymi i finansowymi. Nie chcemy, by wpływało to w najmniejszym stopniu na osiągane wyniki, a także główny cel, jakim jest awans do Ekstraklasy. Szczególnie w tak ważnym momencie. Dlatego też Zarząd stowarzyszenia Socios Górnik postanowił wesprzeć piłkarzy Górnika premią w wysokości 100 000 zł, która zostanie przyznana w wypadku awansu Górnika w tym roku do Ekstraklasy" - piszą kibice z Socios Górnik w specjalnym komunikacie.