Ultrasi z Ostrołęki nie próżnują
2013-07-07
"Sezon ogórkowy" w pełni, nie oznacza to jednak, że kibice mniejszych klubów zawiesili swoja działalność. Serwis internetowy eostroleka.pl opublikował informacje o nowych malunkach wykonanych przez grupę NarewUltra`12. Fani klubu MKS Narew Ostrołęka wykonali w swoim mieście dwie imponujące prace w stylu graffiti sławiące lokalny klub.
Oba malunki utrzymane są w tonacji klubowych barw - jeden z nich ma rozmiary 6x2 metry, drugi natomiast aż 25x1,7 metra. Większe graffiti nie jest jeszcze ukończone, ale kibice zapowiadają, że to kwestia zaledwie kilku dni.
- Chcielibyśmy podziękować każdemu kto zakupił vlepki i wrzucił nam "kilka groszy" do puszki. Dzięki Wam powstały te dwie prace. Wielkie dzięki - mówi jeden z członków NarewUltra`12.
Kibice proszą o niepodawania dokładnej lokalizacji prac, obawiając się zniszczenia ich przez grupy wrogo nastawionych fanów.
