Grzegorz Lato kpi z kibiców

Piro Shop
Komentarze (18) 2011-03-03
Grzegorz Lato kpi z kibiców Grzegorz Lato, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, znany jest z siermiężnego poczucia humoru. Jednak to, co powiedział we wtorek, oburzyło wielu kibiców.

Od 1 marca można przez internetową stronę UEFA zamawiać bilety na przyszłoroczne mistrzostwa Europy. Na razie jest to prawie niemożliwe, bo czekania na to, aż załaduje się strona z formularzem zgłoszeniowym, trwa wiecznie. Gdy kibice gryzą z nerwów paznokcie, Lato sobie z nich kpi. Na pytanie dziennikarza Radia ZET, czy próbował wejść na stronę UEFA, odparł ze śmiechem: "Panie redaktorze, z rana z przyjemnością słucham dobrych żartów. Nie logowałem się, niestety ja będę miał z innej puli bilety".

Lato i jego świta dostaną tak dużo wejściówek, że będą mogli obdzielić wszystkich znajomych. Zwykli kibice przez najbliższe tygodnie nie będą mogli być pewni, czy uda im się kupić jakiekolwiek bilety. Zwłaszcza, że na razie jest problem z ich zamówieniem. Przyczynił się do tego także Andrzej Szarmach, który wypalił na konferencji prasowej: Ruszajcie wszyscy jak najszybciej do internetu zamawiać bilety, bo jest ich mało i dla wszystkich nie starczy!

Pedro Correia, dyrektor UEFA ds. biletów na Euro 2012, złapał się za głowę, gdy to usłyszał, bo UEFA zachęca do odwrotnej strategii. Przyjmowanie zgłoszeń trwa do 31 marca i Correia mówi, żeby się nie spieszyć i nie blokować obciążonego serwera UEFA, lecz odczekać kilka dni, bo nie obowiązuje zasada, kto pierwszy ten lepszy. Na razie na stronie UEFA zarejestrowało się ponad 600 tysięcy osób ze 161 krajów, czyli więcej niż w poprzednich ME w Austrii i Szwajcarii w 2008 roku. 60 procent zgłoszeń napłynęło z Polski.
Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
wfch 2011-03-07 12:42:47

Lato byłeś legenda jesteś szmatą !!

kibic 2011-03-05 10:05:05

Lato co ? ty już wiesz

POLSKA Biało-Czerwon 2011-03-04 21:19:36

moim marzeniem jest kompromitacja Polski na euro 2012 ! chodzi o infrastrukture i stadiony kadrze zycze jak najlepiej, niech sie świat śmieje z tych debilów w rządzie

BKS 2011-03-04 16:35:56

Byles legendą, zostales sprzedajną mendą!

N.J. 2011-03-04 10:18:42

Lato był kiedyś bardzo dobrym piłkarzem a teraz stał się zwykłym wieprzem tak jak cały ten jego związek stał się chlewem ze świniami w środku .

reksio 2011-03-04 09:39:45

Lato lubię cię leśny dziadku za twój kretynizm.

Jackdaw 2011-03-04 00:00:22

... a dzis przekreslil caly swoj dorobek pilkarski dla kariery w PZPNie i tak sie wyglada od BOHATERA DO ZERA!!!

scyzor 2011-03-03 22:35:07

Ja nie wiem jak mozna sie tak zeszmacić... Był kiedyś szanowanym piłkarzem, a dziś?

MICHA(L) 2011-03-03 20:56:10

Jak zwykle aby zdobyć bilet potrzebne jest kolesiostwo i wogóle bilety są za drogie!!!

ŻABOL 2011-03-03 20:26:28

WALIĆ LATE I LISTKA BOŃKA I INNYCH ALE PANOWIE POWIEDZCIE MI KOGO TAM WSTAWIĆ CZŁOWIEK Z HONOREM JUŻ ODSZEDŁ OD NAS PAN K. GÓRSKI LICZĘ ŻE KIEDYŚ BEDZIE GODNYM NA TO STANOWISKO PAN M. PROBIERZ ALE NA CHWILĘ OBECNĄ TO WSZYSTKICH DO WROCKA

K 2011-03-03 19:47:01

Jedna myśl o panu Lacie i jemu podobnych ,która poprawia mi humor, jest taka że prędzej czy póżniej to pokolenie umrze , pewnie przyjdą następni oby tylko nie gorsi od swoich poprzedników. Co do euro2012 ,to liczy się ,,impreza'' pod stadinem (lub na mieście) a nie na nim :)

KSGliwice 2011-03-03 19:35:40

puszczam pawia ma pzpen

NIZANSKI ELEMENT 2011-03-03 19:24:31

LATO TO KONDON KONDON KONDON PIERDOLON

Kurwa Mać 2011-03-03 19:11:18

I tak przez całą rundę.

LG 2011-03-03 16:57:59

NIECH ON LEPIEJ POKPI ZE SWOJEJ ŁYSEJ PAŁY xD

Jackdaw 2011-03-03 16:56:51

Ten czlowiek nie zdaje sobie sprawy ze pieniadze to nie wszystko jak latwo mozna przekreslic dobra reputacje znakomitego gracza reprezentacji Polski o ktorym opowiadali nam dziadkowie czy ojcowie a teraz jest niczym swinia przy korycie po trupach do celu. ZERO TOLERANCJI DLA PZPNu!!! TYLKO WIDZEW!!!

FG 2011-03-03 16:18:42

bhj