ŁKS BOKS zwycięża Iron Warriors Team 2017 w Poznaniu

ŁKS BOKS zwycięża Iron Warriors Team 2017 w Poznaniu

2017-01-29

Pierwsza edycja drużynowego turnieju MMA o nazwie Iron Warriors Team 2017 zakończyła się zwycięstwem ekipy ŁKS BOKS. Zmagania wojowników oglądało na trybunach poznańskiej Areny w sumie ponad 2 tysiące widzów.

 

W turnieju wzięło udział łącznie sześć ekip. Najlepszym teamem okazał się ŁKS BOKS, a w nagrodę łodzianie otrzymali czek na sumę 10 tys. zł. W finale zawodnicy broniący barw ŁKS-u zwyciężył Fight Gym Gdynia 3:1. Trzecie miejsce przypadło w udziale Sportowemu Zagłębiu Sosnowiec po wygranej w decydującym pojedynku z No Limits Janikowo 4:0. Piąte i szóste miejsce zajęły drużyny z Międzychodu i Sochaczewa.

 

Trzy najlepsze ekipy biorące udział w sobotnich zawodach zapewniły sobie awans do turnieju finałowego, który rozegrany zostanie w dniu 8 kwietnia w poznańskiej Arenie.

 

 

"Już przed pierwszym pojedynkiem sympatycy MMA wiedzieli, że będą świadkami niecodziennego wydarzenia. Przed Areną było widać pełną mobilizację po stronie... policji. Na szczęście obeszło się bez incydentów, ale kiedy do hali weszły duże grupy fanów, z okrzykami znanymi ze stadionów piłkarskich, przez chwilę ochrona obiektu musiała na pewno być w podwyższonej gotowości. Potężna klatka i grupowe emocje z nią związane szybko rozładowały na szczęście niezdrowe emocje" - czytamy w relacji serwisu Łódź Nasze Miasto.

 

- Będziemy obserwatorami czegoś niezwykłego i niemal historycznego. Na razie chcemy promować drużynowe MMA w Polsce, ale są już plany, by zorganizować wielki turniej europejski z udziałem dwóch najlepszych zespołów z naszego kraju. W imieniu Rafała Dąbrowskiego przepraszam za jego nieobecność w klatce w roli konferansjera. Wiem, że ma przezwyciężyć problemy zdrowotne i pojawić się w Arenie podczas kolejnej gali w marcu - mówił na otwarciu turnieju Paweł Rydlewski, współwłaściciel organizacji IWT. 

 

- Poziom jest bardzo przyzwoity, a ambicji wchodzącym do klatki mogliby pozazdrościć piłkarze ekstraklasy - przekonywał Radosław Majchrzak, prezes Stowarzyszenia Kibiców Lecha Poznań, odpierając zarzuty o słabym poziomie sportowym turnieju.

 

Kolejne odsłony drużynowego MMA zaplanowano na 18 marca (z udziałem poznańskiego klubu) i 8 kwietnia (turniej finałowy). Bilety (cena od 59 zł) można jeszcze nabyć na www.kupbilet.onet.pl, a także we wszystkich punktach Empiku i STS.

Komentarze (187)

No name - 2017-05-27 19:54:54

nie da się czytać a najlepsi są kibice wielkiej legii. Wybaczcie ale h ostatnio bardzo słabo z wami, więc nie wiem po co ta napinka. Juz kilka razy było ustalane z niektórymi ekipami żeby legia wybyła na grzyby i zawsze coś, zresztą nie ma co tutaj wypowiadać się zawsze Wielcy Warszawianie mają swoją rację szkoda tylko że większości słoma z butów jeszcze nie wypadła.


din - 2017-02-15 13:17:19

same lby tu wypisuja ale mam z was zwale haha :) wielcy huliganie :) a wiekszosc po podstawowce bez pracy :) wasze dupy beda do mnie przychodzic zeby mi wziasc kule do ryja te obciagary :)


Ino Ruch! - 2017-02-14 18:15:03

buehehehe przestań ćpać. dziś już wszyscy wiedzą że Sosnowiec to frajerzy :))


ZS OFFICIAL - 2017-02-14 07:45:17

najlepsze jest to ze my nawet nie wiedzielismy ze wrwe niby pojawilo sie na memoriale pod halą. byli tam ochroniarze przeciez i oni mowia ze nie zauwazyli zadnej ekipy, nikogo! pewnie przejezdzaliscie przypadkiem niedaleko i umowiliscie sie na taka propagande. wystarczylo zadzwonic.


Złodziej - 2017-02-13 19:39:32

ruch policja śmierdzą koalicja


ZAG LEG TCHORZE - 2017-02-13 19:34:17

sAMI NIE PODJELI REKAWICY 15 sTYCZNIA KIEDY WRWE PRZYJECHAŁO DO sOsNOWCA NA MEMORIAŁ WŁODZIMIERZA MAZURA WTEDY NIE CHCIELI WYJsC Z HALI A ODWAZNI JAK RUCH BYŁ W 70 OsOB


ZAG LEG TCHORZE - 2017-02-13 19:31:57

sAMI NIE PODJELI REKAWICY 15 sTYCZNIA KIEDY WRWE PRZYJECHAŁO DO sOsNOWCA NA MEMORIAŁ WŁODZIMIERZA MAZURA WTEDY NIE CHCIELI WYJsC Z HALI A ODWAZNI JAK RUCH BYŁ W 70 OsOB


ZAG LEG TCHORZE - 2017-02-13 19:31:23

sAMI NIE PODJELI REKAWICY 15 sTYCZNIA KIEDY WRWE PRZYJECHAŁO DO sOsNOWCA NA MEMORIAŁ WŁODZIMIERZA MAZURA WTEDY NIE CHCIELI WYJsC Z HALI A ODWAZNI JAK RUCH BYŁ W 70 OsOB


19/R\20 - 2017-02-13 17:30:30

Dziękujemy za zaproszenie. Z chęcią z niego skorzystamy. Z jeszcze większą przyjemnością odwzajemnimy miłość, jaka od wieków łączy Grn. Śląsk ze stolicą. :)


(L)EGION - 2017-02-13 16:12:09

do "flaga z polotu": Zapraszamy do Wielkiej Warszawy! Miło będzie dać wam nauczkę po raz kolejny-to się nigdy nie znudzi :)


Złodziej - 2017-02-13 09:01:56

Jestem cyganem i nie lubię Ruchu, bo mnie na każdym kroku bije. Zgłaszałem to tyle razy odpowiednim władzom ale bezskutecznie, dlatego muszę pisać tu na kibice net i oczerniać chłopaków. Wiadomo w każdej ekipie znajdzie się konfident taki jak ja.


Złodziej - 2017-02-13 07:54:43

ruch policja śmierdzą koalicja


flaga z plotu - 2017-02-13 02:07:50

juz za tydzien ruch jest w warszawie, zobaczymy co pokaze legia u siebie. pewnie znow przez kilka lat beda usypiac wroga. ja rozumie ze silniejsza ekipa robi zasadzke na kogos kto ich unika... taka metoda w druga strone potwierdza slabosc.


Mielona - 2017-02-13 00:20:58

jestem ojcem tego uzytkownika przepraszam za niego ale on ma tylko 13 lat i nigdy nie byl na meczu


Mielona - 2017-02-12 23:14:11

Bardzo mi przykro, że nie jest mi przykro, że to was spotka kara za repre, a innych nie. No, ale porządki trzeba od kogoś zacząć żeby większa dyscyplina była na reprezentacji.


W /R\ ✰ {E} - 2017-02-12 22:42:50

Nie napinaj się net-hoolsie bo pękniesz. Pakt na reprę był wielokrotnie łamany i to przez wszystkie większe ekipy. Od WRWE przynajmniej nie capi obłudą.


Mielona - 2017-02-12 19:32:09

Nie bije się Polaków na reprezentacji - taki jest kodeks !!! Nie ma co sapać, że L&ZS&R było więcej bo to nie jest istotne.Nawet nie usłyszeliśmy słowa przepraszam za Repre więc teraz czeka was tylko KARA !!! Następnym razem może to być Lechia&Śląsk albo KS&GKS&POGOŃ lub wszyscy razem.


Pedzio - 2017-02-12 18:57:33

Loda pociągne!


kibic - 2017-02-12 18:29:37

Ale musi być naprawdę dobry specyfik, skoro masz takie jazdy. :) Jak coś to daj namiar na privie.


KSGliwice - 2017-02-12 17:49:58

Jeszcze mnie głowa boli od wdychania tego specyfiku co mi jeden cygan z Dąbrówki Małej przywiózł na turniej. Co tam się działo, moje stringi latały po całej hali :) Ale do rzeczy. Przez ten specyfik piszę ciągle głupoty.


KSGliwice - 2017-02-12 17:15:53

słuchajcie napinacze i pajace to sama TOrCIDA rozjebała boysów z legły.Jesteśmy pierwszą i jedyną ekipą która ta warszawska quRwa sie kłaniała i do lasu spieRdalała....TG jest wstanie wystawic 200 głów a PedoFani max 80 wynik oczywisty chyba ze zaś sms do 997.


ZAG LEG TCHORZE - 2017-02-12 15:47:13

sAMI NIE PODJELI REKAWICY 15 sTYCZNIA KIEDY WRWE PRZYJECHAŁO DO sOsNOWCA NA MEMORIAŁ WŁODZIMIERZA MAZURA WTEDY NIE CHCIELI WYJsC Z HALI A ODWAZNI JAK RUCH BYŁ W 70 OsOB


tRoll - 2017-02-12 13:31:24

Co to za pierdolenie, że Ruchu było mniej, itp.? To było banda na bandę. Ruch podjął wyzwanie, przegrał i tyle. Rewanż będzie na pewno.


PAKEr - 2017-02-12 13:04:32

Do WRWE a nawet samego Ruchu to już nie wyjdziemy nawet w równych proporcjach, tylko wyjdziemy wtedy kiedy jest nas o wiele więcej od Ruchu. Inaczej się nie bijemy a w sie to się z nimi nie ustawiamy, chyba że nas jest o wiele więcej. Jesteśmy wydyGani.


PAKEr - 2017-02-12 12:53:28

chorzowscy piszecie "KSGKS nawet by nie wyszło na naszym miejscu do walki" "wyszliśmy a to honor i odwaga". W zeszłym roku koalicja wyszła w mniejszej liczbie naprzeciw L&ZS&BKS i podjęła walkę-czy to już nie honor i odwaga?


taka prawda - 2017-02-12 12:08:30

Wyszliście w mniejszej liczbie, bo nie potrafiliście załatwić większej i mocniejszej ekipy-nawet na forum ktoś od was napisał, że nie przemyśleliście tych spraw i ponieśliście za to konsekwencje. Byliście pewni, że mimo mniejszej liczby wygracie ze "słabą" Legią i to was pokarało.


Tak jest... - 2017-02-12 11:16:25

Już nie zliczę ile to razy Ruchowi odmawiają czołowe bandy, będąc nawet w mniej więcej równych liczbach. Nie wspominając już o największych cykorach KSGKS co tylko wychodzą, jak ich jest wiele więcej he he. Ruch&Wisła wychodzi i to się liczy! Zabawa trwa dalej.


do kolos - 2017-02-12 11:03:54

KSGKS wygrał, bo ich było tak samo wiele więcej od Legii i spółki. W takich proporcach, jakby był KSGKS co teraz Ruch&Wisła to na bank by KSGKS nie podjął rękawic.


do Decyzyjnego - 2017-02-12 10:21:59

Lech kiedys był dobry ale teraz to chłopcy do bicia od 5 lat nie mieli zadnej ustawki bo a za ciency


Kris - 2017-02-12 10:16:19

150 legia&zagłębie - 90 ruch Wygrana pierwszych ,szacunek dla ruchu ze przyjął rekawice bedac mniejsza ekipa


Wielka Legia - 2017-02-12 08:04:42

ruch uwazal sie za najmocniejsza ekipe w kraju, hahah, nawet spartak mial od nich nie odbierac telefonu, hahaha, nazywali nas posrańcami i chcieli wyslac pampersy do stolicy, hahaha! skompromitowalismy was bo od pewnego czasu za bardzo sie przecenialiscie-tak sie kończy kozaczenie


kolos - 2017-02-12 07:26:18

Dziwne, bo parę lat temu KSGKS wygrał ustawkę z Legią, a ty snujesz teorię, że by się nie postawili nawet...


Luzujcie... - 2017-02-12 06:24:42

Raz tyle chłopaków się biło po stronie Legii. WRWE


Luzujcie... - 2017-02-12 06:23:14

Brawo za zaskoczenie, ale się nie spuszczajcie, bo mieliście raz tyle chłopaków do bicia. KSGKS by się na bank nie postawiło a najwięcej szczekają. Rewanż będzie spokojnie.


Mielona - 2017-02-12 00:32:35

Problem w tym, że od Ruchu nawet Spartak Moskwa telefonów nie odbiera :) ha ha ha ...


Mielona - 2017-02-12 00:30:24

Ruch powinien zaproponować wygranej koalicji rewanż, ale żeby teraz było po równo grzybiarzy i zgód.


unga bunga - 2017-02-11 23:52:59

ty chyba jestes w kryzysie umyslowym hihi


kibic maniek - 2017-02-11 23:48:05

ruch w głębokim kryzysie chuliganskim, finansowym i piłkarskim. Czy ktoś z ruchu napisze tutaj jakie nastroje panują u decyzyjnych? Proszę o odpowiedź.


Mielona - 2017-02-11 22:55:40

Do niżej: Ale o co Ci chodzi zrobili zasadzkę i poszło banda na bandę. Ja już tu czytałem jak Ruch się przechwalał, że Spartaka był rozjechał bez zgód, a tu z taką "słabiutką" Legią przegrali, a te zagłębie to nawet przed hale nie chciało wyjść, a dzisiaj zaliczyli bęcki.


W /R\ ✰ {E} - 2017-02-11 22:14:08

He, he... ległej i zagłąbia potrzeba było aż dwa razy więcej od przeciwników, by podołać Ruchowi i Wiśle. :) I gdzie wy chcecie się równać do WRWE


Decyzyjny - 2017-02-11 22:05:11

Legia WWA wygrała w ustawce z "wielkim i groźnym" Ruchem Chorzów na jego terenie. Kolejna porażka WRWE po stratach flag Widzewa i obsraniem przed wyjazdem na reprezentację. Bojówki aktualnie i: 1.Lech 2. Legia 3. ŁKS


PrEtOrIaN - 2017-02-11 21:56:30

Mielona, coś w tym jest. Krążą ploty, że Krakusów wkurwia śląska gwara i z tego powodu dochodzi do różnych konfliktów między kibicami Wisły i Ruchu, ale są one wyciszane. Ciekawe co będzie z tą zgodą skoro notorycznie dochodzi do kłótni między tymi ekipami.


Mielona - 2017-02-11 21:50:56

Do mistrz maj taj : Nic nie dzieje się przypadkowo Ruch po prostu zadrwił sobie z Wisły wywieszając flagę Wisła Sharks w tym miejscu. Ta "zgoda" jest na glinianych nogach !!!


troll - 2017-02-11 17:36:36

Czuję się niedoceniony. ;-(


paprykarz - 2017-02-11 17:00:35

trollowi juz podziekujemy, a teraz "prawdziwa" mielona niech zablysnie intelektem. prosimy...


mistrz maj taj - 2017-02-11 10:06:34

oglądałem wczoraj przegraną ruchu z craxą w chorzowie-śmiesznie wyglądała tam ta flaga wisła sharks pamiętając oprawę z poprzedniego roku gdy to chorzowscy wywiesili odwrócony herb wisły dokładnie w tym samym miejscu xD


Mielona - 2017-02-10 18:24:24

Do niżej : Musisz być bardzo samotny skoro sam sobie odpisujesz. Zmień profil z kibicowskiego na sympatie


Mielona - 2017-02-10 17:48:00

Przede wszystkim metafor, a nie metafora. I wiem co to jest, ale nie będę ci się tłumaczył.


paprykarz - 2017-02-10 16:36:01

mielonka to napisz w jednym zdaniu czym jest metafora. podolasz zadaniu?


PAKEr - 2017-02-10 16:21:45

Kobrę bym chętnie wyruchał, bo ma piękny biust.


Złodziej - 2017-02-10 14:11:43

znaczy się chciałem powiedzieć że śmierdzą mi pachy bo nie mylem się od pół roku, no i w majtkach ser się zebrał w dużych ilościach. ale w sumie teraz to jest zima i człowiek mniej się poci więc luz


Złodziej - 2017-02-10 10:09:57

ruch policja śmierdzą koalicja


Mucho Macho - 2017-02-10 01:07:04

Ze mną też walczył. Dostał gołą dupą w pysk i się zawinął. -_-


Kobra - 2017-02-09 22:44:21

Przyznaj się PAKEr! Ze mną walczyłeś na gołe klaty i jak Ci ciorłam prawym zderzakiem to połowę zębów połknąłeś i uciekłeś z pola walki :(


PAKEr - 2017-02-09 21:50:18

Oczywiście poniżej ktoś się podszył, bo nie poszedłem na ustawkę z Tigerem Bonzo i nie wróciłem z niej po niecałych 30 minutach! Wróciłem dopiero teraz z szampanem w ręce. Znów udało się wygrać i zyskać w rankingu wpływowych i doświadczonych chuliganów. Nie ukrywam-zmęczyłem się ciężką walką, ale dla takich chwil żyję. Pozdrowienia dla tych co byli.


Mielona - 2017-02-09 18:44:37

Paprykarz nic Ci nie poradzę, że nie jesteś wstanie zrozumieć kilku zdań. Niektórzy tak mają i choćby bardzo się starali to i tak mają problemy ze zrozumieniem treści. Innym wytykasz, a sam robisz "style".


hehehe - 2017-02-09 17:45:56

Szybko wróciłeś z tej ustawki, PAKEr ;-)))


PAKEr - 2017-02-09 17:34:49

Ps: idę na ustawkę z tigerem bonzo. Będę rapować z tigerem bonzo. To jest prawdziwy raper, inni mogą mu buty wiązać! Pokonam go dziś i to ja będę królem!


PAKEr - 2017-02-09 17:09:39

Ehh, szkoda, że aktualnie tylko ja jestem tutaj prawdziwym, twardym chuliganem. Reszta to same podszywające się małolaty piszące o lodach i obciąganiu. Siedząc przed kompem nie poznacie smaku kibicowania. Właśnie idę na ustawkę-pozdro dla kumatych i decyzyjnych!


paprykarz - 2017-02-09 15:16:08

mielonka czy ty wiesz co to metafora jest? pierwszym w kolejce do IQ kury jestes ty ;) nie potrafisz poprawnie sklecic zdania, a za terminy ktorych znaczenia nie znasz sie zabierasz. nie pograzaj sie i odejdz od klawiatury.


Pedzio - 2017-02-09 12:05:50

Panowie opierdole lew Panowie opierdole loda każdemu twardzielem z okolic Łódź!!


Złodziej - 2017-02-09 10:00:14

Jestem internetowym napinaczem i w życiu nie powiem tego w oczy 1 na 1. Nie raz dostałem po głowie na solo i błagałem o litość. Wypierałem się swojej drużyny. To ja wasz Złodziej, co wypisuję bajki na dobrych ludzi.


do KsGliwice - 2017-02-09 07:10:48

wkoncu sie ogarnołes brawo kup sobie masc na tradzik to moze wyjdziesz na miasto wkoncu ile mozna siedziec w domu przed kompem


Złodziej - 2017-02-09 05:58:44

ruch policja śmierdząca koalicja


KSGliwice - 2017-02-08 22:26:25

Dzięki za wsparcie. Jednego dzisiaj wyciskałem, nie był duży, ale większy od mojej mózgownicy i byłem pod wrażeniem.


Mielona - 2017-02-08 22:16:31

Wszystko wiemy i tolerujemy Cię taki jaki jesteś. A pryszczami nie przejmuj się jak dorośniesz to pewnie zamoczysz i pryszcze znikną


KSGliwice - 2017-02-08 22:07:03

Przepraszam was za to co pisałem, już nie będę. tak naprawdę Górnik to lamusy i Gieksa tak samo.


KSGliwice - 2017-02-08 21:49:59

Oczywiście nie przejmujcie się moimi wpisami. Jestem pryszczatym gejem w okularach, który nosa nie wyściubia z domu, bo dygam się przed Piastem. Komputer to mój świat i czasami muszę dać upust swoim emocjom.


KSGliwice - 2017-02-08 21:33:45

hehe 150 pf hehe was tylu QuRwy jebane w młynie nie ma.Sama Torcida waj jebie i goni...na Sląsku rady nie ajecie dlatego szarksom ciągniecie.,,teraz wkoncu macie prezentacja a Adler zatanczył a nie spieRdolił.KSGKS sam wyRucha wrwe kazdy to wie


Mielona - 2017-02-08 20:54:00

Do umieczytac: Widzisz chłopcze jak ktoś czyta to nie znaczy, że rozumie co czyta i Ty jesteś tego znakomitym przykładem. No cóż jesteś kibicem Ruchu więc Twoje IQ jest bliskie inteligencji kury. Użyłem metafory, a Ty byś wolał jak chłop krowie na rowie wtedy by dotarło...


Grn. Śląsk ;) - 2017-02-08 18:51:23

Katowice: KSGKS zbiera się w ok. 200 głów na Ruch przy Goepperta, tymczasem są uprzedzeni przez ok. 150 osób z PF. Ruch rozgania KSGKS, kilku maruderów załapuje się na solidny oklep. Część ksgks ucieka do pobliskich torów, gdzie uzbraja się w kamienie. Po chwili pojawia się policja, Ruch ucieka w kierunku pobliskich ogródków działkowych.


Ave WRWE - 2017-02-08 17:44:43

dajcie juz spokoj tym slabeuszom bo im zylki popekaja ;) Ave WRWE!!!


13/12/1867pamietamy - 2017-02-08 17:40:56

grozny chuligan? przeciez to z waszej gejowskiej ekipy tutaj najwiecej wpisow... koles tylko podal was jako przyklad. widac jaki z ciebie dzieciak skoro nie znasz kibicowkiej historii... wyklules sie z czerwonego jaja i nikt po tobie nie oczekuje ze bedziesz rozumnym czlowiekiem ;)


Wielki - 2017-02-08 17:02:01

skoro KSGKS taki słaby to dlaczego chorzowscy nie odbierają od nich telefonu? nie ma chętnych do konfrontacji? W Rudzie Śląskiej, w centrum Nowego Bytomia gdzie wpadł KSGKS, przez godzinę czasu Ruch nie zmotał ekipy-przypadek? Nie sądzę.


He, he, he - 2017-02-08 15:35:57

KSGKS jest mocny i szybki braniu nogi za pas i w las. Będziecie zawsze bite, poniżane takie życie jest wam dane :) Nawet ten sprzęt już wam wychodzi bokiem ,który wprowadziliście znowu. Płacz wam nie pomoże.


groźnychuligan - 2017-02-08 15:29:33

do paniFrau: WRWE, pogodźcie sie i dajcie sobie po buziaku jak to Ruch zrobił z Wisłą :) wasza spina tutaj na KSGKS pokazuje jacy słabi jestescie w realu ;)


Dolcan hool's - 2017-02-08 15:22:25

A dlaczego każdy cyka się spotkania z nami? Dzwoniliśmy do różnych ekip (Legii, Lechii, Górnika, Ruchu, Zawiszy, Widzewa) i nikt nie chciał.


umieczytac - 2017-02-08 15:03:01

ten mielona to totalny bezmozg xD wilki i lwy poluja samotnie xD ile ty masz dzieciaku lat? wlasnie udowodniles ze bezsprzecznie jestes zakutym lbem :D dawno mnie tak nikt nie rozbawil hahaha no moze ci z legii co to niby ruchowi daliby rade ;)


gnebic komune - 2017-02-08 14:55:37

KSGejowice pod jakimi nickami tu operujesz? pewnie polowa postow tutaj jest twojego autorstwa ;)


demony przeszlosci - 2017-02-08 14:52:14

do resoviaka... lechia lechowi? buhahahahahaha moze na niedobitki arki to wystarcza, konfrontacja z widzewem i ruchem swiadczy o czyms zupelnie innym ;) mozna na YT zobaczyc o czym mowie


PaniFrau - 2017-02-08 14:49:38

a co to? przedszkole czy gimnazjum...? lekcje odrobione? plecak spakowany? czy ferie teraz macie i stad ten wzmozony ruch na stronie? drogie dzieci przestancie sie tu wzajemnie obrazac, pogodzcie sie i dajcie sobie po buziaku jak to Gieksa z Gornikiem zrobila :) wasza spina tutaj na wrwe pokazuje jacy slabi jestescie w relu ;)


Chłopczyku - 2017-02-08 14:15:57

Złodziej, powiedz im to w twarz a od Ruchu się odpier... Kozaku maślaku. Jaki klub jest twój? pewnie śmierci jak cygański uj


Do chłopczyku - 2017-02-08 13:32:11

Broń kur#wo kur#wy


Chłopczyku - 2017-02-08 10:44:49

Z Ciebie złodziej, chyba czekolady w Biedronce. Z psami to Ty biegasz, jak od Ruchu dostajesz bęcki.


Złodziej - 2017-02-08 10:38:36

A jak tam smrody ostatnio latali z psami i wałkowali złodziei i chu#j im w ryj


Kalkulacje - 2017-02-08 09:47:07

Każdy z czołówki ma szansę wygrać z każdym, ale jakoś tak wychodzi, że nie za bardzo chcą się spotkać. Za dużo do stracenia. Pierwszy skład Lecha nie odmawiał PF starcia ? Może tak: Kto nie odmawiał starcia PF ? Kiedyś było inaczej. Dostało się to się dostało i się nie przejmowano.


kumaty jak chuj - 2017-02-08 00:50:46

Podejrzewam, że nie tylko Lechia. Pierwszy skład Lecha już od dawna jest na przymusowym urlopie. Lech idzie więc w układy.


Resoviak - 2017-02-07 23:08:28

Lechia Gdańsk dałaby rade Lechowi


znawca - 2017-02-07 22:49:03

obiektywnie to do Lecha nikt nie ma podjazdu w tym kraju


Mielona - 2017-02-07 20:48:19

Wy zgód macie najwięcej plus układy, ale przykład Lecha i jego przydupasów dobry przytoczyłeś.


do mielonej - 2017-02-07 19:10:13

Te, to czemu tak sracie ze strachu przed nami, Śląsk, Zagłąbie, Legła i cała reszta pajaców? Czemu Łks z Lechem się liże, czyżby Zdech z Cracovią i Arką nie czuł się dostatecznie pewnie? to samo Gejksa z żabolami?


Ej dziewczyny! - 2017-02-07 19:08:53

Przyjedźcie dziewczyny na GóRny Śląsk to zobaczymy ile wytrzymacie kozaki maślaki. Ruch nie wygrał, bo Legia odmawiała tyle razy... Katowice, Ruda Ślaska tu się dzieje. Co wy wiecie o kibolce.


Mielona - 2017-02-07 18:27:07

Do tych na dole z WRWE. Wiecie czemu jaskiniowcy trzymali się w dużym stadzie ??? Bo w pojedynkę byli słabi !!! Wy sami też nic nie znaczycie !!!Tylko z własnej słabości robicie sobie zgody z tyloma klubami. Wilki Lwy polują sami i nie szukają pomocy u innych !!! Czy zakute łby zrozumiały ???


(L) - 2017-02-07 17:57:12

Czy Ruch wygrał kiedyś z Legią - nigdy. Raz tylko zrobili skok na pusty pociąg wykradając kanapki. Nie wiem, może Ruch robili sobie zapasy na zime. Kto ich tam wie...


realista - 2017-02-07 16:10:07

autorze "Taktojest"-Ruch jest w głębokim kryzysie skoro zbratał się z Wisłą, której nienawidził i na oprawie wywieszał jej odwrócony herb. Kiedy oni ostatni raz z kimś wygrali? Taki Lech czy ŁKS by po nich przebiegł... Ruch współpracuje z CBŚ/policją i zdradził ich nawet czołowy chuligan Grudzień-Ruch nie odnalazł się w tych czasach, taka prawda.


Tak to jest... - 2017-02-07 15:54:07

To dobre sobie, Legia hahaha. Wiem, ze wy Legioniści myślicie, że jesteście najlepsi nawet jak was leją :) Legia jest dobra, ale do czołówki jej brakuje ostatnio. Ruch Chorzów to czołówka od wielu lat i jakby doszło do spotkania Ruch-Legia to Legia by gorzej wyglądała, jak w starciu ze Spartakiem


(L) - 2017-02-07 15:10:43

Mielona po co Ci 8 ekip na 4 (WRWE) sama legia wystarczy na tych leszczy


hehehe - 2017-02-07 14:32:49

może jest nieśmiały... :))) Chłopaki we Wronkach wiedzieliby, jak spełnić jego życzenie...


Gejmielonka - 2017-02-07 13:39:32

mielona siadz na wiadro albo cos w ten desen... nie wiem z jakiej gejowskiej ekipy jestes, ale nie dziwie sie ze siejesz ferment w internech zeby sie dowartosciowac... ruch byl za graniaca, w sosnowcu i wafle poleglej wydygaly xD boicie sie w polsce na grzybobranie z nami pojechac a chcesz do czarnogory... ja mysle ze ty chcesz w czarna dziure tylko nie wiesz jak o to poprosic xD


ltsk - 2017-02-07 12:08:37

legia w całej PL znana jest pod innym wyrazem, na k...


legia - 2017-02-07 05:45:30

milicyjna wisla zydowski widzew smierdzacy ruch i zuzlowa elana


legia - 2017-02-07 05:42:27

wrwe tylko ruch w miare reszta slabiutka i tyle


Mielona - 2017-02-06 19:49:24

Ty tRoll to Ty oglądasz mecze ja myślałem że tylko pikniki oglądają mecze, a my kibole mamy swój mecz o wiele bardziej ciekawszy. Na taki mecz zapraszam WRWE do Czarnogóry. Tam smutni panowie są bardzo wyrozumiali i będziemy mogli pogwarzyć o piłce w proporcjach 8 na 4. Tylko bez wykrętów i lewych L4 !!!


tRoll - 2017-02-06 19:24:21

Do kretyna "szerokie plecy": Jak na razie to net-szczurki takie jak ty wygrażają się, jak to nie najebią WRWE :)) Nie zauważyłem, żeby WRWE się wygrażało. Owszem, jest ciśnienie na Lechię i Śląsk, ale pozwólce net-hoolsi, że zainteresowani to rozwiążą we własnym gronie


dotarlo? - 2017-02-06 19:19:07

niech ktos wydyma Mielonke to moze skonczy pierdzielic takie farmazony!!! jebac piknikow z repry, jak chcesz to sobie na nia chodz, nikt ci nie broni... ja nie bede 90 minut jednej przyspiewki spiewal... jak by mnie to bawilo to bym kibicowal poleglej tepa strzalo!!! to ze ty gowno jesz nie znaczy ze wszyscy musza...


Mielona - 2017-02-06 18:52:43

Gdy są proporcje 4 na 1 to pewnie, że strach jest. Popatrz na dzielnego ŁKSiaka w klatce walczył sam pół rundy z dwoma zawodnikami z Międzychodu i dzielnie przetrwał do końca rundy. Dlatego na Reprze będą proporcje 8 na 4 żeby do waszych pustych łbów coś dotarło. Polska Gola !!!


prosto w ryj! - 2017-02-06 18:34:49

nethuls w natarciu... wyjdzcie naprzeciw wyzwaniu i wjedzcie komus z wrwe na turniej jak takie kozaki jestescie... w ostatnich dniach byl remi cup... nie slyszalem by sie tam ktos wybral w gosci... wasz placz tutaj tylko potwierdza ze wszyscy sracie ze strachu w gacie przed nimi.


Mielona - 2017-02-06 18:16:57

W realu WRWE a tak naprawdę Ruch potrafi się chwalić, że słabiutki Raków skroili z flag, wyskoczyli do nieprzygotowanego ZS na jakimś badziewnym turnieju piłki nożnej. A reprezentacji unikają nie mając żadnego alibi ani L4. Było siedzieć cicho, a teraz zapraszam na Repre pośpiewać Polska Gola ;)


szerokie plecy - 2017-02-06 17:25:25

do niżej-na razie to tylko straszycie na kibice.net, że "kiedyś to wrwe wam najebie/pójdziesz na l4 po spotkaniu wrwe/jeszcze o nas usłyszycie/pojawimy się na reprze" itd... wy to ciągle coś deklarujecie, ale w realu to straciliście 4 flagi widzewa, i baliście się wyjazdu na reprezentację (kapitulacja). nie sądzisz, że za dużo straszycie w necie w porównaniu do rzeczywistości?


Do Mielonki - 2017-02-06 17:05:32

Jeszcze nie raz odklepiesz. Zajmijcie się swoimi fan pagami. Kiedy WRWE się pojawi to pojawi i nic wam do tego. KPW ? na L4 to raczej pójdziesz po spotkaniu z WRWE w najlepszym wypadku.


hahaha - 2017-02-06 15:14:33

Mielonka a Cb mama pusci ?


Mielona - 2017-02-06 15:04:43

Nie pojawienie się WRWE na reprezentacji traktuje jako poddanie się tylko L4 was usprawiedliwia.


REALIA - 2017-02-06 08:24:37

niestety ale nasza H w Polsce umiera tu w gre wchodza juz tylko interesy , popatrzcie na swoich stadionach na transparenty pdw ile ich jest i za co ? dzis juz nie chodzi o ustawki czy zadymy tylko o przejmowanie bramek,burdeli czy rejonow do dilerki . PRZYKRE ALE PRAWDZIWE


do paker - 2017-02-06 08:02:41

Trach się bać, ooo strach się bać! Nie ma gdzie, przed KOalicją zwiać. hahahaha. Chłopaczku, to KSGKS jakoś nie ma ochoty na rozmowę z PF ;) Hmm..


Hie, hie, hie - 2017-02-06 06:35:50

Mielona kto sapie ? Wy się nakręcacie, robicie w necie pełno fp anty, niby WRWE 'ośmieszacie' a sami robicie w gacie. Kij ma dwa końce :) Czy się WRWE pojawi, to niespodzianka. Będzie pewnie nie raz zaskoczona ekipa która czeka na pojawienie się tejże ekipy :) Czas pokaże.


Mielona - 2017-02-06 00:50:46

Mam pytanie do pierwszego decyzyjnego WRWE tRoll. tRoll powiedz nam wszystkim czy pojawicie się na reprezentacji z flagami i dobrym składem. Sapiecie do wszystkich to i wszyscy chcieliby omówić z wami kilka kwestii.


tRoll - 2017-02-05 23:40:36

Paker, bo pewnie strasznie się was boją, jesteście przecież tacy straszni, że aż strach się was bać. ;-)))


tRoll - 2017-02-05 23:34:03

Do Kotwa&Pogoń: ty zakuta pało ;-))) Śląsk sam fikał z dwoma innymi ekipami do Widzewa (3 na 1). I Widzew chciał podjąć wezwanie, ale smutni się wkręcili. Natomiast czekanie na WKS to była responsa, tyle że jak Śląsk wyczaił co jest grane, to zwyczajnie się zesrał. Dostrzegasz różnicę?? Poza tym nie było 4 ekip, bo Elany nie było wtedy na GŚ.


tRoll - 2017-02-05 23:21:04

Prawda jest taka, że Mielona jest internetowym szczurkiem który musi się w niedzielny wieczór polansować na necie :-) :-)


PAKEr - 2017-02-05 22:21:06

Troll-znasz jakichś decyzyjnych Ruchu? Zapytaj ich dlaczego nie odbierają telefonów od KSGKS.


Mielona - 2017-02-05 20:02:25

Prawda jest taka że "decyzyjny" tRoll siada tylko na sektorze rodzinnym i nie ma pojęcia czemu WRWE nie jeździ na reprezentacje


Kotwa&Pogoń - 2017-02-05 19:23:04

Do niżej: Twoje IQ jest poniżej 70 więc napisze drukowanymi. Jak ktoś proponuje coś takiemu Śląskowi i czeka na ten Śląsk przygotowany w cztery ekipy to jakby zrobił skok na słabszych.


tRoll - 2017-02-05 18:20:40

Mielona a kim ty jesteś, żeby ci na necie podawać powody? Było ich kilka i bądź pewien że nie z powodu obsrania. Koalicja jeszcze pojawi się na meczu repry nie raz. Nie myślisz chyba że WRWE przestanie jeździć na reprę lub że są debilami którzy nie wiedzieli co będzie decydując się na akcję w Marsylii. Więc spasuj, przyjdzie czas wtedy będziesz komentować w podjarce na necie


tRoll - 2017-02-05 17:58:55

Kotwa@Pogoń 4 na 1? Śląsk z Lechią i Stomilem też to robił zasadzając się na Widzew więc nie płacz mi z tego powodu jak cnotka niewydymka. I nie zmieniaj tematu, pytałem, o przykłady kiedy koalicja obijała NAJSŁABSZE EKIPY?


Kotwa&Pogoń - 2017-02-05 16:04:03

Widać, że lubicie mieć przewagę 4 na 1 czyli spodziewajcie się na reprezentacji proporcji 8 na 4 no chyba, że znowu dacie ciała i ze strachu nie przyjedziecie !!!


Kotwa&Pogoń - 2017-02-05 16:00:21

tRoll chcesz przykładu to masz. Na turnieju piłki nożnej koalicja WRWE czeka na Śląsk.Sam Śląsk nie przyjeżdza więc WRWE dopisuje sobie zwycięstwo.Tu było 4 na 1. Dalej jadą do Sosnowca gdzie Zagłębie nie wychodzi przed hale bo znowu są proporcje 4 na 1. WRWE tu tez dopisuje sobie zwycięstwo


Mielona - 2017-02-05 15:06:02

Do Kotwa&Pogoń do ekip które wymieniłeś podłącz jeszcze ŁKS Arke i Zawisze i proponuje bande na bande. A Ty tRoll uzasadnij nieobecność WRWE w Rumunii skoro uważasz że się nie obsrali !!!


Arka CHYLONIA - 2017-02-05 13:52:18

banda na bande napewno byśmy ich rozniesli a nie 2 na 2 ARECZKA zawsze nad wami pejsy LECH & ARKA & CRACOVIA


tRoll - 2017-02-05 13:33:08

Te, Kotwa&Pogoń, jeśli uważasz, że niepojawienie się koalicji w Bukareszcie spowodowane było przed innymi ekipami, to masz ciekawy sposób dowartościowywania się. Wasze wygrażania się nie były powodem, dla którego WRWE nie pojawiła się na reprze w Rumuni. Poza tym podaj przykład kiedy to koalicja obijała najsłabsze ekipy.


Kotwa&Pogoń - 2017-02-05 11:39:29

Jak na razie to wy w cztery ekipy wychaczacie słabszych aby ich obić. Ale na reprezentacje nie pojedziecie ze strachu bo to wy będziecie raz w mniejszości i wtedy taki Lech Legia Śląsk Pogoń Lechia razem rzucą się na was.Przykro mi, ale radze zostać w domku


CO TO ZA GÓWNO - 2017-02-05 07:45:28

sory ale biorac pod uwage sklad tej imprezy to praktycznie brak jakichkolwiek mocnych ekip i dlaczego nawet lech nie startował jak to było w Poznaniu


do Kotwa&Pogoń - 2017-02-05 06:45:30

Was strach się bać. Zapraszamy do Katowic. Co do akcji na Reprze, to są równi i równiejsi a niedawne wasze koleżki lubią obijać słabszych na Reprezentacji, jak się do tego odniesiesz ? Przynajmniej WRWE, nie atakował słabeuszy, tak jak to inne ekipy miały w zwyczaju. No, ale trzeba się dowalić do kogoś, padło na WRWE :) Tylko WRWE.


Kotwa&Pogoń - 2017-02-05 00:13:57

Do tRoll : zapraszam Ciebie i całą koalicje WRWE na wyjazdowy mecz reprezentacji Polski. Powiedz czemu unikacie takiej konfrontacji czyżby była obawa ???


GDYNIA - 2017-02-04 20:24:56

U nas bez zmiany żydowski łks dalej jeb..ny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


tRoll - 2017-02-04 18:24:13

Do "staruch": sam Lech?? He, he, he... Ten twój Lech to od dobrych dwóch lat miga się od spotkania z samym PF, a co dopiero z całą koalicją. :) LPH to czasami zaszczeka, jak jest z Łksem, ale żeby grillowanie? Hehh... A tego z Gliwic to faktycznie szkoda komentować :)


Baju baju... - 2017-02-04 17:06:44

Lech coś niechętny wiele razy na harce z PF ( ciekawe dlaczego ? ) a Ty mi tu będziesz pisał, że sam Lech starczy na WRWE ? hahahaha. Co to ten Lech, taki mocny, nie rozśmieszaj. Co do tego co pod ziemią w Gliwicach siedzi i nadaje, nie będę komentował, bo szkoda mi go hahahaha. Tylko WRWE!


KSGliwice - 2017-02-04 16:42:14

na Sląsku -8 , Torcida obecnie goni pf w kazdym mieście fakty ,dostali wjebane na batorym,spieRdalali z rudy ślaskiej z własnej prezentacji a gdyby nie policja to pod spodkiem KSGKS wciągneła by nosem wrew...a komu nie pasi niech się do kodu zapisze.


Staruch - 2017-02-04 15:41:13

Podobno do nowej koalicji chce jeszcze dołączyć Śląsk i Lechia. Na WRWE wystarczyłby w sumie sam Lech, ale taka wielka i mocna ekipa to dosłownie wyeliminuje WRWE z kibicowskiej sceny. Aż mi ich żal-przecież oni przestaną jeździć na jakiekolwiek wyjazdy-każdy z nich może okazać się bolesnym końcem.


Balcerek - 2017-02-04 13:50:12

Lech, ŁKS, Górnik, GKS K-ce, Zawisza, Arka, JKS Jarosław, ROW Rybnik vs. WRWE - to może od razu zrobić koalicję cała Polska vs. WRWE??? Co za pojebane czasy, te żenujące koalicje, różańce, jasne góry, polityka, narkotyki, pseudogangsterka...


Wiem, że boli - 2017-02-03 23:41:43

Podjazdu niema KSGKS, do PF . Kumaci z KSGKS sami to przyznają a Ty będziesz wymyślać, że nie było pierwszego garnituru. KSGKS za szybko ucieka :(


Do brak slow - 2017-02-03 22:32:36

Haha, kolejny który dał się nabrać na filmik jakichś biegnących typów podpisany jako "KSGKS"... Naprawdę oryginalny pomysł mieli jego niebiescy twórcy, którym siali propagandę, ale kumaci wiedzą, że to nie była ta ekipa. Nie bądź naiwny, kibicu.


Brak slow - 2017-02-03 19:44:41

Gornik wy to se jeszcze sztame z Legia przybijcie na slasku ostatnio macie lipe kozaczycie jak jestescie bezpieczni tylko. Na Rudzie juz 3 razy udowodniliscie raz nawet sie udalo nagrac wasza koalicje KSGKS jak uciekacie wielce miala byc anty Ruch i co ile sztama trwa i nic ?


felix - 2017-02-03 19:37:03

ja bym się za bardzo nie podniecał bo kto ma trochę pojęcia o tym sporcie to wie że stał na nie za wysokim poziomie...


Do Decyzyjny - 2017-02-03 19:03:33

WRWE ma bekę z Nowej Koalicji: Lech, ŁKS, Górnik, GKS Kce, Zawisza, Arka, JKS Jarosław i ROW Rybnik


Decyzyjny - 2017-02-03 17:33:33

Lech, ŁKS, Górnik, GKS Kce, Zawisza, Arka, JKS Jarosław i ROW Rybnik=Nowa Koalicja dzisiaj stała się faktem!!! I co teraz WueRWEłjacy? Hahahaha, łyso wam? To jest nasza odpowiedź na waszą gejowską koalicję, a zarazem wasz KONIEC! Nie płaczcie, dzieci, nie płaczcie :)


Jaby tak... - 2017-02-03 08:36:20

Najlepiej, to takie turnieje rozgrywać na boisku od piłki ręcznej? . Wyłożyć ją materacami i dawaj 50/50 ? . Co, zły pomysł ?


WRWE - 2017-02-03 08:33:58

nowa koalicja sie szykuje Lech,Łks,Gornik,Gks,Zawisza,Arka i wiele innych robcie czesciej takie turnieje cieszą nas a zarazem bawią widzimy w ten sposob jak bardzo sie nas boicie WRWE jeszcze sporo o nas uslyszycie A TERAZ MOZECIE SIE DALEJ NAPINAC DZIECI


do obiektywny hool - 2017-02-03 08:27:39

ani z ciebie żaden hool, ani obiektywny. Sami ŁKSiacy kumaci tego nie powiedzą, bo w Łodzi jest jak kilku innych miastach. Raz na wozie, raz pod wozem. Tymi wpisami się chłopczyku ośmieszasz twierdząc, że Widzewa nie ma w Łodzi. Widzew, był, jest i będzie w Łodzi!


obiektywny hool - 2017-02-03 07:49:22

Aha, czyli gdy ktoś pisze prawdę, to od razu ma spadać z forum, żeby tylko ktoś kumaty nie przeczytał obiektywnej opinii. Dlaczego nie chcesz, żeby ludzie dowiedzieli się prawdy? Bo jest ona nie wygodna dla ciebie i widzewiaków...


tRoll - 2017-02-02 20:51:22

Do "obiektywnego" cymbała... Ponapinałeś się już net-hoolsie? Poczułeś się lepiej? :) To teraz mae do wyra, paciorek i spać. :)


obiektywny hool - 2017-02-02 15:55:19

Dziwisz się, że widzewiaków bolą sukcesy ŁKSu? 10 lat temu było to dla nich nie do pomyślenia, że za dekadę zostaną całkowicie wyparci z Łodzi dosłownie na jedną dzielnicę...


Skalniak Sulejów - 2017-02-01 22:36:57

Ten z Widzewa H to jakiś zakompleksiony frustrat, na dodatek z jakimś zamiłowaniem do sexu oralnego z mężczyznami hahahah.


Znawca - 2017-02-01 15:51:02

ŁKS udowodnił, że dumnie plasuje się na 2. pozycji (zaraz po Lechu) najmocniejszych bojówek w Polsce.


Były szalik R - 2017-02-01 10:10:18

Dymy na paski od spodni, nogi z krzeseł albo stołów, pręty, to jeszcze było do przyjęcia. Wiadomo samą pięścią, nogą można zabić. Odepchnąć kogoś i źle uderzy również można zabić. Każdy, kto się na to decyduje, musi sobie zdawać sprawy, a wielu nie zdaje. WRWE


dre - 2017-01-31 23:01:29

Koniec chuliganki nastąpił w momencie ,gdy zaczęto używać ostrego sprzętu - to bandyterka ,a nie "stara" spontaniczna kibicowska chuliganka


łódka popłynęła - 2017-01-31 21:41:53

Do ssssss... Chłopie, na jakim świecie ty żyjesz. W Łodzi oddział do walki z chuliganką kibicowską już od dawna działa i ma na swoim koncie sukcesy, m.in. złowienie co bardziej konkretnych osób z ŁKSu i inflitracja tego środowiska oraz rozbicie DHW (pierwszego garnituru) przez co Widzew sporo stracił.


do dre - 2017-01-31 21:36:39

Nie chodzi mi o samą chuligankę. Ta będzie tak czy owak szła ulicznym. Ważne, że sam udział w takich sportach amatorów podnosi kulturę fiz. nas Polaków. Poza tym podobała mi się ta atmosfera, gdy kibice uznali brawami znokautowanego zawodnika, który chciał i wstał o własnych siłach. Taki sport wyrabia charakter.


sssss - 2017-01-31 20:30:41

Moment w którym chuliganów kreuje się na celebrytów jest końcem chuliganki. Raz, inwigilacja psów, dwa skąd wiadomo czy dany koleś udziela się w H czy tylko jest zawodnikiem i się podpina. Kolejna sprawa, Wasz kochany pis drodzy kibice wlaśnie otwiera w łodzi oddział psów do walki z kibicami. Więcej wchodźcie w dupe pisowskim kmiotom.


Idzcie w pizdu - 2017-01-31 16:36:41

Pierwszy krok, do zamknięcia chuliganki w klatki, stał się faktem.


do anty - 2017-01-31 15:08:09

od Elany to odbij szczurku


do anty - 2017-01-31 14:57:19

bardzo się was boimy, prosimy was, nie bijcie nas.


Elana - 2017-01-31 11:18:49

Zawisza chyba nie ma fighterów w składzie skoro wystawiają dwie osoby z Olimpii Grudziądz jako Zawiszaków. U was ilość a nie jakość


anty - 2017-01-31 09:42:05

Wisła, Widzew, Ruch, Anala a wy Qrwy od nas z dala !!!


Sidorowski - 2017-01-30 17:23:42

Impreza ma tyle wspólnego z chuliganką co kibicowanie z parszywą polityką i upodlającymi pielgrzymkami na Jasną Górę


dre - 2017-01-30 16:37:24

do edo - Co niby ta impreza ma mieć wspólnego z chuliganką - gala sportowa na której wśród zawodników byli kibice !!! Nie rozumiem niektórych z Was - przecież kibice nie od dziś występują na galach mma - przykład Team Fighting Championship w ,którym biorą udział polskie ekipy (ostatnio wygrał Ruch)


KSGliwice - 2017-01-30 16:28:47

quRwa wyluzujcie impreza na duży+ brawo dla chopców z ŁKSu,nikt się nie sprzedaje walka fair ,a wrwe to wy chodzicie w balsku białego kasku ! i jak wam QuRwiszony nie pasuje .......to mali giganci w TVN-NIE se łobejrzcie.


do leszcza edo - 2017-01-30 15:31:02

z net-chuliganka jaką uprawiasz na pewno nie ma nic wspolnego


Onomatopeja - 2017-01-30 13:54:09

Nie dziwota, że poziom był niski, wszak zabrakło kwartetu WRWE. ;) A tak poważniej, to bardzo fajna inicjatywa i w pełni ją popieram. Mam nadzieję, że będą się te zawody rozwijać i będzie brać w nich udział więcej ekip. Bo jak na razie to reprezentatywność kiepska, bez urazy, ale 3 średnie ekipy + Łks to za mało.


podRóżnik - 2017-01-30 12:55:01

Bardzo daleko mi do ŁKSu, ale brawo. Jesteście siebie warci ( ekipy z hali ) i bekę z was ciśniemy. WRWE tylko liczy się :)


Bosston - 2017-01-30 11:27:10

Rozumiem,że na wczorajszej gali race płonęły jak świeczki w sylwestra?Skoro na stadionach, marszach i pielgrzymkach nam zabraniają to na swojej imprezie możemy odpalać co i ile chcemy,tak?Jeżeli nie płonęły to coś mi tu śmierdzi hipokryzją na zasadzie-u siebie w domu ściągam buty,ale u ziomków nie koniecznie...


hultaj - 2017-01-30 11:22:42

Impreza może i fajna ale prawda jest taka,że sami pchamy się w łapy komercji,eliminujemy się ze spontanicznego życia kibicowskiego,nie płaczmy więc za "szalonymi latami 90-tymi" to chyba jest początek Naszego końca,obym się mylił.Pozdrawiam.


(L)esiu - 2017-01-30 10:49:51

@Lubin Wy już się wprosiliście do Legnicy na wigilię..do "nieistniejącej i nic nie znaczącej w regionie" (według was) Miedzianki".. i jak to się smutno dla Was skończyło to cała Polska obejrzała, więc do takich gal raczej nie startujcie... Szkoda kolejnej kompromitacji.. :))))


heyzell - 2017-01-30 10:12:41

fajnie się to oglądało widać że zero pozerstwa jak na galach topowych tego typu trochę kiepska obsada tu muszę się zgodzić ale ciężko se wyobrazić takie ekipy na jednej trybunie lechia,arka,widzew,lks,gornik,ruch,slask,craxa,wisła,legia,lech defakto tych topowych ekip brakowało na gali i tu można coś komentować a tak był to turniej ekip które zachowają się grzecznie poza arena


ŁKS ŁÓDŹ KOZINY - 2017-01-30 09:51:31

Pozdro!!! ŚŻK 1908 !


Szacun wszystkim - 2017-01-30 02:45:57

Bardzo dobrze, że 4 prawdziwe kibicowskie ekipy - ŁKS, Arka, Zawisza i Zagłębie okazały się lepsze niż jacyś zawodowcy MMA.


KSGliwice - 2017-01-30 00:00:09

dobre chłopaki.....na wodzie po pierogach by nie wygrali.


miedzychod OK - 2017-01-29 23:38:26

widzew to mozna zaprosic chyba do tego chodzenia z numerkami kolejnych rund w spodniczkach


Lubin - 2017-01-29 22:10:43

Zaproście chłopaków z Lubina HZL to będzie dopiero ciekawie :]


Bongo - 2017-01-29 21:07:37

bez obrazy ale troche słaba obsada (A W ZASADZIE TO BRAK )nie ma sie czym podniecac zaproscie legie lechie widzew gornik ruch slask wisłe craxe


aktualnie - 2017-01-29 21:05:53

najsilniejsze bojówki w kraju: 1.Lech 2. ŁKS 3. Legia


realista - 2017-01-29 20:35:58

na ulicy troszkę gorzej to wychodzi w pojedynkach z Widzewem


Fieczko junior - 2017-01-29 19:49:45

Stary ze mnie chlop i pamietam bande LKS-u z roku 1980, kiedy rywalizowali z Lechia i Legia o prymat w Polsce, wg. niektorych nawet byli najlepsi. Wczoraj zawodowo mialem okazje byc w poznanskiej hali i powiem wam, ze aktualna ekipa jest chyba jeszcze lepsza (nawet nie hektagon, ale trybuny). LKS ma swoj czas i tyle.


NRX - 2017-01-29 17:42:44

Dziękuje ci Tato, że jestem Ełkaesiakiem


ccc - 2017-01-29 15:44:03

Szacunek za walkę zwłaszcza te 4 minuty Ełkaesiaka zwycięskiego przeciwko dwóm - chłop po prostu ze stali.


Złodziej - 2017-01-29 15:11:57

Gratulacje zajebiście się oglądało


Zobacz również