Losowanie Pucharu Polski

Piro Shop
Komentarze (15) 2013-07-25
Losowanie Pucharu Polski Dzisiaj na Stadionie Wojska Polskiego w Warszawie odbyło się losowanie par 1/16 finału Pucharu Polski.

Jak informuje serwis 90minut.pl "w 1/16 finału i 1/8 finału gospodarzami będą drużyny z niższej ligi, przy klubach z tej samej klasy rozgrywkowej gospodarzem będzie zespół z niższym numerem startowym. W meczach 1/4 finału i półfinałowych gospodarzem I meczu będzie drużyna z niższym numerem startowym. Finał odbędzie się 2 maja na Stadionie Narodowym."

Oprócz losowania dzisiaj miała miejsce także prezentacja nowego trofeum, o które będą walczyli piłkarze w edycji 2013/2014 Pucharu Polski.

Poniżej prezentujemy rozkład par 1/16 finału (w nawiasach numery startowe zespołów):

1. Piast Gliwice (1) - Zagłębie Lubin (2)
2. Gryf Wejherowo (3) - GKS Tychy (4)
3. Sandecja Nowy Sącz (5) - Flota Świnoujście (6)
4. Ursus Warszawa (7) - Widzew Łódź (8)
5. Arka Gdynia (10) - Ruch Chorzów (9)
6. Polonia Warszawa (12) - Korona Kielce (11)
7. Olimpia Grudziądz (13) - Miedź Legnica (14)
8. Termalica Bruk-Bet Nieciecza (15) - Lech Poznań (16)
9. Stal Stalowa Wola (18) - Śląsk Wrocław (17)
10. Puszcza Niepołomice (19) - Jagiellonia Białystok (20)
11. Zagłębie Sosnowiec (22) - Wisła Kraków (21)
12. Siarka Tarnobrzeg (24) - Lechia Gdańsk (23)
13. GKS Katowice (25) - Podbeskidzie Bielsko-Biała (26)
14. Pogoń Szczecin (27) - Zawisza Bydgoszcz (28)
15. GKS Bełchatów (30) - Górnik Zabrze (29)
16. Rozwój Katowice (31) - Legia Warszawa (32)
Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
maciej720402 2013-07-29 10:06:33

paprykarz ale to jest puchar z tamtego sezonu a my bylismy wtedy w nizszej lidze pozdrawiam

ŁukasH 2013-07-28 17:44:48

Ale zazdrość poparta kłamstwem

Obiektywny 2013-07-28 09:57:05

Na jakim stadionie ? Wojska Polskiego ? Ale przecież już nie ma ani takiego stadionu ani polskiego wojska. Jest stadion klubu CWKS PEPSI ITI TVN S.A. gdzie gra syf pt. Legia.

paprykarz 2013-07-27 23:11:31

~macej720402 Mecz P.P jest w Szczecinie ze wzgledu na to ze POGON ma nizszy numer startowy (27) a mecz ligowy odbedzie sie w Bydgoszczy. \P/ozdro.

AndRychów do arka gd 2013-07-27 19:10:57

Nie napinaj się w necie bo przynosisz wstyd swojej areczce ,a nie tak dawno zmykałeś z pod kas po po wjeżdzie zawiszy i łks-u!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pa(L)ant 2013-07-27 09:50:48

od zawsze Legia miała z górki,kradła najlepszych grajków pod grozbą zesłania na 5 lat do wojska...i co? poza służbą zasadniczą dla grajków zmieniło sie cos? gowno sie zmieniło!

Jaro_KSG 2013-07-26 12:13:15

GORNIK pojedzie Legle i tyle,o ile nie zrobi tego Rozwoj,czego im zycze!

Motorowcy 2013-07-25 22:09:20

to ten błazen Romuś Zieliński ze Śląska cały czas sie podnieca tą Legią,grają chłopaki to co się dziwisz popaprańcu rasowy???a za Spartakusa czeka na ciebie smak w mordzie mojego falusa

Nostradamus Koza Nos 2013-07-25 22:07:20

Do NOstRomo~ No pewnie, przecież cała Polska widziała jak prezes Leśnodorski przywiózł te "spreparowane" piłeczki z domu na losowanie PP ;) , zresztą cały zeszły sezon i PP był pod Legie jak to trener Rumak zwykł mówic w przeróznych jego dziwacznych wywiadach :D

gosc 2013-07-25 20:04:39

widac ze pisal to kibic Wisly,Slaska albo Lechii :D - bo w koncu najmocniejsi :D

he-man 2013-07-25 19:42:17

Nie ma jak wszędzie szukać dziury w całym

NOstRomo 2013-07-25 18:48:10

Norma, ze puchar PP=Legi zarezerwowany jest dla jednej druzyny. Dziwnym trafem od razu wpadaja na najslabsza druzyne w stawce i w dodatku przesledzcie sobie drabinke, az do finalu. Moga trafic w 1/8 na Gornik pozniej w 1/4 na Zawisza/Podbeskidzie, a w 1/2 na najmocniejszych Slask/Wisle/Lechie. Norma dlatego reszte ekip niech odpusci PP, bo i tak Legia przynajmniej ma polfinal. Doliczcie sobie jeszcze sedziow, ktorzy beda im przychylni wiec polfinal juz maja zarezerwowany.