autokar polacy euro

Polacy gorąco powitani w Niemczech

Fot. eastnews
2024-06-11

Choć finały Mistrzostw Europy są rozgrywane poza granicami naszego kraju, to Biało-Czerwoni w Niemczech mogą się czuć niemal jak w domu. Duża w tym zasługa wielu kibiców, którzy witają ich w każdym miejscu. Fani czekali na kadrowiczów również na lotnisku w Warszawie.

Przez długi czas wydawało się, że wokół Euro i naszej kadry panuje wielka cisza. Nie było słynnego “pompowania balonika”, reklam z Biało-Czerwonymi w mediach, a także witania ich na każdym kroku. Sytuacja jednak zmieniła się bardzo dynamicznie. Wpływ miał na to nie tylko zbliżający się wielkimi krokami start turnieju, ale również dobre wyniki meczów towarzyskich, które tknęły nadzieję w kibiców.

Ci zaczęli więc coraz częściej pojawiać się wokół kadrowiczów. Duża ich grupa żegnała dziś naszych reprezentantów na lotnisku przed wylotem do Niemiec, a kolejna i niemniejsza witała ich na miejscu. W Hannowerze roiło się od żywiołowo reagujących fanów ubranych w narodowe barwy. Zdjęcia z przywitania zawodników można znaleźć na profilu Łączy nas piłka.

Nasza kadra we wtorkowy wieczór pojawiła się też w Hotelu Sheraton, gdzie będzie miała swoją bazę noclegową. Również tam pojawiło się wielu kibiców, których liczba według szacunków dziennikarzy TVP Sport sięgała kilku setek. Fani byli dobrze zorganizowani i mieli nawet okazjonalne transparenty.

Fot.:Wojciech Olkusnik/East News

iparts.pl