Fani zdecydują o wyglądzie koszulek ''Jagi''

Fani zdecydują o wyglądzie koszulek ''Jagi''

2017-02-14

Do piątku (17 lutego) utalentowani graficznie kibice Jagiellonii Białystok mogą zgłaszać swoje projekty koszulek pierwszej drużyny piłkarskiej na sezon 2017/2018.

 

"To kibice białostockiego zespołu – podobnie jak to miało miejsce przed obecnym sezonem – zadecydują, w jakich strojach wybiegną zawodnicy Jagiellonii na boiskowe murawy w kolejnych rozgrywkach Lotto Ekstraklasy. Klub do 17 lutego – pod adresem mailowym marketing@jagiellonia.pl – czeka na propozycje graficznych projektów koszulek. Każdy projekt musi przedstawiać koszulkę zarówno z przodu, jak i z tyłu, z tym że wiodącą barwą koszulki z tyłu powinien być kolor żółty" - informuje serwis bialystokonline.pl.

 

20 lutego najciekawsze prace zostaną opublikowane na oficjalnej stronie Jagiellonii i wezmą udział w specjalnym głosowaniu. Trzy najwyżej ocenione trykoty przejdą do drugiej części głosowania. Autorzy wyróżnionych prac zostaną nagrodzeni koszulką meczową z podpisami piłkarzy podlaskiej drużyny.

 

Zwycięski projekt, który zyska największe uznanie, trafi do sponsora technicznego, a ten – na jego bazie – stworzy meczowy strój na przyszły sezon. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 3 marca.

Komentarze (0)

Zobacz również