Koniec zgody Legia - Juventus

Komentarze (55) 2013-11-02
Koniec zgody Legia - Juventus Po zerwaniu sztamy Legii ze szczecińską Pogonią, przyszła pora na prestiżową zgodę warszawiaków z Juventusem Turyn.

W opublikowanym na stronie kibiców z Łazienkowskiej lakonicznym komunikacie czytamy, że ekipy "rozstają się z wzajemnym szacunkiem". Na razie nie są znane żadne szczegóły tej decyzji, nie wiadomo też która ze stron wyszła z inicjatywą zakończenie sztamy.

Dla środowiska polskich kibiców koniec zgody Legii z Juventusem może być prawdziwą niespodzianką. Wystarczy bowiem przypomnieć, że jeszcze podczas niedawnego meczu wyjazdowego turyńskiej ekipy z Lazio fani mistrzów Polski w dobrej liczbie wspomagali "Juve". Nic nie wskazywało na to, że zaledwie kilka dni później obie ekipy przestaną łączyć serdeczne relacje.
Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
Legia 2015-11-03 22:06:49

legia kupila wzystko i basta i zerwanie sztamy tez kupila pozdrawiam pzpn i ich pupili lech poznan a i przosze nie robic interesow z chlopakami ze szczecina i pieniedzy bo drukowanie pieniedzy jest nielegalne a i na koniec komuna bylo tylko w warszawie a reszta kraju byla rzadzaona przez kaczke , wole komune ;)

Koks 2013-12-15 12:52:31

Warszawka to sa samoluby i mysla ze sa najlepsi.niestety niesa najlepsi.Najlepsi to Lech i Lechia.Te ekipy robia z wasza huliganka co chca.A sosnowiec i jakies bks to prawda ze to sa wsioki.Pogon dobrze robila ze po nich jechala.Kibice Legii odnosza sie z patriotyzmem i sa dumni z Legi z klubu ktory byl sponsorowany przez komunistow.I gdzie tu patriotyzm.Jestem kibicem Lecha a Pogon Szczecin powinna miec z nami zgode i beda mieli samych kumpli w promieniu 300 km od Szczecina.Pozatym z chlopakami ze Szczecina nieraz robilismy interesy i pieniadze.Ekipe maja i mieli zawsze.Legia niech trzyma z sosnowcem tymi biedakami i patologia.Tylko Lech.

Yakucja Yakuck 2013-11-06 21:24:16

Żarówka: Wiesz co, na swój sposób nawet Cię polubiłem.Niestety wybacz ale ja nie zapraszałem Ciebie na wspólne oglądanie MTV.Swoją drogą jestem zaskoczony jakim jesteś znawcą MTV. Orientujesz się w tych randkach gejowskich i nastoletnich matek.Widać,że nie raz zawiesiłeś oko na tego typu programie.Sorki ja jestem z prowincji nawet nie mam takiego kanału w pakiecie - nie stać mnie. I jeszcze jestem Ci coś winny: w moim sercu jest tylko Gwardia Koszalin.

kibolll 2013-11-06 20:26:28

I dobrze Legia zrobiła.Po co im jakaś jedna ekipa z Juve-niech spadają.Z dumną Pogonią też to rozumie,bo wiem jaka była Pogoń,która nie doceniała ZS i BKS-u,że to wioski itd.W obu przypadkach dobre posunięcia,bo w zasadzie Legia nie potrzebuje większych sztam.Sami dobrze pokazują polską siłę.

SN.88 2013-11-06 18:59:25

czerwone bydlaki czy dociera do was, że: Represjonowany poseł Pan Przemysław Wipler (prywatnie wielki przyjaciel Naszego Starucha) – społeczny Rzecznik Praw Kibica, powiedział w tym roku w Częstochowie: "Muszę powiedzieć, że chyba na każdym zrobił wrażenie moment, pod koniec mszy, kiedy następowało zasłonięcie świętego obrazu. Wszyscy z szalikami w rękach klęczeli przy zasłanianiu obrazu, a wcześniej było poświęcenie barw. To naprawdę było fantastyczne przeżycie." Nie damy zniszczyć Pierwszewgo Kibica IV RP !!!

żarówka 2013-11-06 16:10:40

Yakucja Yakuck: Dziękuję bardzo i polecam się na przyszłość:) MTV nie oglądam, zbyt postępowa i tęczowa to stacja jak dla takiego ciemnogrodu jak ja. Żałuję więc ale nie będę mógł go z Tobą obejrzeć. Podobnie jak pouczających produkcji o randkach gejów czy nastoletnich matkach po wpadce. Pozdrawiam serdecznie i niech moc(z) będzie z Tobą!

Prawda 2013-11-06 15:49:31

Prawda jest taka, że Kibice Legii Warszawa mieli zgodę z jedną, dwiema grupami z JUVE. Zabiegali o większy szacunek i ogólną zgodę z całym Juventusem czyli wszystkimi grupami. Kibiców Juve jest od najeb@nia, tak jak ich grup. Każda grupa ma swoje miejsce na stadionie, niekiedy swój osobny młyn, i prowadzi własny doping. Była grupa która piła, balowała i się nawzajem wspierała z Legionistami, a inne grupy miały wyjeb@ne na Legionistów. Te silniejsze, bardziej wpływowe, nawet zabraniały wywieszać flag legii na stadionie. Dochodziło w przeszłości do małych ekscesów siłowych i werbalnych. Dla wielkich kiboli JUVE, polaczki to nie materiał na zgodę. Co innego Manch. United, Real M., Barca itd. (gdyby tylko chciały) FC Den Haag ma wyjeb@ne na wieksze układy i się giba z kilkoma grupani z Juve i jest im dobrze, ale nie ze wszystkimi. Legia chciała mieć zgodę z całym Juventusem, a nie być uważana za polskie FC grupy DROUGI czy jakoś tam. Obeszli się honorem i jak nie to nie !!! ch. juve w D.. i koniec !!! SORRY ZA BŁĘDY ORT. ALE JA TEŻ MAM WYJEB@NE !!!

Do vectranet.pl 2013-11-06 08:55:27

Do SN.88 cześć lewacki pomiocie z polonii W. a może lepiej Groclina , chciałbym cię kiedyś podjechać w pupke tak jak robią to twoi tęczowi koledzy z black rebels...

SN.88 2013-11-06 08:16:00

Represjonowany poseł Pan Przemysław Wipler (prywatnie wielki przyjaciel Naszego Starucha) – społeczny Rzecznik Praw Kibica, powiedział w tym roku w Częstochowie: "Muszę powiedzieć, że chyba na każdym zrobił wrażenie moment, pod koniec mszy, kiedy następowało zasłonięcie świętego obrazu. Wszyscy z szalikami w rękach klęczeli przy zasłanianiu obrazu, a wcześniej było poświęcenie barw. To naprawdę było fantastyczne przeżycie." Nie damy zniszczyć Pierwszewgo Kibica IV RP !!!

do ponizej 2013-11-05 20:03:07

od yakucka stara robi lody dlatego syneczek kocha klawiature

Yakucja Yakuck 2013-11-05 18:35:00

Żarówka popatrz w środek ekranu pomachaj rączką bo właśnie wystąpiłeś w programie MTV wkurza ha ha ha :) Swoją drogą fajnie się pisze z tak kumatą osobą jak Ty można dużo się nauczyć :)

fan 2013-11-05 17:49:41

hehe....do and~ sztama legi i lecha to chyba na łazienkowską przychodziło będzie tylko 30 TB i TVN

żarówka 2013-11-05 16:52:29

Jedyne co masz wspólnego z Jakuckiem to niski poziom. Tam, słupka rtęci. Twój, intelektualny. Kolegów szukaj sobie wśród podobnych Tobie miłośników bajek o padających zgodach i ligach chuliganów. To, że Ty akurat nie znasz prawdziwych przyczyn zaistniałej sytuacji nie znaczy, że wszyscy są takimi internetowymi kumami, którzy by zaistnieć klepią w klawiaturę płodząc taki bzdury. A żeby mnie zdenerwować musisz się dużo bardziej postarać:) Po prosu napisałem Ci, że nie wiesz o czym piszesz nie tylko w kwestiach kibicowskich, przekumie z internetowego młyna:) Najlepszym tego dowodem jest, że nie przyznajesz się do swojego klubu - jeszcze by ktoś znajomy poznał co za pierdoły tu sadzisz, no nie?

Yakucja Yakuck 2013-11-04 21:15:56

Żarówka..., nie jestem "amerykanem".Jestem z Jakucka !!!Powiedz kolego czy naprawdę ta jedna mała literka t tak Cię zdenerwowała? Bardzo przepraszam, że zaburzyłem Twoja harmonie. Nie wiedziałem, że cierpisz na autyzm.

and 2013-11-04 21:01:18

bedzie sztama lecha z legia i tyle , bedzie porzadna ekipa na europejskie wyjazdy

żarówka 2013-11-04 17:19:52

Yakucja Yakuck: Twoja diagnoza jest równie inteligentna i trafna jak ostatnie pytanie. Wat – jednostka mocy lub strumienia energii w układzie SI. Dopełniacz "ile watów". Watt – wysychające w czasie odpływu dno akwenu. no chyba, że jesteś "amerykanem." Dawaj dalej o przyczynach zakończenia zgód i kto jest numer jeden w lidze chuliganów. Bajkopisarstwo wychodzi ci lepiej, niż prawidłowy dobór słów i sarkazm:)

S.N. 88 2013-11-04 11:42:12

Represjonowany poseł Pan Przemysław Wipler – społeczny Rzecznik Praw Kibica, powiedział w tym roku w Częstochowie: "Muszę powiedzieć, że chyba na każdym zrobił wrażenie moment, pod koniec mszy, kiedy następowało zasłonięcie świętego obrazu. Wszyscy z szalikami w rękach klęczeli przy zasłanianiu obrazu, a wcześniej było poświęcenie barw. To naprawdę było fantastyczne przeżycie." Nie damy zniszczyć Pierwszewgo Kibica IV RP !!!

znaFca 2013-11-03 22:26:52

legia i jej dupolizy bez honoru z sosnowca i bielska :)

Yakucja Yakuck 2013-11-03 20:54:29

Wiecie czemu nie ma już zgody Legia&Juve. Bo Legia tyle zgód już ma, że nie są wstanie wszystkich odwiedzać i wspierać.Teraz poleci Elbląg, Sosnowiec i BKS zostaną bo te dwie ekipy nie maja gdzie jeździć więc będą tylko wspierać Legie. A takich głupich i oddanych Legia się nie pozbędzie. EEeeee....Żarówka ile masz wattów ???

do jakuca 2013-11-03 20:30:39

skoro lehija jest lepsza od sto7cow to czemu nie zrobiliscie rewanzu skoro macie dwie porazki ze sto7cami w gri77owaniu

żarówka 2013-11-03 20:29:16

Yakucja Yakuck: Ty jednak jesteś bardziej kumatym kumem ode mnie. Ja bym tego nie skumał, że Zgoda jest kulą u nogi w kwestii "gry w zbijaka." Ekipy polskie i zagraniczne! Zrywajcie zgody a dostąpicie zaszczytu bycia na szczycie ligi chuliganów (istnieje).

AD! 2013-11-03 17:36:26

@FC TORINO wy to dopiero jestescie parszywe QRWISKA!

Yakucja Yakuck 2013-11-03 16:18:32

O kurde, ale ten Żarówka to kumaty gość.On normalnie jest z młyna i 100 wyjazdów zaliczył.Wcale się nie napina tylko pisze jaka prawda jest. A tak naprawdę obecnie Lechia Gdańsk jest lepsza od Legii w zbijaka więc po co im kula przy nodze

grant 2013-11-03 15:30:42

Turyńczycy zobaczyli zaślinionych brudasów w kominiarkach i obili wieśniaków,potem się dowiedzieli że to była Legła i ogłosili koniec ,ze wstydu za buraków. Szykuje się sztama Legła-Olimpa Gdańsk podobne wsioki.Ogólnie kiepscy się potną teraz,dopiero co kopnęli Spartakusa, a tu taki połyk .

E-LECH02 2013-11-03 13:50:30

DZIŚ K...........................wa DOPING MIAZGA BY NAS NIE OŚMIESZYŁY ŻABOLE I( NIE PRZEKRZYCZAŁY KOTŁA NARA

E-LECH02 2013-11-03 13:49:05

HAHA ŻARÓWKA POMYLIŁEŚ MNIE Z KIMŚ BO JA ZAWSZE ZA LECHEM NIGDY ZA LEGIĄ k..........................wą DZIŚ SIĘ SZYKUJE NA MECZ LECH GÓRNIK A ZA TYDZIEŃ NA ŚMIERDZIELI LEGIA K................................wa

żarówka 2013-11-03 11:46:42

E-LECH02: Już kiedyś przepraszałeś za nazywanie tak Legii i wciskałeś kawałki, że ktoś Ci się wpisał za Ciebie internetowy trollu. Widzę, że masz aspiracje do bycia zarówno decyzyjnym Legii jak i Kolejorza. Dam Ci radę - trochę więcej pokory, trochę mniej internetu. Skończ ośmieszać swój klub tak jak większość tu wpisujących się. Pozdro majke(L)o i masz rację - ciach.

E-LECH02 2013-11-03 10:28:54

TERAZ LEGIA ZERWIE ZGODE Z ADO DEN HAG. PS LECH NIGDY NIE BĘDZIE MIAŁ ZGODY ZE STARĄ k......................wą

majke(L)o 2013-11-03 09:34:14

do prawdziwych legionistów--prosba mała,,bracia po szalu -nie udzielajmy się pod tym artykułem bo szkoda cennego czasu...i nie komentować zalosnych zazdrośników. pozdro(L)!!!

FC TORINO 2013-11-03 08:55:58

@AD! nie ma różnicy to są dwie stare kur*wy

ja 2013-11-02 23:52:46

Legia z Podbeskidziem.Faktycznie szykuje się hit!

AD! 2013-11-02 23:37:35

Czym sie rozni legia od Juventusu? - Juventus to Stara Dama, a legia to stara K***A!!!

antyjude 2013-11-02 21:47:09

zydzew lubi opie....ac palanta sa w tym dobrzi "ludzie honoru':) honorowo z polykiem

Berlusconi 2013-11-02 20:18:33

Fakty są takie. Legia pojechała do Rzymu wspierać Juve. Niestety większość Turyńczyków nie wiedziała co to za ekipa z nimi podąża na mecz i obili niebotycznie "nieznajomych" Legionistów.Obici Warszawiacy wrócili obrażeni do Polski I od razu zerwali zgode z Czarną Damą. TE FAKTY SĄ SPRAWDZONE !!!

bank 2013-11-02 19:54:59

tak tak szykuje sie sztama LECHA Z LEGIA to bedzie ekipa ktora bedzie siala postrach w Europie

ŻYLETA 2013-11-02 19:47:53

JUZ NIEDŁUGO LEGIA BĘDZIE MIAŁA ZGODĘ !!!!!!!!!! Z EKIPA Z EXTRAKLASY POWTARZAM Z EXTRAKLASY TO BĘDZIE SZOK DLA WIELU !!!

KSG&GKS 2013-11-02 19:22:03

biedni ci sto7ce pierw pogon teraz juve a potem zapewne haga no chyba ze wojtus pojdzie w slady haniora

rr 2013-11-02 19:12:55

UWAGA DZIŚ GRUPA ANDRZEJE I JANUSZE ORAZ MOTYLE I PAZIE LEGII WARSZAWA OFICJALNIE KOŃCZĄ ZGODE Z GRUPĄ ULTRAZ i KUMACI LEGIA WARSZAWA ZA WIELE LAT WSPÓLNEGO DOPINGU DUZY SZACUNEK PS JEDNAK DLALEJ BEDZIEMY UTRZYMYWAĆ DOBRE STOSUNKI Z VIPAMI, KTÓRE POZOSTAJA BEZ ZMIAN STARUCH I SKLW CZAS WYJŚĆ Z PIASKOWNICY

1lazio 2013-11-02 19:10:43

Jakiś pajac ,któryś raz z rzędu podszywa się pod Olimpię a wy wszystko łykacie.

KSGliwice 2013-11-02 18:42:23

my sztamy z gieksa nigdy nie zerwiemy chyba ze byla by opcja np barcelona albo menchester to ja bym sie zastanowil

Fan Juve 2013-11-02 18:30:51

Ćwierkają wróbelki, że to OLIMPIA ELBLĄG postawiła ultimatum Legii.Powiedzieli ostro albo Olimpia E. albo Juventus. Zdygani Legioniści szybko podjeli decyzje, że nie wolą podskakiwać Elblągowi i szybko zerwali zgode z Włochami :) Oh Olimpio Elbląg boi się was cały Świat !!! :) :) :)

loki88 2013-11-02 18:07:16

A po co dobrej ekipie takie słabe Juve? Jak legionisci grali w Rzymie to nawet nie potrafili przyjechać w dobrej liczbie,to po cholere ta zgoda.

Patryk 2013-11-02 17:49:24

Zdziwieni kibice Juventusu dowiedzieli się, że podobno mieli zgodę z Legią. Faktem jest, że Legia ma zgodę z KS Łomianki i KS Kamionek.

Glinojeck (L)&(P 2013-11-02 17:16:57

Ćwierkają wróbelki, że to OLIMPIA ELBLĄG postawiła ultimatum Legii.Powiedzieli ostro albo Olimpia E. albo Juventus. Zdygani Legioniści szybko podjeli decyzje, że nie wolą podskakiwać Elblągowi i szybko zerwali zgode z Włochami :) Oh Olimpio Elbląg boi się was cały Świat !!! :) :) :)

użytkownik 2013-11-02 16:51:05

I dobrze, są lepsze ekipy międzynarodowe, z którymi warto nawiązać kontakty.

do ks9ejów 2013-11-02 16:43:11

a wy oddaliście szczewa juz pokrojone kiedyś wzajemnie flagi i fanty z gejksą?

do zydzew 2013-11-02 16:41:25

a wy ile bedziecie obciagac ruskom żydku?

\G/ 2013-11-02 16:24:59

7egła się reorganizuje? :D

Widzewek 2013-11-02 16:09:49

Ile można było obciągać włochom,to obciągali.

KSGliwice 2013-11-02 16:08:14

tej zgody szkoda ..stara dama i stara Q...wa...widać iTi robi porządki teraz czas na sosnowieś, potem olimpia a na koniec sosnowieś.

OLIMPIA ELBLAG 2013-11-02 15:44:16

i bardzo dobrze Bracia!!! ten calu juve to leszcze jak i paprykarze :) dobra decyzja.Pozdrowienia z Elblaga.Olimpia&Legia$Zaglebie&BKS

turysta 2013-11-02 13:25:22

siebie warte chamstwo .