Opluto rodzinę w biało-czerownych barwach

Piro Shop
Komentarze (117) 2011-01-30
Opluto rodzinę w biało-czerownych barwach - Opluto nas i sponiewierano, bo byliśmy w biało-czerwonych strojach - relacjonuje rodzina zaatakowana podczas meczu reprezentacji na poznańskim stadionie. Polski Związek Piłki Nożnej i Ministerstwo Sportu domagają się kar dla szefa kibiców Lecha, który prowokował atak.

Wczoraj ujawniono nagranie z poznańskiego stadionu. To zapis z monitoringu przedstawiający zajście przed meczem Polska - Wybrzeże Kości Słoniowej inaugurującym otwarcie pierwszego stadionu na Euro 2012.

Widać na nim, jak Krzysztof Markowicz, szef Stowarzyszenia "Wiara Lecha" wygania z trybuny rodzinę z dwójką dzieci. Markowicz najpierw lekko uderza mężczyznę "z główki" i pluje mu w twarz. Kolejny kibic zwala oplutego z nóg. Z górnej części trybuny schodzą wtedy dwie kobiety i dwoje dzieci. To rodzina zaatakowanego. Kobiety próbują uspokoić sytuację, ale Markowicz jednej z nich znów pluje w twarz! Atakowani zostają wypchnięci w górę trybuny.

Z redakcją pewnej gazety skontaktowała się kobieta, mieszkanka okolic Poznania. To ona jest na nagraniu z rodziną.

Oto jej relacja: - Poszliśmy na mecz z siostrą, szwagrem i naszymi dziećmi. Staliśmy na trybunie nr 2, bo na te miejsca mieliśmy bilety. Chodziliśmy już z synami na mecze Lecha, zawsze w klubowych szalikach, bo chłopcy dopingowali "Kolejorza". Tym razem poszliśmy w strojach Polski, bo grała reprezentacja. Byłyśmy z dziećmi w toalecie, a szwagier czekał na trybunie. Siostrzeniec krzyknął: "wujka biją!" Zeszłyśmy na dół, na trybunę, a tam trwało już zamieszanie. Szwagier był popychany i opluwany. Ten pan z filmu [Krzysztof Markowicz], krzyczał na nas: "Wyp... stąd, jak chcecie się malować i przebierać, to na innej trybunie". A potem splunął siostrze w twarz. Zaczęli nas wypychać w górę. Krzyczeli na nas: "Śmieci!" Na długo przed końcem meczu uciekliśmy do domu, ze strachu, że to nie koniec agresji. Synowie nie chcą już chodzić na stadion, boją się. Bardzo to przeżyli, bo lubili "Kolejorza".

Kobieta i jej rodzina nie zgłosili się na policję. Boją się. - Wszyscy widzieli nagranie. Skoro ktoś atakuje rodzinę z dziećmi, to do czego jeszcze się posunie? - pyta kobieta. Radny SLD Tomasz Lewandowski zastanawia się, jak teraz prezydent Ryszard Grobelny miałby rozmawiać przy jednym stole z Markowiczem. - Bo ja sobie tego nie wyobrażam - mówi zbulwersowany nagraniem Lewandowski.

Grobelny, który zawsze apelował, by na poznański stadion przychodziły całe rodziny, namawia Lecha Poznań: - To naganne i nie może mieć miejsca. Wierzę, że klub i kibice wyjaśnią to i wyciągną konsekwencje.

Tymczasem Lech Poznań w oświadczeniu potępił zachowanie Markowicza. Deklaruje też, że chce szybko spotkać się z "Wiarą Lecha", której przewodzi Markowicz, by podjąć decyzje co do dalszej z nim współpracy.

Arkadiusz Kasprzak, wiceprezes Lecha, zaraz po obejrzeniu nagrania mówił: - To jest skandal. Wczoraj dodał: - Czekamy na wyjaśnienia Markowicza. Andrzej Pleszkun, wiceszef "Wiary Lecha": - Jeśli doszło do oplucia kobiety, to niedopuszczalne. Ale zaraz dodaje: - Chcielibyśmy wiedzieć jednak, czy ze strony tej pani też nie było jakiejś prowokacji.

Stanowcze są za to Polski Związek Piłki Nożnej i Ministerstwo Sportu.

Zdzisław Kręcina, sekretarz PZPN, który był organizatorem meczu w Poznaniu: - To jakiś niedopuszczalny skandal. Jako że Markowicz zasiada w zespole ds. kibiców przy PZPN, to zrobimy mu postępowanie dyscyplinarne.

Zespół, o którym mówi Kręcina, skupia reprezentantów fanów największych polskich klubów. Opiniuje akty prawne i rozwiązania dotyczące poprawy... bezpieczeństwa na stadionach.

Okazuje się też, że firma Krzysztofa Markowicza, na zlecenie PZPN, sprzedawała kibicom, na opisywanym meczu, kiełbaski. Kręcina: - Zrywamy z tym panem wszelkie kontakty biznesowe. Reszta należy do Lecha Poznań, ale my nie możemy im niczego nakazać.

Jakub Kwiatkowski, rzecznik Ministerstwa Sportu: - Lech Poznań powinien wyciągnąć konsekwencje w postaci zakazu stadionowego.

Film z monitoringu podzielił nawet, solidarnych dotychczas, zagorzałych kibiców "Wiary Lecha". Jeden z nich, Maxim, na forum stowarzyszenia tak pisze o Markowiczu: "Niestety, jak pokazuje monitoring, zachował się głupio i tyle, jak można opluć kobietę? Bez sensu, nie kumam tego."
Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
PolakPolaka??? 2011-03-09 17:12:31

myslalem ze tylko na wschodzie ciemnota, ale widze ze tempe ryje wszedzie sie znajda

RUCH 2011-02-07 00:09:58

gieksa zas wpiedol na turnieju kolo spodka jak zawsze polom wroty geje pngOWNO

tyle w temacie 2011-02-05 12:01:29

cały poznań bez honoru !!!!!

STELA LUBOŃ 2011-02-05 06:12:54

A JA ZAPRASZM WSZYSTKICH KIBOLI STELI LUBOŃ RAZ LECHA KTÓREGO STELA JEST FAN CLUBEM NA DZIŚEJSZY MECZ TOWARZYSKI DO BARANOWA na UL.WYPOCZYNKOWĄ 93 Mecz Kotwica Kórnik VS STELA LUBOŃ ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NA TEN MECZ KLUB KIBICA STELA LUBOŃ

nax 2011-02-04 00:11:14

"Gowno Wyborcze" osiagnelo swoj cel, rozbic srodowisko kibicowskie, afera nakrecona przez GW. Obudzcie sie!

gacekOKS 2011-02-03 22:05:43

dobrze Arka Gdynia sensownie piszesz

do POZNANIAKA 2011-02-02 23:30:40

każdy kumaty powinien poszorować LITARA

sendok 2011-02-02 23:02:59

a ten cały Litar to w ogóle chuligan? wygląda z twarzy na jednostrzałowca. i to by potwierdzało jego maniery. ktoś pewny swojej wartości nie zrobiłby czegoś takiego jeśli nie jest zwykłym burakiem. gosc napluł i od razu krok w tył. hehehe.

19 Blue 20 2011-02-02 22:29:54

Chyba każdy swoje zdanie na temat tego zajścia ma, a co z tym zrobią kibice Lecha zobaczymy?! Radzę wam zacząć zapraszać zgody i układy bo do meczu już mało czasu a my przyjedziemy bez żon i dzieci więc o taryfie ulgowej nawet nie macie co myśleć !!! A co do układu strachu (Górnik/Gks) .... skończcie się już kompromitować bo dogonić Was to wielka sztuka sprinterzy! RUCH&WIDZEW&ELANA

dfsdfasdf 2011-02-02 22:03:48

cracovia won z litarem do izraela

smyk 2011-02-02 20:19:59

Niebieskie pionki jesteście AMICĄ WRONKI ! cHu*a możecie to tylko kobiety bijecie ! pyry-wielcy chuligani-kobietą i dziecią plują w twarz na dodatek w naszych ojczystych barwach ;/ poznanskie koksiarze pluja dziecia piknika kobieta na twarze..

Poznaniak 2011-02-02 18:41:00

Uwaga Huligani! Wszyscy piszmy na forach ze koles byl nacpany i rzucil sie na Litara z rodzina pierwszy, a Litar sie bronil tylko, wtedy nie bedzie mial Litar z tego przypalu. Huligani zawsze razem! Litar jestesmy z Toba! Cala Huliganska Polska na Pomoc!

Śląski 2011-02-02 17:23:16

POLONIA BYTOM & ARKA GDYNIA

Śląski 2011-02-02 17:21:19

ruch&widzew coto za pucka ??

Ruch&Widzew 2011-02-02 14:44:43

Arka olejcie ta cała pyrlandie nie szanują was zapraszamy do nas my was będziemy szanować!

do kolejarz 2011-02-02 14:37:40

Na pewno wypełnią szczelnie wasz sektor nie ma wątpliwości

jebacgW 2011-02-02 12:27:06

co tu duzo pisac nie ktozi twierdza ze nie czytajom gw i nie ogladajom tvnu a i tak robia swoje na filmku nie jest kobieta opluta a nie wiadomo o co poszlo

LP 2011-02-02 09:58:17

napewno bedzie ich komplet i przestancie pierdolic bzdury.Tylko LP!

KOLEJORZ 2011-02-02 06:41:43

A TAK APROPO WIDZEWIAKI MECZ 27 o 17 ILu Was Będzie Kozaki Nasz Sektor Gości Ma 2000 tysiące Miejsc

Jackdaw do 1922 2011-02-01 23:21:21

Zgadzam sie na stowe z Toba nie powinien tak zachowac sie do piknika coz kazdy popelnia bledy takie zycie jak Peja w Zielonej Gorze tez mu puscily nerwy niepotrzebnie choc ja osobiscie nadal go szanuje za jego tworczosc ach ten Poznan taki nerwowy he he...

gacekOKS 2011-02-01 22:59:36

brawo Arka olejcie kartofli jesli macie jaja, zawsze szanowałem wasza ekipę jeśli to zrobicie to chylę czoła

Poznaniak 2011-02-01 22:56:15

Jak ktos zna ta rodzine niech daje na forum Lecha!!!

Poznaniak 2011-02-01 22:55:35

Poza tym zobacz oswiadczenie Lecha i to co mowi Litar - przeciez powiedzial ze nie oplul kobiety!!!! Poza tym ta studentka mowi to samo!!! A studentka by nie klamala przeciez

Poznaniak 2011-02-01 22:53:41

Nie widzisz ze Litar sie bronil? Ty spojrz jak ten koles sie wyciera, on jest nie dosc ze nachlany to nacpany jeszcze! Wy wierzycie tej wyborczej, a oni manipuluja a wy to wszystko lykacie! Litar trzymaj sie!!! Huligani zawsze razem

kalraluch9 2011-02-01 20:31:08

Nowa wielka akcja Polaków "opliu szefa klubu lecha" Wzywam wszystkich prawdziwych kibiców

tulio 2011-02-01 20:21:45

nadchodzą ważne mecze Lecha więc trzeba wyciągać jakieś byle pierdoły żeby atmosferę spierdolić... Za tydzień pewnie wynajdą coś innego... Warszawska zawiść!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kibol 2011-02-01 18:34:02

bez komentarza więcej takich ogrów.

Zenada 2011-02-01 16:29:31

OZkll - tak GW zmontowala ten film w hollywood, wcale tam litara nie ma i nie pluje na kobiete - pomysl czasami OZkll, a moze raczej Litar? Jaka jest GW taka jest, ale w tym wypadku film jest niezbitym dowodem na wine Litara. Polskie barwy to moze sobie opluwac, jak wyjedzie z Polski i zrzeknie sie Polskiego obywatelstwa. Kreci interes z kielbasami i zarabia na tych wlasnie "piknikach", po czym pluje im w twarz - mam nadzieje ze te jego kielbasy przestana sie sprzedawac. Druga sprawa - stadion nie jest stadionem Lecha, tylko Poznania i to nie byl mecz lecha, tylko reprezentacji, wiec Litar w tym momencie mial GOWNO do gadania, bo to PZPN wynajal stadion. Tyle w temacie, glupich i tak sie nie przekona, chocby nie wiem jakie dowody im pokazac - jakby film nie byl wystarczajacym dowodem winy...

Niebiesko Pszczyna 2011-02-01 13:53:02

Buraki z Poznania!!

legia forever 2011-02-01 09:20:49

Zwykły Obsraniecccccccccccc!!!!!!!!!!!!!!

kibic79 2011-02-01 02:30:48

Wiara Lecha - jedno wielkie nie porozumienie ! jedziesz na wyjazd i wszystko na pokaz,mowia ci co masz robic i co krzyczec ! nie daj bóg chciej zrobic sobie zdjecie to cie pojada i jeszcze bana na nastepny wyjazd dostaniesz(znam przypadek). nie ma jak to wyjazdy 10lat temu pociagami i robiłes to co serce podopowiadalo anie koles z wiary lecha. zakazy i rozkazy by pokazac sie przed reszta klubów

Ryba 2011-01-31 21:44:11

Zobaczcie ten filmik dokładnie. On nie opluł tej babki tylko tego typa co się napinał jak pajac przy gnieździe Lecha. Czego ten typ się spodziewał? Wszedł sobie prawie w środek poznańskiej ekipy, wywoływał awanturę przyszła jego żona z dziećmi i zaczęła go bronić, ten jak pajac kozaczył to go pogonili i opluł go litar. Po tej akcji GW już nigdy nie przeczytam tej gazety. Mega nagonka na kibiców wielkopolski.. I przestańcie tutaj się wyzywać. Umówcie sie między sobą i to wyjaśnijcie a nie na necie jak dzieciaki

Tępiciel 2011-01-31 20:09:13

Jak kobiety z dziećmi doszły, to już był nakręcony i dał ciała (a raczej śliny).

Tępiciel 2011-01-31 20:07:16

Chłop był w białej bluzie. Litar myślał, że gośc jest z ŁKS-u, a takiemu się nie przetłumaczy, no i się zaczęło.

garbi 2011-01-31 19:37:28

lech mistrz(amica)....zajebiscie jak sobie tak na stara plujesz....mistrz jaki 2 razy w ciagu 17 ostatnich lat...weż Ty idz umyj sobie krzesełka na trybunie Xd

LECH MISTRZ 2011-01-31 19:16:21

dziewczyny idźcie w ch.j z tego forum My plujemy na kogo chcemy a wy wypierdalajcie do garów

darfin 2011-01-31 19:12:44

ZOSTALI OPLUCI BO BYLI Z WISŁY a dla takich nie mamy szacunku

Konkwistador 2011-01-31 17:39:15

ŁAZIORY MASZ RACJĘ!!W KAŻDYM INNYM POLSKIM MIESCIE ZA TAKĄ AKCJĘ(SPLUJNIĘCIE VEL OBICIE KOBIETY PRZEZ FACETA)KOLEŚ I NIE WAZNE LITAR CZY INNY SRITAR DOSTAŁ BY SZYBKO KLAPSA!!!A W POZNANIU...SŁOMA SŁOMA

obiektywny 2011-01-31 17:31:07

Do ozkll. O moją styczność z kibicowaniem się nie martw.Po prostu nie znoszę takiego prostactwa które widać po twoich komentarzach tolerujesz a wręcz pochwalasz.99% ludzi komentujących myśli podobnie do mnie czyli neguje plucie komuś w twarz, niestety znalazłeś sie ty i średnią normalnych kibiców zepsułeś. To że ktoś nie nie toleruje piknikow w sektorze to jedna sprawa a sposob sie ich pozbycia to druga. Może faktycznie jestem słabym kibicem (jak większość cywilizowanych ludzi) bo nigdy nie oplułem nikogo ani nie pochwalam tego. Skoro tak myslisz to niech tak pozostanie.Kazdy ma w zyciu inne wartosci. Jedni honor a tak jak ty lojalnosc wobec głupoty i prostactwa. Najważniejsze ze jestes mega chuliganem...

Łaziory 2011-01-31 17:27:24

Czy ktoś z Was spodziewał sie więcej od człowieka,ktory zgodził sie aby wmowiono mu że AMICA TO LECH A LECH TO AMICA????...No własnie...Ogladałem własnie ten filmik z tego zajscia na PYRA STADION...żenadka!ale żenadka nie tylko z faktu,ze męzczyzna pluje w twarz kobiety(sic!)ale po2jna żenada,ze zaden z pyro-"męzczyzn"-ludków nie zareagował na zachowanie swego bossa...ps.mam nadzieje,ze film ten wywoła pewne uczucia wsród RODOWITYCH,których uwazam za prawdziwych Polaków!Z kibicowskim pzdr!HŚWr

OZkll 2011-01-31 17:15:11

Do obiektywny Przyjdz to sie przekonasz:) Chociaż po tym co tu wypisujesz ,śmiem twierdzić że twoja styczmoć z jako takim pojęciem kibicowania ,ogranicza się do czynnego udziału w pisaniu komentarzy na kibice.net.Co by w pewien sposób tłumaczyło twój ,,obiektywny'' punkt widzenia ,przecież za to ci włąśnie płacą ,co nie:) Proponuje żebyś zmienił nicka na nieobiektywny ,bedzie ci pasował jak ulał.

Piast Gliwice 2011-01-31 16:44:39

A potem pierdoli jeden z drugim ,ze na Slasku sa antypolacy , a na swoim stadionie Polakowi za barwy pluje w twarz .

do hujów z lecha 2011-01-31 16:10:13

zawsze były to cipy pznańskie z honorem,pogarda na barw i smierdzieli poznańskich

obiektywny 2011-01-31 16:07:03

Zobaczcie na filmik, w szczegolnosci na koncowke, Litar pluje kobiecie w twarz, po czym chowa sie za kumplami, gdy koles (chyba maz) startujew obronie swojej zony. Panie Litar, jest pan smierdzacym tchorzem i patologia! Oplules gnojku kobiete i schowales sie za kolegami, to juz ten koles w dresie Polski mial wieksze jaja od ciebie, bo bronil swojej kobiety, mimo ze byl osaczony przez twoich kolesi. Jeszcze masz czelnosc na forum sie tlumaczyc, ze to wina tej rodziny....

kibol z pomorza 2011-01-31 14:12:27

Najlepiej będzie jak kazda ekipa zerknie na swoje dokonania,nagle wszyscy tacy honorowi i świeci.Sezon rusza za miesiąc,także oszczedzać co niektórzy sily i wykazać sie na trasie a nie na necie!!!!!

ARKOWIEC 2011-01-31 13:47:16

Układ z Łksą,olewanie nas przy kazdej okazji a teraz obicie matki z dziećmi...żenada!!Do mych braci ARKOWCÓW,myslących realnie,TRZEBA ZERWAĆ TĄ ZENUJĄCĄ ZGODĘ NAWET ZA CENĘ NASZEGO UPADKU OSTATECZNEGO W H!ARKA&CRACOVIA!

SW 2011-01-31 12:54:09

Do KKS. Ile by nie zrobił dla Lecha to i tak oplucie kobiety jest dyshonorem! Zero szacunku mimo że lubię Lecha

TKWM 2011-01-31 10:02:09

Amika pokazała ''klasę''- WSTYD!!!

obiektynwy 2011-01-31 07:48:13

Do OZkll- może przybliżysz jakie reguły panują w twoim młynie?Plujecie na wszystkich czy tylko na tych których nie znacie? Chyba oczu nie masz że takie głupoty pieprzysz, no chyba że sam byłeś wśród poznańskich plujek :)

on 2011-01-31 05:46:45

Lech - To nie Polska

stareszw 2011-01-31 03:33:43

podobno była tam całkiem spora ekipa zety czemu do nich nie wystartował

Szacun z Gdyni 2011-01-31 00:33:25

Lech vs rodzina ustawka wygrana

Bellial 2011-01-31 00:25:57

Litar jest dosc aktywna osoba na tej stronie ...... moglby sie wypowiedziec na temat zajscia .... niestety z tego co wiem to GW ma razpaczac kampanie przeciw H wykorzystujac ten pretekst i za cel razem z PZPN I Estraklasa SA postawila sobie ukaranie Litara ale w rekawiczkach tzn. ma byc ukarany przez klub i miasto w przeciwnym wypadku GW ma przygotowana juz kampanie , ktora przy wspolpracy PZPN oraz kilku wplywowych politykow z POma doprowadzic do zmiany miasta organizatora Euro 2012 na Krakow / oferta tego miasta spelnia wszyskie wymogi euro juz w tej chwili / GW chce postawic Poznan i Lecha przed wyborem albo Litar z kolegami za brama albo Euro w Krakowie .

amikorz 2011-01-31 00:09:55

amica wronki jestescie od lat i tyle w temacie gnoje z poznania

Markowicz 2011-01-30 23:43:17

Przepraszam,ze zachowalem sie jak idiota,w ramach rewanzu,skladam rezygnacje z pelniacej funkcji.

OZkll 2011-01-30 23:20:56

Widziałem to nagranie ,naprawde wielce agresywne ,jestem wstrząśnięty:).Czy ktoś z was był kiedyś w młynie ,tam panują chyba jakieś reguły?

KSGliwice 2011-01-30 23:08:54

pluje pawiowi 72 w Ryj zbieram gluty uuurrrr i pllluuuuu w mu w smieRdzacy ryj .

OZkll 2011-01-30 22:56:07

Do obiektywny Ok ,masz to nagranie ,widziałeś je? Bo z tego co tu czytam, to ty i tobie podobni sieją tylko ferment i napinke ,opierając się o jakiś artykuł gw ,która jest szczególnie ,,wiarygodnym'' i ,,rzetelnym'' źródłem informacji.

GEJUCHU 2011-01-30 22:51:37

A WASZ KUMPEL SYPIE W KNUROWIE UWAGA TO PISMAK Z TVS

... 2011-01-30 22:49:29

najlepsze jest to ze najwiecej tu sie udzielaja jak zwykle zabole i smierdziele. Tylko PB

markowicz 2011-01-30 21:59:14

przepraszam my kibice lecha kłanaimy sie LEGII !!!

Ryan 2011-01-30 21:50:58

To zwykły śmieć, jak można opluć kobietę?! Wielki mi kibic z pseudo zasadami.

kibic 2011-01-30 21:47:14

Po tym zdarzeniu widać że Brygada Banici zmieniła się przez kilka lat w Brygadę Amici...Piszę to bez napinki i są to tylko moje spostrzeżenia więc nie każdy musi się zgadzać. Kibice sukcesu oraz pseudu biznesmeni zniszczą ten klub. Lech olewa kadrę bo na niej nie może zarobić a tylko to się dla nich liczy. Chrzanią głupoty kręcąc swoje lody na naiwnych dzieciakach, oskarżając o swoje porażki wszystkich i wszędzie.

obiektywny 2011-01-30 21:34:53

A kim trzeba być żeby nie wierzyć w nagranie z monitoringu??Chyba nie wierzysz że ktoś prowokuje kogoś za kim stoi kilku karków.Ty tez plujesz ludziom w twarz?Przy żonach i dzieciach? Nieźle...Oby mniej takich jak ty na naszych stadionach. Taki był chojrak wielki pan prezes że teraz na forum tej rodziny szuka, mam nadzieje ze nie znajdzie bo różnie się to moze dlanich skończyć.

psychofan net hools 2011-01-30 21:08:10

Przypominam ze lech przegrał nie tylko z lechia ale także Ruchem!!

LITAR 2011-01-30 20:35:57

A OPLUĆ WAS CWANIAKI ?

Pf 2011-01-30 20:32:51

niech sobie lech przypomni jak dostał na stacji benzynowej od ruchu a nie gada o dawnych ustawkach

do grom 2011-01-30 20:29:09

za to ciebie dopierdalo colo polska do mody pierdolcie go bo jakis pojeb nie wie co pisze zabole piszcie dali ciulstwa i nikt wom niy uwerzy jedynie z gayksom mozecie lody robic a w hali mma 200 na 30 brawo cioty MYC CIPY

1910>1908 2011-01-30 20:21:07

w dniu meczu kadry dochodzi do arcyciekawego grila pomiędzy lechem poznań vs rodzina z dziećmi banda na bande po ok 3 minutach zwycięstwo lecha który nie do końca zachował sie honorowo po walce :) STARA KU3WA DO J3BANIA LECH Z POZNANIA !!! ooooo amicą wronki jesteście od lat !! oooooo amicą wronki jesteście od lat !!! wszyscy śmieją sie z was !!! prawde zna cały świat !!! amicą wronki jesteście od lat !!!! oooooo amicą wronki jesteście od lat !!! WIDZEW&RUCH WOJOWNIKÓW DWÓCH !!!

grom 2011-01-30 19:49:22

LECH rozpieldala śmierdzieli z ruchu w każdej ustawce hehehe

do mody 2011-01-30 19:39:34

to jezeli jebiecie polskę to także widzew elane i apatora brawo!! Jezeli nie chcecie byc Polakami to chociaz oddajcie temu narodowi szacunek bo to napewno nam sie należy

LG 88 2011-01-30 19:04:19

YF`98 W AKCJII HAHAHAHAHAHAHAHA Oj widze ze lech coś słabnie ... najpierw porażka w ustawce z lechia teraz takie coś ..... LECHIA CHWM !!!

do rakowa 2011-01-30 18:48:07

MY mamy szcunek dla ŚLĄSKA Ślask zawsze byl ponizany i gnojony zwlaszcza przez ta zasrana warszawe.to niby czemy mamy miec szacun???

CHWDP ruch chorzów 2011-01-30 18:38:16

CHcę Wstapić Do Pedofanów ruch chorzów

CYGAN 2011-01-30 17:39:47

tylko gejksa

gorol ze Zobrzo 2011-01-30 17:38:56

laski pojechaly na MMA pogonily 20 osob i kozaki.Przyjechali do dom i Ruch ich sprowadzil do parteru hahhahaahhhaahahhaahhaaaha

gorol ze Zobrzo 2011-01-30 17:36:56

KSGliwice TYS JE AKTYWNY INO NA NECIE HAHAHAAHAAHHAHAHAHAHHAA JEBEJ KONTRA HAHAHAAHA

KSGliwice 2011-01-30 17:03:14

zabol i SZARANCZA 100% poparcia nie pierdolić głupot i Zero napinki ze strony Chorzowa ma byc..wszystko w temacie.A co do wydarzeń Poznanskich przeprosić cała fiamilię (ufundowac wszystkim karnety)i po sprawie

SZARANCZA 2011-01-30 16:56:06

Zero napinki ze strony Chorzowa ma byc!.

stefan 2011-01-30 16:46:23

taki kozak a w nocy to sra po gaciach juz on wie o co chodzi

DO ŻABOLA 2011-01-30 16:19:10

Jakby po gali MMA Was policja nie eskortowała, to byście sie przekonali kto by nie podniósł rękawicy,a le przyjdzie pora na wiosne... w styczniu żabki 3 razy polegliscie a Wasze koleżanki z katowic juz 2 razy tyle w temacie...

dziaRa 2011-01-30 16:17:30

do zabola haha no faktycznie slynna gala MMA umicie tylko w przewadze walczyc haha. a z ta psiarnia tez jaja sa niby byla ale nieslyszalna hah, a co powiesz o waszych kolezankach z katowic??

Jacek 2011-01-30 16:12:14

Widać nie wszyscy homo sapiens poszli tą samą drogą ewolucji. Część ludzi, pomimo że z zewnątrz wygląda jak człowiek współczesny, zatrzymała się na rozwoju umysłowym małpy. Chociaż tym stwierdzeniem obraziłem te ostatnie. Myślę, że szympans ma większy iloraz inteligencji i stoi na wyższym poziomie rozwoju kulturalnego niż ci kibole.

TSW 2011-01-30 16:00:21

ja się tylko dziwię, że na to wszystko nie zareagowali chłopaki z bojówek "Kolejorza",(gdyby tak stanął przed nim "Żaba" lub "Olaf" nie były on taki chojrak) jakby nie było to ten gamoń Markowicz uderza w dobre imię klubu z Poznania !!! a że to cipa to pokazała sytuacja w której spierdalał przed tym gościem, którego wcześniej opluł !!!

LECH KKS 2011-01-30 15:44:05

SPRINTER FIgHTERS BUHAHAHAHAHA

litar=lama 2011-01-30 15:27:32

najlepsze było jak sie zesrał jak ten gościu w bluzie Polski sie na niego zamachnął

Elana Elana 2011-01-30 15:04:33

niech górnik sie taki nie napina bo po ostatnich akcjach powinien siedziec cicho...pamiętajcie gdybyście spierdalali na igrzyskach tak jak przed Ruchem zdobyli byście wszystkie medale w biegach chyba na każdym dystansie:) PozdRo dla chlopakow z góRnEgo śląska!!

RUCH 2011-01-30 14:59:12

BUHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAH MYJ CIPA SPRINTERZE

Legionista 2011-01-30 14:46:47

Oglądałem ten filmik dokładnie i on nie opluł tej kobiety tylko gościa który stał za nią i z którym wcześniej się szarpał.

Wojtek79 2011-01-30 14:45:24

W Poznaniu takie obyczaje są - kolejorz pasom duupyy daje wciaż - a potem jest zmiana - i w duupee j.e.b.a.n.a - najwieksza w Polsce k.u.r.w.a Sracoviaaa !!!!!!

piknik 2011-01-30 14:42:54

niech ktoś wrzuci link z tym filmem

WISŁA KRAKÓW 2011-01-30 14:35:34

Nie znam sprawy ale to pewnie kolejna grubo przejaskrawiona afera koperkowa nakręcona przez medialny bajzel. ANTY PASY

lesiu 2011-01-30 14:19:20

Lech srał pod siebie,ze szczęścia jak była moda na nich w prasie i telewizji!!Teraz jak widać prawdziwą twarz kibiców amiki(swoją drogą ,nigdy nie zrozumiem,jak to się stało,że Warta,klub z przedwojenną tradycją nie ma prawie kibiców w Poznaniu,a komunistyczny tworek lech-amica jest tak lansowany?)USTAWKA lech kontra rodzina z dzieckiem-wygrana lecha!!

do White power 2011-01-30 14:17:57

Fajne rzeczy piszesz nawet się z tym zgadzam tylko w tym swoim patriotyzmie zapomniałeś że nazwę naszego państwa piszę się przez duże "P". Podobnie jak "Polakiem", "Polacy"...

hffhf 2011-01-30 14:14:13

ma ktos filmik z zajscia?

obiektywny 2011-01-30 14:11:55

To nie jest temat dot. zgód tylko prostackiego zachowania szefa Lechitów.Nie psujcie jakości tego forum głupimi komentarzami. Podsumowując to szef WL oraz ogólnopolskiego stowarzyszenia kibiców przykozaczył wraz z kumplami do zwykłego kibica i jego rodziny. Gdyby nie nagranie z monitoringu można by było nie uwierzyć GW, jednak nagranie sie pojawiło i pokazało obraz kibica z wielkopolski. Ciekawe jak długo utrzymacie w poznaniu taką frekwencję? Nie dość że wiekszosc kibicow LEcha to kibice sukcesów to jeszcze ludzie zaczną się bać przychodzić na Wasz stadion. Podobno miało być u Was bezpiecznie i normalnie a wyszło inaczej :)

Hanys 2011-01-30 13:50:39

walic GW i TV ja cie w dupe,ty mi loda taka jest sztama 9eyKsYY z 9ornikiem

Sz.J. 2011-01-30 13:46:42

Na filmiku widać, że nie pluje w twarz kobiecie tylko temu gościowi co się zza niej wychyla i coś sapie. Przyjrzyjcie się !!!

chg 2011-01-30 13:31:11

a czy czasem ten opluty nie byl w bluzie Angli?

xxxxx 2011-01-30 12:49:25

widać właśnie jak manipulują wami media....

lol 2011-01-30 12:22:34

najlepsze jest to jak wyzywa wiare od pikników za kiełbaski a nimi handluje!!

Kibic 2011-01-30 12:21:17

Tu nie chodzi o to kto ma jaką ekipę chuligańską a jedynie kto nią steruję :) Nawet jeśli niektorzy przez długi czas wiedli prym w chuligance nie oznacza że jest to ekipa honorowa. Chyba że lanie gościa z kolegami i plucie kobiecie w twarz jest w wielkopolsce honorowe. Co kraj to obyczaj :)Sami kibice Lecha niech to ocenią a zobaczymy co to za banda.

obiektywny 2011-01-30 12:14:40

Gość stal się trochę za pewny siebie. Władze miasta i klubu boją się go ruszać ponieważ stoi na czele bandy kibiców którzy za kilka złotych pójdą za nim w ogień. Niby dla dobra klubu zaczął kręcić interesy a tak naprawdę wykorzystuję tą niebiesko-białą bandę dla swoich celów. Każda złotówka wydana na Kolejorza zwróciła mu się pewnie kilkakrotnie. Najważniejsze że kibice wierzą że robi to wszystko dla klubu :) Oby tak dalej. W każdym klubie pseudofan i biznesmen pełną gębą się znajdzie jednak nie wszędzie wypłynie na szerokie wody. W Poznaniu udało się...

rob 2011-01-30 12:14:13

Zwykły pajacyk z tego Krzysia . Zabłyszczał przed kolegami , kobiecie przecież dał rade . Śliniaczek niech se sprawi jak mu sie ulewa .

bob 2011-01-30 12:07:24

jak chcą sie przebierać to na małysza biech idą heheheh

Władcy Górnego Śląsk 2011-01-30 11:55:57

lech słabnie kibicowsko o tym świadczy ostatni rok na tle chuliganki w Polsce... ale żeby zejśc do stopnia bicia kobiety...

czesio i muchy 2011-01-30 11:27:49

czyżby brakowało sparing partnerów burakom z kolejorza? że biora sie za bicie kobiet i zwykłych januszy? i to na trybunach! wiocha jak sie patrzy.

sztofik 2011-01-30 11:26:47

lech poznan-klub bez tradycji kibice bez honoru!!!

dziaRa 2011-01-30 11:25:34

mogl sie powstRzymac bo pRzeciesz to byl mecz kadRy

mmmm 2011-01-30 11:16:47

A mnie najbardziej się podobało jak palił wrotki po tym jak janusz wystartował do niego z łapami.

raf 2011-01-30 11:15:36

Co za kutas zeby kobiete opluwac? Powiesic za zdrajca polskich kibicow bije na meczu reprezentacji!!! ChWD palantowi niech bije sie ze szwabami. Pogoń-Legia

KKS 2011-01-30 11:09:36

magisteronline ten bandyta zrobił dla Lecha tyle ile Ty nie jesteś w stanie zrobić nigdy, pozostaje Ci tylko pogratulowac wpisanie sie grubą czcionka w tą antykibicowska nagonkę GW

obiektywny 2011-01-30 10:48:28

Przypominam że ten opluwacz jest także szefem ogólnopolskiego związku kibiców. Tacy właśnie ludzie psują nam wizerunek. Gość nie dba o poziom kibicowania tylko o swoje poglądy i interesy. Zwykły interesiarz podszywający się pod fanatyka.

kks 2011-01-30 10:47:34

JESTESCIE NIENORMALNI!!! Wiecej koksu panowie....znaczy panie....bo z panow wam tylko broda zostala bo jaj nie macie juz dawno...