Akcja ratowania Gryfa trwa

Piro Shop
Komentarze (0) 2013-02-04
Akcja ratowania Gryfa trwa Wielka akcja ratowania Gryfa Wejherowo, zainicjowana przez kibiców w porozumieniu z zarządem klubu, przynosi pierwsze wymierne efekty.

- Dzięki nagłośnieniu całej sprawy przez media o problemach naszej drużyny usłyszała cała Polska i jest wielu chętnych, żeby nas wspierać. Podpisaliśmy umowy z 15 nowymi sponsorami, a być może dołączą do nas kolejni darczyńcy – entuzjastycznie opowiada Łukasz Nowaczyk członek zarządu Gryfa Wejherowo.

- Do tej pory udało nam się zebrać ok. 100 tys. zł. Odzywa się do nas mnóstwo ludzi, wielu sponsorów, każdy chce nam pomóc, dostaliśmy przelew nawet z Tokio. Wielu z nich deklaruje, że możemy liczyć na regularne wsparcie – dodaje.

Zebrane fundusze pochodzą od znalezionych przez kibiców i zarząd lokalnych sponsorów (ok. 60 tysięcy złotych), z deklaracji członkowskich (ok. 10 tysięcy złotych), ze sprzedaży karnetów oraz zbiórki pieniędzy do puszek. Swoją "cegiełkę" dołożyli także piłkarze, którzy zgodzili się na redukcję pensji.

Pieniędzy ciągle nie jest wystarczająco dużo, ale dzięki sumie zebranej do tej pory przez najbliższy cza Gryf będzie mógł normalnie funkcjonować i brać udział w rozgrywkach II ligi.
Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.