Nowy numer TMK

Piro Shop
Komentarze (6) 2012-08-30
Nowy numer TMK 4 września ukaże się już 132 numer miesięcznika „To My Kibice”! Oto, co czeka na Ciebie na łamach najnowszego wydania magazynu:

Reportaże z 16 najciekawszych meczów sierpnia: Estonia – Polska, AIK Sztokholm – Lech Poznań, Lech Poznań – AIK Sztokholm, SV Ried – Legia Warszawa, Metalurgs Skopje – Ruch Chorzów, Viktoria Pilzno – Ruch Chorzów, Legia Warszawa – Rosenborg Trondheim, Lech Poznań – Ruch Chorzów, Pogoń Szczecin – Zagłębie Lubin, Piast Gliwice – Górnik Zabrze, Cracovia – Stomil Olsztyn, Miedź Legnica – Zawisza Bydgoszcz, Radomiak Radom – Wisła Płock, Obra Kościan – Warta Poznań, Falubaz Zielona Góra – Apator Toruń i Falubaz Zielona Góra – Stal Gorzów, a także reportaż z turnieju polskich kibiców w Londynie „Supporters Cup”.

W cyklu „Wywiad TMK” tym razem druga część obszernej i obfitującej w historyczne ciekawostki rozmowy z fanatykiem Zagłębia Wałbrzych oraz wywiad z kibicami GKS Katowice dotyczący walki z byłym sponsorem w sprawie słynnego zamieszania licencyjnego.

Wielu z Was zaciekawi również z pewnością przeprowadzony dla TMK wywiad ze znanym dziennikarzem sportowym Pawłem Zarzecznym. Rozmawiamy o trybunach, patriotyzmie kibiców, serbskim Kosowie i innych kontrowersyjnych tematach.

Dział publicystyczny tworzą dwa felietony o wymownych tytułach „Piłka nożna bez policji” i „W zagranicznych mediach”.

„Stopem z Azerbejdżanu” to bardzo klimatyczna relacja z powrotu kibica Kolejorza z meczu Chazar Lenkoran - Lech. W relacji perypetie i lokalny koloryt takich krajów jak Azerbejdżan, Gruzja i Turcja.

W cyklu „10 lat temu” przypomnimy Wam wyjątkowo „gorący” na polskich stadionach okres sierpnia i września 2001!

Ponadto w numerze stałe rubryki:
„Liga pod lupą TMK” „Żużel pod lupą TMK”
„To & owo na bojowo”
„To i owo pacanowo”
„Mini - reportaże”
„Recenzje”
„Zagraniczny flash”
Listy do redakcji.

64 strony pełne relacji, publicystyki i fotek, niezmiennie od ponad 11 lat w cenie 7,5 zł (możliwa również prenumerata i jednorazowa sprzedaż wysyłkowa).
Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
hahahahaha 2012-09-01 20:39:50

Obiektywny ranking napinacza internetowego z broni hahaha.Obiektywnie wygląda to tak : Legia długo nic My 2Radomiak długo nic 3Wisła 4Polonia w chu j dużo dalej Dolcany i inne.Poza tym Szydłowianka to nasze FC więc jak mogą być przed nami?Broń notuje wyjazd 20 osób w tym 10 zgredów i 3 żony i z 2 dzieciaków 10-12 lat.Radomiak za to jedzie w 561 osób do Rzeszowa konkretną ekipą z czego 95 % stanowią goście powyżej 20 lat.Półtora autokara ekipy sportowej, czyli więcej niż nie raz broniarzy na meczu.Jedynie z czym mogę się zgodzić to to, że jesteśmy za Legią w chu j daleko ale trudno się dziwić mamy 9 razy mniejsze miasto.Polonia ma masę zer wyjazdowych więc choćby dlatego trudno ich poważnie traktować.Wisła trzyma swój stały poziom jednak młynem i wyjazdami nam nie dorównują.Reszta poza tymi 4 ekipami to głównie fc Legii Radomiaka itd i bez sensu jest je wkładać w takie rankingi.

Obiektywny 2012-09-01 01:41:11

Obiektywny ranking ekip w mazowieckim: 1.Legia Warszawa 2.Polonia Warszawa 3.Wisla Plock 4.Dolcan Zabki 5.Gwardia Warszawa 6.Szydlowianka Szydlowiec 7.Mazur Karczew 8.Bron Radom 9.Radomiak Radom

Radomiak 2012-08-31 17:59:04

Oczywiście napinajcie się broniarze je bane.Wiadomo, że nikt z Wisły Płock tego nie napisał.Jakbyście się choć trochę interesowali to między nami panują stosuni neutralne wręcz dobre.Poza tym z Wisłą Płock właśnie nie tak dawno przegraliście rozpalanie grilla :).PS: tak nas gonicie, że ja mieszkając na waszych piepszonych plantach wracając co mecz z barwami nigdy w jape nie dostałem, ba nigdy nikt mnie nie zaczepił.

WISLA_PLOCK 2012-08-31 14:35:44

W Mazowieckim liczy się tylko Legia, Polonia i Wisła Płock! A radomiak to moze dopiero gdzies na 10 miejscu za Gwardia Warszawa hahaha

Wisla_Plock 2012-08-31 14:31:36

Nie ma takiej relacji, bo nikogo nie interesuje jakis radomiak smieszny. Bron Radom was goni jak chce, wy parobki legii!

Radomiak 2012-08-31 09:04:46

Mega lipa ze nie ma relacji z meczu resovia - Radomiak