To My Kibice - 185 numer magazynu

To My Kibice - 185 numer magazynu

2017-02-06

9 lutego światło dzienne ujrzy 185 wydanie magazynu „To My Kibice”. Oto  zapowiedź tego, co znajdziesz na 84 stronach miesięcznika:

W najnowszym „TMK” znajdziesz obszerne reportaże z gali IWT w Poznaniu oraz z IX Patriotycznej Pielgrzymki Kibiców na Jasną Górę.  

Hit numeru to bez wątpienia obszerna historia ekipy BKS Stal Bielsko-Biała, wzbogacona archiwalnymi fotkami, zarówno sprzed ponad 20 lat, jak i trochę bliższego czasowo okresu. Wyjazdy, awantury, zgody i kosy, zwycięstwa i porażki, a także wierność pomimo sportowego marazmu klubu – wszystko to składa się na wizerunek ekipy, której charakter dobrze oddaje nazwa jej głównej bandy - „No ultra”!

Wywiad numeru to rozmowa z kibicami Odry Wodzisław, którzy opowiedzieli nam o swoich obecnych realiach w najniższych ligach – zarówno od strony kibicowskiej, jak i prowadząc klub – od strony organizacyjno-sportowej.


Dział publicystyczny tworzą:

  • Felietony „O rundzie subiektywnie” i „Nowa liga chuliganów”.
  • Artykuł „Od apelu do apelu” napisany przez kibica przebywającego w ZK.
  • Artykuł „Kibice w starożytnym Rzymie” - część II.
  • Rubryka To & Owo Pacanowo”.
  • Rubryki „Z historii futbolu” oraz „My i świat wokół nas”, czyli tematy bliskie wielu kibicom, ale niekoniecznie czysto kibicowskie. Tym razem polecamy artykuły „Największe futbolowe tragedie” oraz „Relacje polsko-węgierskie w obliczu Powstania Warszawskiego”.


W numerze znajdziesz także dział „20 lat temu”, a w nim obszerne, aż 15-stronicowe przypomnienie rundy wiosennej sezonu 1996/1997 na trybunach polskich stadionów. Takie pamiętne mecze jak Polonia Warszawa-Legia Warszawa, Wisła-Śląsk, Czechy-Polska, Polska-Włochy, Orlęta Sosnowiec-Cracovia i wiele innych!

Dużo miejsca na łamach lutowego wydania „TMK” poświęcamy na rankingi wyjazdowe Ekstraklasy, I, II i III ligi, które prezentujemy w formie takiej jak poprzednio, czyli - krótkie komentarze przy każdej ekipie, a także więcej danych statystycznych np. suma przebytych kilometrów i suma kibiców na wszystkich wyjazdach. Publikujemy także ranking wojewódzki, nie tylko obrazujący potencjał kibicowski województw, ale dający też porównanie, jak jeździły ekipy z tego samego regionu, grające w różnych ligach. Zapraszamy do studiowania naszych statystyk!  

W dziale „Recenzje” przybliżamy grę planszową „Kibole-wyjazd na mecz” oraz słynny komiks kibicowski rodem z Argentyny „Barras”, który właśnie debiutuje w polskiej wersji językowej!

Ponadto w numerze stałe pozycje:

  • „To & owo na bojowo”
  • galeria zdjęć


Aż 84 strony pełne relacji, publicystyki i fotek, w cenie 8,90 zł (możliwa również prenumerata i jednorazowa sprzedaż wysyłkowa).

Komentarze (0)