Kibice odcinają się od zadymiarzy?

Kibice odcinają się od zadymiarzy?

2014-11-11
Podczas dzisiejszego Marszu Niepodległości doszło do niezrozumiałych z punktu widzenia obserwatorów wydarzeń. Grupa zamaskowanych agresorów zaatakowała członków Straży Marszu, których zadaniem było kierowanie tłumem i zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom manifestacji.

Nie wiadomo, czy osoby w kominiarkach podobnych do tych, które są popularne wśród fanów kilku klubów piłkarskich, to prowokatorzy czy też osoby faktycznie utożsamiające się z ruchem kibicowskim.

Zdarzenia z ich udziałem w emocjonalny sposób skomentował członek Straży Marszu i jeden z kibiców łódzkiego Widzewa - Adam Małecki, który przemawiał na wiecu kończącym Marsz Niepodległości.

Zapraszamy do obejrzenia nagrania wypowiedzi i podzielenia się własnymi przemyśleniami w komentarzach pod newsem oraz na naszej stronie na FB (facebook.com/kibice.net).

iparts.pl