Ultrasi z Płocka zawieszają działalność

Ultrasi z Płocka zawieszają działalność

2017-04-21

Z polską sceną ultras żegnają się przedstawiciele Grupy Ultras Nafciarze. Ekipa G.U.N. 2002, po piętnastu latach działania, zawiesza swoją działalność. Swoją ostatnią oprawę zaprezentowałą podczas meczu z Lechem Poznań.

 

Grupa zaprezentowała tego dnia dwie oprawy. Pierwsza z nich składała się z trójstronnej kartoniady oraz trzech sektorówek przedstawiających jak zmieniało się logo grupy. Wywieszono również transparent z hasłem z flagi ekipy - "Nigdy tak niewielu nie zrobiło tak wiele za tak niewiele".

 

Druga oprawa na meczu z Lechem złożona była z dwóch transparentów. Pierwszy o treści "Time to say G.U.N.bye" oraz drugi "Ale jeśli mamy odejść, niech zatrzęsie się ziemia". Przy tej oprawie nie zabrakło również sektorówek, rac i ogni wrocławskich.

  

„Byliśmy na miejscu kiedy trzeba było walczyć, by polityczne szmaty nie zniszczyły naszego klubu. Rozliczaliśmy złodziei i kłamców oraz głośno reagowaliśmy na wszelkie próby działania na szkodę Wisły. Przez lata odpowiadaliśmy za wydawanie pamiątek i gadżetów, dzięki którym rozsławiano nasz klub na całym świecie. Nigdy, na żadnym polu nie splamiliśmy honoru kibiców Wisły. Żadna flaga, za którą odpowiadaliśmy, nie straciła właściciela. Byliśmy zawsze, byliśmy wszędzie.” - Informuje grupa w oświadczeniu.

 

Przedstawiciele ekipy G.U.N. 2002 zapewniają, że zostają na stadionie. Będą służyć swoim doświadczeniem młodszym kibicom Wisły Płock.

Komentarze (5)

staryn jak chrystus - 2017-04-24 00:03:17

pamiętam dużą famę do góry kołami w Lubinie


Zawisza - 2017-04-23 15:08:21

to już takie Podbeskidzie gośniejsze niż ta Petra u siebie w tym meczu z Lechem ! i to samo cienkie Podbeskidzie zakrzyczało Piasta w Gliwicach ;-D


pomeranen - 2017-04-22 02:18:35

Przecież im Dume Mazowsza wytrzepal ŁKS.


KSGliwice - 2017-04-21 17:17:36

Hooligans Torcida Gliwice robi lepsze oprawy. Potrafimy pobić ległe na polanie. A śmierdziele boją się z nami wystartować na noże, rakietnice i pałki teleskopowe, bo na gołe łapy to nam już chyba 30 razy odmawiali.


he-man - 2017-04-21 14:44:57

Ja płakać nie będę