Austalijczycy boją się rosyjskich kibiców?

Austalijczycy boją się rosyjskich kibiców?

2017-03-04

Po Anglikach, kolejnym narodem który jest straszony rosyjskimi kibicami, zostali Australijczycy. Po wyemitowanym przez telewizję BBC filmie dokumentalnym Russia’s Hooligan Army, dziennikarze starają się wywołać panikę wśród opinii publicznej i na wszelki sposoby straszą chuliganami z Rosji.

 

"Nie sądzę, że Australijczycy będą bać się podróżować do Rosji z obawy przed przemocą rosyjskich kibiców. Nie przechodzi na to nawet przez myśl. Chcemy wydać dużo pieniędzy, aby przyjechać i wspierać nasz kraj w Pucharze Świata" - powiedział w wywiadzie dla Radia Sputnik Aaron Zoanetti, dyrektor Green & Gold Army, największego przewoźnika organizującego wyjazdy na imprezy sportowe.

 

Nie jest to pierwszy wywiad w australijskich mediach dotyczący kibicowskich akcentów na Mundialu w 2018 roku. Przedstawiciele GGArmy zapewniają w każdym z nich, że Australijczycy nie mają powodów by obawiać się o swoje zdrowie i życie.

 

fot. fanatik.ru

Komentarze (3)

gonzo - 2017-03-05 21:49:34

Nasze ekipy nie zostaną trafione przez ruskich bo pozabijają się tuż po przejechaniu granicy z Rosją.


Ogarnjta się - 2017-03-04 22:50:25

Cd. Ja już jestem kibicowski emeryt (na wyjazdy jako "zwykły wyjazdowicz") i tylko patrzę, co młodzi robią, ale jak to widzę, to huj mnie strzela. Jebane wydmuszki.


Ogarnijta się - 2017-03-04 22:47:54

I teraz zobaczcie jaka jest opinia o nas, a jaka o Ruskich. Nas wszyscy mieli w piździe i na Euro sobie przyjechali jak na wakacje. Do tego Ruskie się trochę popanoszyli. To samo we Francji - zrobili swoje. Ale my nadal będziemy pierdolić, bo my z zasadami, bo my na gołe łapy, bo my po lasach, bo trenujemy na macie. I ciekawe jaka ekipa sportowców pojawi się u Ruskich (jak awansujemy).