''Zimowy'' konkurs dla kibiców Legii

''Zimowy'' konkurs dla kibiców Legii

2017-01-02

Kibice Legii Warszawa organizują ciekawy "osiedlowy" konkurs Ultra Dzielnica, który ma ożywić kibicowską rzeczywistość stolicy w zimowej przerwie od rozgrywek piłki nożnej.

 

Dzięki tej inicjatywie przedstawiciele każdej z dzielnic Warszawy wspierających aktywnie stołeczny klub będą mieli okazję zaprezentować własną oprawę na wybranym meczu koszykówki.

 

Jak informuję organizatorzy w dniu prezentacji choreografii ekipa odpowiedzialna za jej przygotowanie zostanie wpuszczona na halę bez konieczności kupowania wejściówek na mecz. Głównymi nagrodami w konkursie będą natomiast unikatowe koszulki z motywem zwycięskiego składu zaprojektowane przez lidera kibiców Legii - Starucha.

 

Poniżej prezentujemy klip promocyjny konkursu Ultra Dzielnica.

 

 

 

Komentarze (4)

RodowityWwa (L) - 2017-01-22 20:49:38

Wielka Legia nie będzie się włączała w akcje polityczne.KODy , PISlamowcy i inne tematy , to nie sport , to nie piłka nożna , to nie temat Ultras. Stockinger , uważasz że swoimi wypocinami , błysnąłeś napletku ?:) Każdy kibic w Polsce wie że kibice ksp to typowa frajernia / konfidencja !


KSGliwice - 2017-01-07 19:12:28

do warszawki przestańcie pajacować pod halami a zróbcie porządek z kodziarzami.


Stockinger - 2017-01-04 22:23:46

Pytanie konkursowe dla kibiców CWKS: CO TO JEST WIGILJA?...Nie wiedzą? No tak! Komuchy nie obchodzą to nie wiedzą...


Rodowity WWA - 2017-01-03 12:58:44

Wielka Polonia Warszawa ODWOŁUJE konkurs "Ultra dzielnica" fanów Legii. Zlekceważenie zakazu będzie owocowało srogimi konsekwencjami w tym nawet odwiedziny w mieszkaniach/domach śmiałków i "rozmowa" z nimi na żywo...