To My Kibice nr 118

Piro Shop
Komentarze (3) 2011-06-29
To My Kibice nr 118 2 lipca ukaże się 118 numer „To My Kibice”! Oto, co znajdziesz na łamach najnowszego numeru TMK:
Reportaże z takich meczów jak: Broń-Radomiak, Lechia Gdańsk-Zagłębie Lubin, ŁKS Łódź-Flota Świnoujście, Zawisza Bydgoszcz-Elana Toruń, Zawisza Bydgoszcz-Czarni Żagań, Olimpia Elbląg-Stal Stalowa Wola, Stomil Olsztyn-Motor Lublin, Piast Gliwice-Górnik Polkowice i Pogoń Siedlce-Warta Sieradz.

„Swobody kibicowskie w Europie” to bardzo obszerny i pełny ciekawostek raport, który pozwoli Wam zapoznać się ze skalą represji w poszczególnych krajach Starego Kontynentu i porównać ją z sytuacją w Polsce. To zdecydowany hit tego numeru, który konieczne musisz przeczytać!

Dział publicystyczny w numerze tworzą felietony „Wolność ulicy” i „Historia zatacza koło” oraz obszerny i niezwykle ciekawy artykuł pt. „Skradziony Puchar”.

„10 lat To My Kibice” to wywiad przeprowadzony z redaktorem naczelnym TMK, przeczytajcie, jeśli interesują Was kulisy powstawania magazynu.

W cyklu archiwalnych meczów reprezentacji reportaż z meczu Polska-Rosja (Chorzów, 1998).

W rubryce „Kibicowski styl” kontynuujemy wątek dotyczący ciekawostek mody angielskiej. W artykule „Casuals część II” przeczytacie o bardziej niszowych markach, stworzonych przez kibiców dla kibiców.

Jak co roku latem podsumowujemy minioną wiosnę. Tym razem w numerze „Ranking wyjazdowy II liga – wiosna 2011”.

W cyklu „Wyjazdowicze” tym razem garść humorystycznych wspomnień kibica warszawskiej Legii.

Ponadto w numerze stałe rubryki :

„Liga pod lupą TMK”
„Żużel pod lupą TMK”
„Recenzje”
„Zagraniczny flash”
„To & owo na bojowo”
„Korespondencja wojenna”
Listy do redakcji.


64 strony pełne relacji, publicystyki i fotek, niezmiennie od 10 lat w cenie 7,5 zł (możliwa również prenumerata i jednorazowa sprzedaż wysyłkowa).
Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
eŁKaeSiak 2011-07-09 23:03:19

Numer spoko jak zawsze :d

Bff 2011-06-30 23:48:08

Jestem z KRAKOWA ale nawet tutaj wiedza ze Widzew nic nieznaczy a to ze kibiców Widzewa przyciagnela jedynie pozycja w Ekstraklasie to chyba juz nawet cala europa wie

ŁKS ŚRD 2011-06-30 06:54:19

Do wieczora będę miał twój numer IP kolego poniżej, sam opowiesz mi co wiesz...