Derby dla Górnika

Derby dla Górnika

Piro Shop
Komentarze (15) 2017-03-04

17 777 kibiców obejrzało pojedynek derbowy pomiędzy Górnikiem Zabrze a GKS-em Tychy. Górnik pokonał GKS 1:0.

 

Do Zabrza wybrała się ponad tysięczna ekipa GKS Tychy ze zgodami. Zapotrzebowanie na bilety ze strony GKS było większe niż otrzymane 880 szt. od klubu z Zabrza. Tyszanie podczas meczu zaprezentowali choreografię złożoną z kilkudziesięciu rac, które później wylądowały na murawie stadionu.

 

Obie ekipy nie szczędziły sobie wzajemnych uprzejmości. W sektorze przyjezdnych wywieszony został również transparent „POLICYJNO-KONFIDENCKA KOALICJA GÓRNIK GIEKSA I POLICJA”, który nawiązywał do ostatnich oświadczeń kibiców z Zabrza.

 

Pomimo kiepskiego widowiska na boisku, kibice obu drużyn wspierani zgodami z Katowic oraz Krakowa, stanęli na wysokości zadania i stworzyli wspaniałą derbową atmosferę.

 

Przy okazji tego meczu nie obeszło się również bez akcji czysto chuligańskich. Wybierającą się wspierać miejscowych w sile 30 osób Wisłokę Dębica, atakuje w podobnej liczbie chorzowski Ruch. Z potyczki zwycięsko wychodzą ofensorzy i zarzucają jednocześnie Wisłoce używanie w bójce sprzętu.

 

fot. tyskifan.pl

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
metafora 2017-03-09 07:07:52

Kosa to kosa. Wiadomo jak jest tylko po co te prostackie komentarze. Docieracie się jak Wisła z Ruchem przed ślubem? Jak dla mnie szlagier. Cieszą takie liczby kiboli na polskich stadionach.

kibic maniek 2017-03-07 07:59:24

Kim są w ogóle Tychy żeby robić takie transy? Żałosna ekipka i żałośni kibice...

do nizej 2017-03-07 07:11:14

ty sam chyba robisz w policji ze takie bzdury wypisujesz syneczku kto nadaje ten nadaje konfidentko ks9ks

kumaty 2017-03-06 14:05:07

najbardziej niehonorową ekipą w kraju jest ruch hożuf który oficjalnie współpracuje ze śląską policją i CBŚ. to jedyna taka ekipa w kraju, bo reszta odcina się od policji.

/R\ 2017-03-06 03:52:02

skisłoka i 6ejksa to tak samo niehonorowe ekipy, jak kg6

koroniarz 2017-03-05 23:27:01

psa w ekipie mieć ksg to ewenement co na to wisłoka i gieksa?

do mielona 2017-03-05 21:59:17

ty chyba jestes jeb niety gimbaza z fejsbuka wejdz spowrtem do konserwy bo jestes po terminie

do 9liwice 2017-03-05 21:52:21

pedale internetowy krzysztof mara marczuk konfident a sławek tokarz pała wozi wam flagi na wyjazd najwieksa fabryka konfidenciwa jest w ksgks a postuła i spola kaniole dalej swoje wasi decyzyjni same pały daj mi noge daj mi noge

Mielona 2017-03-05 21:41:49

Widzę, że Ruch wyskakuje już tylko do ekip z małych miasteczek bo większych aglomeracji się boją. Dzisiaj Dębica jutro pewnie będzie skok na Nieciecze. ha ha ha

Ruch Chorzów 2017-03-05 07:59:19

nie wierza w ta frykwyncja żaboli, to je jakoś ściema te. nos boło wincyj!!!

KSGliwice 2017-03-05 00:45:20

Ufff... Tak się podjarałem, rze aż zaplułem sobie monitor i klawiatórę. Ha! 20000 tys. fanatyków Gurnika Zabże. Po prostu Gurnik i ja jesteśmy wielcy!

KSGliwice 2017-03-04 22:59:36

a kto tej quRwie uwieży i tym benkaRtom gRudniowym.Jebana fabRyka pRopagandy i konfituRy.TO WAS BOLI 20 000 ZABOLI .do chwasta po lodzie wacka w Wasze flagi wycieram.pozdro dla Wisłoki.

Piast 2017-03-04 22:31:58

Górnik to c...el robi loda Gieksie

Wisłoka Hools 2017-03-04 22:19:37

Ostatni akapit to farmazon. Wróciliśmy bez przygód.