Skuteczne rozmowy motywacyjne

Piro Shop
2012-04-30
Skuteczne rozmowy motywacyjne Okazało się, że rozmowy motywacyjne kibiców z piłkarzami, tak niejednoznacznie pokazywane w mediach, przynoszą wymierne korzyści. W ubiegłych dniach wizyty na treningach swoich graczy złożyli fani ŁKS-u i Jagiellonii.

Łodzianie spotkali się ze swoimi piłkarzami dwukrotnie - najpierw pod szatniami, po przegranym meczu z Koroną Kielce oraz na treningu dzień później. Po meczu padło sporo mocnych słów, ale piłkarze zadeklarowali ostrą walkę w ostatnich trzech kolejkach. Dzień później na zajęciach przywitał ich transparent "miłe panie, macie wybiegać utrzymanie". Efekt? ŁKS wywiózł cenny punkt z boiska wicelidera, chorzowskiego Ruchu.

Inne podłoże miała wizyta kibiców Jagiellonii Białystok, którzy ze swoimi piłkarzami rozmawiali dużo spokojniej, niż fanatycy z Galery. Tam jednak przypomniano zawodnikom, że mecze z Legią są dla białostocczan najważniejsze, a pozbawienie Legii mistrzostwa Polski zostanie przyjęte z wielkim zadowoleniem. Piłkarze przyjęli do wiadomości, jak bardzo zależy ich kibicom na sukcesie w meczu z Legią i zremisowali na Łazienkowskiej 1:1.

Wychodzi na to, że kibice co kolejkę powinni wizytować swoich zawodników.