Komplet publiczności w Poznaniu

Komplet publiczności w Poznaniu

Piro Shop
Komentarze (2) 2017-03-18

W niedzielę na Bułgarskiej szykuje się komplet widzów. Wyprzedane zostały wszystkie bilety na mecz Ekstraklasy Lech Poznań – Górnik Łęczna.  Mimo iż dla fanów Lecha pod względem kibicowskim nie będzie to najatrakcyjniejszy rywal, zapowiada się ciekawe widowisko.

 

Mecz z Górnikiem Łęczna będzie meczem rocznicowym. Lech świętuje 95 lecie klubu. Kibice mogą spodziewać się wielu atrakcji zarówno przed meczem jak i w przerwie. Z ponad 41 tyś rozdysponowanych biletów, kibice którym nie udało się zakupić wejściówek, mogą jeszcze liczyć na pojedyncze sztuki, zwalniane z puli sponsorskiej.  Władze klubu proszą kibiców o wcześniejsze przybycie na mecz.

 

- Czeka nas dystrybucja biletów dla 310 grup zorganizowanych, a także możliwie jak najszybsze wpuszczenie młodych ludzi na trybuny, liczymy na dobrą współpracę z opiekunami i wszystkim życzymy świetnej zabawy - mówi Daniel Zieliński kierownik działu Sprzedaży Biletów Lecha Poznań.

 

Dystrybucja biletów trwała 2 dni. Kibice, którzy zdecydowali się kupić bilety po tym czasie, mogli czuć się rozczarowani.  Już teraz wiemy że rekord w trwającym sezonie który został ustanowiony 25 września 2016 roku przy okazji meczu 10. kolejki Ekstraklasy z Arką Gdynia zostanie pobity. Wtedy na stadionie pojawiło się aż 39 539 osób.

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
jackwlazlo 2017-03-19 08:30:09

jakie 95 lat od kiedy amika ma tyle lat

KSGliwice 2017-03-18 13:45:50

i gitara dobra wiara.