szczesny al nassr

Szczęsny z ofertą z ligi saudyjskiej!

Fot. eastnews
2024-06-09

Wojciech Szczęsny ma w ostatnich dniach głowę pełną myśli. Nie tylko skupia się na dobrej grze na zbliżających się Mistrzostwach Europy, ale musi też rozważyć, czy chce przyjąć intratną propozycję z Arabii Saudyjskiej.

Nasz golkiper od 2018 roku jest podstawowym bramkarzem Juventusu. Media łączą też Starą Damę ze sprowadzeniem nowego golkipera z ligi włoskiej. Początkowo wydawało się, że miałby on być następcą Szczęsnego, ale najnowsze wieści sprawiają, że wkrótce Michele De Gregorio będzie pierwszym wyborem.

Fabrizio Romano oraz Nicolo Schira podali niezwykle ciekawą informację o zainteresowaniu Al-Nassr Wojciechem Szczęsnym. Polski golkiper nie zamierzał zmieniać otoczenia i wspominał nawet o zakończeniu kariery we Włoszech, ale wydaje się, że to Juventus może chcieć zarobić na 34-letnim zawodniku. Do klubu wpłynęło bowiem zapytanie z Arabii Saudyjskiej.

Al-Nassr, bo o tym klubie mowa, ma już według dziennikarzy prowadzić rozmowy z Juventusem, a sama Stara Dama jest otwarta na sprzedaż. Decydujące zdanie miałby więc w tym przypadku Szczęsny. Niezwykle kusząca może być oferta, jaka ma pojawić się na stole. Bramkarz naszej kadry miałby za sezon gry zarobić nawet 15 milionów euro rocznie.

Fot.: Grzegorz Wajda/REPORTER 

iparts.pl