Legalny bukmacher Fortuna przygotował darmowe 20 PLN na zakłady. Kliknij tutaj i odbierz 20 PLN!

Bojkot na Zawiszy Bydgoszcz



2014-02-19

Fani bydgoskiego Zawiszy ogłosili bojkot meczów pierwszej drużyny. Nie będą dopingować zespołu podczas meczów rozgrywanych "u siebie", nie zamierzają udawać się także na spotkania wyjazdowe - to kolejna odsłona coraz ostrzejszego konfliktu fanów z władzami klubu.

Informacja o bojkocie została zamieszczona w poniedziałkowy wieczór na stronie internetowej Zawiszafans.pl.

„Piłkarzyki pokazali, że kibice są niepotrzebni, a Zawisza to tylko miejsce do zarabiania pieniędzy pod rządami Pinokia kapusia. Tak więc zostali potraktowani przez nas na równi ze swoim pracodawcą. »Wkłady do koszulek « jeżeli pomyśleliście kiedykolwiek, że można nam napluć w twarz i nie zareagujemy, to byliście w wielkim błędzie” - napisali kibice Zawiszy w specjalnym oświadczeniu.

Fani rozpoczynają swoja akcje protestacyjną od najbliższego meczu ligowego z Lechią Gdańsk, który rozegrany zostanie w najbliższy poniedziałek.

Radosław Osuch, właściciel klubu, który popadł w konflikt ze społecznością najzagorzalszych fanów Zawiszy apeluje, aby nie brać udziału w bojkocie. Wtórują mu lokalne media.

- Kibice to ważna część sportowego widowiska. Jestem przekonany, że w Bydgoszczy jest mnóstwo ludzi, którzy nie poddadzą się temu bojkotowi - mówi "Gazecie Wyborczej" własciciel klubu. - Dlatego apeluję do młodych kibiców, żeby nie dali się sterować kilku pseudokibicom, którzy chcą manipulować nimi i całym klubem. Przychodźcie na mecze i dopingujcie swoją drużynę. Jest przecież tego warta, co pokazało zwycięstwo w Krakowie i poprzednie mecze. Klub jest zawsze z wami, ale nie z tymi, którzy plują na zespół, zarząd i właścicieli.



Komentarze (35)

KS.RUCH !!!!!!!!!!!! - 2014-02-22 19:26:23

Nasa KOSA,ale wytrwajcie zawisza, to wy jesteście zawiszą a nie osuch i jego psy.Nie bierzcie przykładu z ległej co narobili szumu a teraz obciągają iti a jeszcze jedno zyskali medialnego gwiazdora, WIEMY O KOGO CHODZI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


KIBO(L) - 2014-02-22 17:53:52

Tylko LEGIA WARSZAWA !!! Majkel (co za pedalski nik) to ciota z poloni !!!


majke(L)o - 2014-02-22 12:16:17

panowie,,i po co ta nagonka na typa kibo(L)-nie widać ze to zwykła podszywka i gamoń z kompleksami???nie szkoda wam czasu na polemikę z idiotą>??nie kopać konia bo koń odkopnie;))))pozdro norma(L)ni--aha,Górnik w miarę mocny ,ale licze dziś na trzy punkciki w Zabrzu)!


KIBO(L) - 2014-02-22 10:58:36

No to gnoje macie przesrane!!1 TYLKO LEGIA WARSZAWA!!!


Do Kibo(L) - 2014-02-22 03:43:21

Albo zasiadź do słownika ortograficznego, albo przyklęknij do lachy.


killimgo - 2014-02-22 03:39:43

Kibo(L), Wielkie murzyńskie pęto ci w kiszke stolcową. Lubisz to suko


WKS - 2014-02-21 23:00:54

Po co nam ta gromada półgłówków. Wolę prawdziwych kibiców, którzy kochają klub, a nie przemocy, agresji i do zerzygania polityki prawicowej na stadionie. Bojkotujcie, nie przychodźcie na mecze będzie przyjemniej. Bez was WKS w pucharach:)


poppo - 2014-02-21 22:14:35

"młodzi kibice przychodźcie na mecz".Tak nawołuje Osuch fundując gimnazjalistom bilety za 45zł, a np.straży miejskiej i milicji po 20zł.Młodzi mają zapłacić premię naszym funkcjonariuszom za mecz z Widzewem.Mimo gigantycznej reklamy w każdych mediach bydgoskich sprzedaż nie idzie.Bilety rozdawane gdzie się da.Boję się otworzyć lodówkę bo z zamrażalnika wyskoczy bilet na Zawiszę.


KIBO(L) - 2014-02-21 21:13:57

Ostatni raz was oszcegam - MORDY W KUBEŁ! TYLKO LEGIA !!!!!!!!!!!!!!!


KSGliwice - 2014-02-21 20:50:51

do wszy na podłodze .Osuch cie pykał gejusie z chwasta


KSGliwice - 2014-02-21 17:48:47

Osuch kochamy Cie !!! jazda z bandziorstwem


Szczery - 2014-02-21 16:02:42

Pindolku, twój przewodniczący Miller jest z Majdanem. Napisz czy masz downa czy po prostu jesteś fleja intelektualna, że twoja ulubiona partia robi to, co ty krytykujesz frustracie cebulowy?:)


KIBO(L) - 2014-02-21 15:13:51

Jurz raz napisałem ZAMKNOĆ RYJE !TYLKO LEGIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!


bdg - 2014-02-21 15:12:35

super wlasciciel ktory donosi na swoich ultrasow listy na psy zanosi ...dwulicowiec kiedys namawial kibicow do bojkotu expresu bydgoskiego a teraz na lamach tej gazety prosi o przyjscie na mecz haha WON


wójt - 2014-02-21 11:37:24

Co lepsze: Zawisza z Osuchem walcząca o czołowe miejsca w Ekstraklasie, czy bez Osucha tułająca się po okręgówkach? Teraz na Z przyjdzie kilkanaście tyś ludzi a w okręgówce kilkaset. Teraz o Zawiszy mówi cała Polska i interesuje się jej grą, a nie tylko okoliczne wioski. Odpowiedzcie sobie na to pytanie i proponuję dogadać się z Osuchem, bo takimi działaniami kopiecie grób na wasz klub. Nie mówię oczywiście o całkowitym ustępstwie, ale o wspólnym działaniu, aby więcej się nie powtórzyły sytuacje z meczu z Widzewem: Zarówno po stronie władz klubu, jak i kibiców.


corner - 2014-02-21 11:06:55

lech sie ośmieszył i nie chodzi tu tylko o legie wczesniej takie same akcje zrobiła pogoń i widzew . z tego wynika ze mozna sobie przyjechać na bułgarska i zabrać bez problemów flage


Legia Tirówka - 2014-02-21 09:19:25

legła nie daje rady na ubitej ziemii i odmawia walki to nadrabia akcjami jezdzac na mecze innych ekip, tak jak Lech - Slask i kroi flage rezydenci z partyzanta przebrana za harcerzy


KIBO(L) - 2014-02-21 08:25:10

Zamknijcie ryje !!! TYLKO LEGIA !!!!


blablabla - 2014-02-21 07:43:08

"Klub jest zawsze z wami" tak i właśnie dla tego nasyła na Was psy oraz obraża na każdym kroku...


KSGliwice - 2014-02-21 04:32:29

i bardzo dobrze Panie osuch precz z takimi kibicami !!!


SzaRańcza - 2014-02-20 20:20:49

Mimo że kosa to życzymy kibicom Zawiszy zwycięstwa nad pinokiem Osuchem.


(P) - 2014-02-20 20:04:06

W Bydgoszczy tylko Polonia


1916 - 2014-02-20 18:18:34

ZYCZE POWODZENIA W WALCE Z OKUPANTEM.


TG'99 - 2014-02-20 15:53:49

kurde szkoda bo 8 marca mamy wyjazd na Zetke... Chociaż Sztamy już Nie Mamy To Wasz Protest Popieramy !


wks - 2014-02-20 14:49:40

@ASD chodzi mi o to, czy honorowo jest ukraść kuplowi po szalu telefon ? wogóle coś ukraść... wiem, że pewnie to tylko incydent, ale jak to świadczy o pozostałych kibicach przy takiej nagonce ?


ASD - 2014-02-20 08:53:43

@wks Serio? Co wspólnego ma 50 gramów z honorem? Wyciąga Pan niezwykle idiotyczne wnioski, jedyny plus jest taki że można się pośmiać..


Kibic z Bydgoszczy - 2014-02-20 08:50:54

Kibolskie bydło wykończy Klub. Ale ten motłoch ma w dupie to co stanie się z Zawiszą.


Legol - 2014-02-19 22:20:47

Bardzo dobra decyzja Zawiszy. Już kilka klubów pokazało że tylko takimi bojkotami można osiągnąć swój cel. Pseudo prezes współpracujący z milicją pokazał jak mu zależy na kibicach a teraz się wystraszył że zysk z biletów będzie mizerny


Do osuch pinokio - 2014-02-19 21:37:38

Kolego a wg ciebie w jakim celu chodzi sie na stadio ?? Ja zawszy myslalem ze wlasnie na widowisko sportowe


Świr - 2014-02-19 21:04:52

kropka za uchem to przyjaźń trynkiewicza z osuchem!!!


osuch pinokio - 2014-02-19 19:26:30

teraz beda przyjda prawdziwe falszywe pizdeczki dla ktorych liczyc sie bedzie widowisko z pilkarzykami dla ktorych Zawisza nic nie znaczy a honor przywiazanie do barw i kibicow nie wchodzi w gre. Paranoja


Zawisza to my - 2014-02-19 19:16:06

Osuch i pilkarzyki zero przywiazania do barw i prawdziwych kibicow tego klubu tylko pieniadze sa dla nich najwazniejsze. Na szczescie sa kibice dla ktorych Zawisza to cale zycie i maja inny poglad w tym calym popapranym systemie - ZAWISZA TO MY!!!!


ccccc - 2014-02-19 19:11:37

Osuch Osuch trzymaj się !!!i tak będą na mecze przychodzić kibice!! prawdziwi kibice a nie ci co swój klub i stadion rozwalają , banda neandertalczyków!!!


OLO - 2014-02-19 18:54:57

OSUCH WAL SIĘ


darecki_ag - 2014-02-19 18:28:29

Zawisza trzymaj się. Nam udało się wygrać z zarządem, Wam też się uda! Pozdro z Gdyni!