List do Bońka2013-04-25

List do Bońka Kibice Widzewa napisali list do prezesa PZPN-u Zbigniewa Bońka w sprawie piątkowego meczu wyjazdowego z Wisłą Kraków.

Przypomnijmy, ze we wtorek wojewoda małopolski Jerzy Miller podjął decyzję o zamknięciu na to spotkanie sektora dla kibiców gości. Poniżej publikujemy treść pisma, które otrzymał "Zibi".

"Jak już zapewne zdążył się już Pan dowiedzieć, najprawdopodobniej decyzją Wojewody Małopolskiego, odebrana zostanie nam możliwość wsparcia dopingiem naszej drużyny - Widzewa Łódź, podczas meczu w najbliższy piątek, 26.04.2013 r. z Wisłą Kraków.

W imieniu kibiców Widzewa zgłaszamy się z prośbą o pomoc i wsparcie Pana Prezesa w naszych staraniach o zmianę decyzji wojewody, dzięki czemu dane nam będzie głośnym dopingiem móc zagrzewać do walki o zwycięstwo naszych piłkarzy w kolejnym meczu ligowym. Wiemy, iż nie jest w gestii Prezesa PZPN poddawanie w wątpliwość, a tym bardziej podważania zasadności decyzji organów administracyjnych. Wierzymy jednak, iż głos autorytetu, jakim jest osoba Prezesa Zbigniewa Bońka, zostanie na pewno usłyszany, a z jego zdaniem osoba wojewody niekoniecznie będzie musiała się zgadzać, ale przynajmniej weźmie je pod rozwagę.

Niewyobrażalnym dla nas jest obarczanie nas odpowiedzialnością za czyny których nie popełniliśmy. Choć z drugiej strony nie jest to dla nas niczym nowym, bo całkiem niedawno doświadczyliśmy już podobnej sytuacji, gdy w konsekwencji decyzji Wojewody Pomorskiego nie mogliśmy obejrzeć meczu w Gdańsku z Lechią (w wyniku zastrzeżeń wojewody co do zachowania kibiców Lecha Poznań).

Nie jesteśmy ukarani żadnym zakazem wyjazdowym, więc dlaczego miało by nas nie być tego dnia na sektorze gości?

Organizacja tego wyjazdu wymagała od nas zamówienia pociągu specjalnego, przygotowaliśmy oprawę, wielu z nas wzięło na ten dzień wolne w pracy i cały trud logistyczny może pójść na marne. Czyżby miało się okazać, że hasło "Piłka nożna dla kibiców" kolejny raz będzie tylko wytartym frazesem?"
Komentarze (3)

WIDZEW ŁÓDŹ RTS - 2013-04-26 15:29:26

A MY I TAK JEDZIEMY DO KRAKOWA NA MANIFESTACJE W KRAKOWIE. I TAK PRYJEŻDŻAMY DO KRAKOWA DZIŚ NA 100% CHYBa ZE szkieły Nas Przeczymają Gdzieś w Polach Alee Jedziemy


Tomek - 2013-04-26 12:43:45

ten wojewoda to ograniczony głupiec i wredny gnój i tyle. za takie decyzje powinno sie go wypierdolić dyscyplinarnie


H20 - 2013-04-25 19:12:06

No szczekanie zacząć czas, dawno nie było materiału o kibicach Widzewa, zaczynamy