Oficjalnie: 64. Derby Łodzi bez kibiców ŁKS-u

Oficjalnie: 64. Derby Łodzi bez kibiców ŁKS-u

2017-05-11

Na stronie internetowiej Łódzkiego Klubu Sportowego pojawił się komunikat, zgodnie z którym fanów ŁKS-u zabraknie na najbliższym meczu derbowym rozgrywanym na nowym stadionie Widzewa.

 

"Bardzo długo zarząd Stowarzyszenia RTS Widzew Łódź trzymał wszystkich w niepewności. Pomimo wielu starań ze strony działaczy naszego klubu oraz pozytywnych opinii wydanych przez służby mundurowe oraz Wojewodę Łódzkiego nie będzie dane obejrzeć kibicom ŁKS-u spotkania derbowego na obiekcie przy al. Piłsudskiego" - czytamy na lkslodz.pl.

 

Poniżej krótki komunikat zarządu Widzewa:

 

„Zarząd Stowarzyszenia RTS Widzew informuje, iż w związku z wysokim prawdopodobieństwem wystąpienia realnych zagrożeń naruszenia porządku publicznego na terenie miasta Łodzi w dniu rozgrywania meczu derbowego pomiędzy drużyną Widzewa Łódź, a ŁKS Łódź zaplanowanego na dzień 17 maja 2017 roku g.19:10, podjął decyzję o nieprzyjmowaniu zorganizowanej grupy kibiców gości.

 

Zarząd Stowarzyszenia RTS Widzew Łódź”

Komentarze (38)

Łodzianin - 2017-05-22 17:01:46

no nie apeciaki wyzywają od wieśniaków, podmiejskich a ich młynowy z Chechła czy Chechło szczyt hipokryzji


AbsteigeR - 2017-05-14 15:55:32

a będzie transmisja w TV?


Wlkp. - 2017-05-13 12:18:03

Do ANTY PEJSY: Napisałeś "ciągne u nas". Po co się chwalisz i kogo to interesuje co wy tam z wiślackimi milicjantami i chorzowskimi Niemcami robicie. Jedyne co to bądź mniej wulgarny widzewski prymitywie bo nie jesteś u siebie na polu z cebulą.


anonim - 2017-05-12 23:49:36

Legia nie wpuszcza Polonii, Jaga Legii, Łks w 2010 wydał IDENTYCZNE oświadczenie w stronę Widzewa, więc nie spuszczajmy się, że kolejny raz mamy to samo!!!


CzBCz - 2017-05-12 23:36:39

gol24. pl/ekstraklasa/a/derby-lodzi-bez-kibicow-widzewa-lks-skorzystal-z-dyrektywy-pzpn,9634480/ Czemu łksiacy wtedy nie protestowaliście? Karma wraca i tyle.


bla bla bla - 2017-05-12 17:29:23

mówi się trudno ,tylko teraz nie płaczcie gdy Was gdzieś nie wpuszczą i nie używajcie hasła "piłka nożna dla kibiców" - bez pozdrowień


bla bla bla - 2017-05-12 17:28:38

Faktem jest ,że nie wpuszczają działacze ,ale Wasze wpisy na wszystkich forach ukazują dobitnie (poza nielicznymi wyjątkami) ,że popieracie tą decyzję - ba śmiem twierdzić iż swoimi wpisami na Waszym czerwonym forum ,ułatwiliście podjęcie takiej decyzji swojemu zarządowi


bla bla bla - 2017-05-12 17:27:10

A Wy ciągle jak mantrę powtarzacie ,że ŁKS też nie wpuścił - ile można tłumaczyć - wtedy zgody nie wydała policja ,a teraz wydała pozytywną opinię - rozumiecie po polsku ???


DonaldTósk - 2017-05-12 17:16:33

Jagiełka większość Widzewa się nie cieszy że mniejszość Judzka nie wejdzie ale też było tak wiele razy że nie wpuszczano Widzewa I nikt nikogo nie karał Na trybunce nie trybunce odkąd pamietam Widzewa nie wpuszczali na Łks przed wyburzeniem i za czasów amfiteatru im Unii


greg - 2017-05-12 16:01:59

Kolego nie dyskutuj z idiotą, to tacy wielcy kibice. Na ŁKS-ie nie do pomyślenia było by też odśpiewanie: GRAMY NA LUZIE ŁKS GRAMY NA LUZIE. Pamiętasz wilki fanie podmiejskich, czy też będziesz zakłamywał prawdę ?


ŁKS JAGIEŁKA - 2017-05-12 15:53:08

baranie, napinaczu. Czytaj ze zrozumieniem. Napisałem, że wpisują się tutaj kibice buraczani i cieszą się z tego iż ŁKS nie będzie wpuszczony. U nas nigdy nie było radości z niewpuszczenia kibiców gości.


fan - 2017-05-12 15:43:40

przypomnij sobie lata 2010 i 2012 kiedy wasi działacze nie wpuścili kibiców Widzewa , w obawie o zamieszki na stadionach , gdzie wtety byłeś , pewnie w kanale cały czas i dlatego nic nie wiesz !!!


ŁKS JAGIEŁKA - 2017-05-12 15:00:22

ale merytoryczna odpowiedź hahahahahahahaha


fan - 2017-05-12 14:58:25

o następny ŁKS JAGIEŁKA buchahaha,chyba w kanałach... gdzie wy jesteście na tej Jagiełce ? jesteście prześmieszni, Jagiełka was pierdoli leszcze hahaha


ŁKS JAGIEŁKA - 2017-05-12 14:28:51

ale wpisują się tutaj kibice czerwona szmato i cieszą się z tego , że ŁKS nie zostanie wpuszczony


fan - 2017-05-12 12:39:02

Same bezmózgi widzę tu się wypowiadają z lksu, to nie kibice was nie wpuszczą baranie niżej , tylko działacze , biała końcówo...


drr - 2017-05-12 10:49:57

Kiedyś kibice w Łodzi szczycili się swoimi derbami ,z dużą ilością kibiców ,do dziś w rozmowach przypominają się dawne potyczki (nie tylko te piłkarskie) - teraz czerwoni fani wolą pamiętać ,czy popcorn nie był przesolony ,a krzesełko czyste - żałosna banda w krawatach


jebać was - 2017-05-12 10:23:40

Ale białe końcówy szczekają, haha wogóle mi was nie szkoda pajace!!! Płaczki z dupy wysrani...


ŁKS ŁÓDŹ BAŁUTY - 2017-05-12 09:09:43

Bo jebany placku nie wydała zgody policja i władze miasta. Na tej jednej trybunce, która mamy m.in. dzieki waszym donosom nie ma jak tego ogarnąć. Kumasz obsrańcu ?


drr - 2017-05-12 09:09:41

he he he - masz napisane dwa posty niżej


WIDZEW BAŁUTY - 2017-05-12 05:25:49

he he !!! a dlaczego łks nie wpuscił Widzewa na derby


WRWE - 2017-05-11 21:56:08

na początku cieszyłem się ze sztamy i myślałem że kibicuję charakternym ekipom. Ale po tym jak cały Widzew zdecydował żeby nie wpuszczać ŁKSu, po stratach naszych flag i po przegranej Ruchu z Legią-jest mi po prostu wstyd :/ Mieliśmy być postrachem, a jest dokładnie na odwrót :/


drr - 2017-05-11 21:09:19

Oj ,oj ,oj - czerwone nochale jak zwykle zakłamują rzeczywistość - na ŁKS-ie policja nie wyraziła zgody na Waszą obecność - tutaj zarówno policja ,jak i inne instytucje nie miały nic przeciwko - jesteście cipami i tyle ,masa waszych wpisów na forach jest przeciw wpuszczaniu białych na derby - teraz kupcie sobie popcorn ,colę i delektujcie się "derbami" - żal i nic więcej


fan08 - 2017-05-11 20:40:07

"Do fan08: pajacu, i tak jakby klub się zgodził, to wtedy wojewoda by się sprzeciwił. To było pewne, że kolejne derby będą zjebane" hahahahaha wojewoda by się sprzeciwił, dobre hahahahahaha


KSGliwice - 2017-05-11 18:37:23

do podmiejskich wonioncych czosnkiem...nie macie koszeRni odwagi zobaczyć jak płoną wasze flagi ?!! w Łodz ŁKS BOKS i a reszta to widzew botoks...czerwone łamiagi uważajcie na pozostałe flagi...WRWE WRoTKI Rwie


WRWE - 2017-05-11 18:08:29

Wyjcie parchate k...y, wyjcie z bólu. :))) Wasze jęczenie na forum to miód na moje serce. Cóż... parchów na salony się nie zaprasza i tak ma być!


Anonymous - 2017-05-11 17:59:11

wow


1910 - 2017-05-11 17:29:43

Do fan08: pajacu, i tak jakby klub się zgodził, to wtedy wojewoda by się sprzeciwił. To było pewne, że kolejne derby będą zjebane


KSGliwice - 2017-05-11 16:40:23

zakapowałem swoich kumpli którzy teraz siedzą, a mój tata jest komendantem i wielkim fanem Lecha Wałęsy.


SS_ - 2017-05-11 16:33:50

" ...iż w związku z wysokim prawdopodobieństwem wystąpienia realnych zagrożeń naruszenia porządku publicznego na terenie miasta Łodzi " no to teraz te prawdopodobieństwo wzrosło jeszcze bardziej...


fan08 - 2017-05-11 16:27:59

A lks wpuścił Widzew na derby u siebie? Chyba nie. TO PO CO SIĘ PRUJECIE JAK ROZDARTE MAJTY???? Pajacu, różnica jest taka, że nasz Prezes przeznaczył dla was pulę biletów. To psiarnia się nie zgodziła


Lucjan - 2017-05-11 16:23:16

na mieście gorąco od kilku tygodni, prowokacje, podjazdówki. Nie dziwie się że tak zrobili. Każda zadyma na stadionie zamyka szanse na awans rtsu, a łksiacy dobrze o tym wiedzą, bo sami o ten awans walczą


LSR - 2017-05-11 14:42:28

A lks wpuścił Widzew na derby u siebie? Chyba nie. TO PO CO SIĘ PRUJECIE JAK ROZDARTE MAJTY????


GKS - 2017-05-11 13:52:48

skoro macie im zdewastować trybune na którą Was wpuszczą ,to co w tym dziwnego .


obiektywny - 2017-05-11 13:10:39

ehh, widzew jak zwykle-panicznie boi się Rodowitych Władców Łodzi :/


wierny kibic - 2017-05-11 13:05:36

obsrane cykory !!


Zobacz również