gikiewicz widzew kontrakt

Gikiewicz zostaje w Widzewie!

Fot. eastnews
2024-05-10

Rafał Gikiewicz po zakończeniu obecnego sezonu nadal będzie zawodnikiem Widzewa Łódź. Umowa doświadczonego golkipera została przedłużona o kolejny sezon.

Rafał Gikiewicz trafił do Widzewa w trakcie obecnego sezonu. Umowę podpisał 13 lutego i od tego momentu był nie do wygryzienia w bramce nowego zespołu. Nie tylko rozegrał komplet 11 spotkań, w których zanotował aż 4 czyste konta, ale też stał się jednym z liderów drużyny Daniela Myśliwca.

Jak przyznawał sam Gikiewicz “do Łodzi wpadł tylko na chwilę”, ale szybko okazało się, że świetnie się tu czuje, a zawarta w kontrakcie klauzula umożliwiająca jego wydłużenie może zostać aktywowana. Tak też się stało. Za pośrednictwem materiału video umieszczonego w mediach społecznościowych poinformowano, że popularny “Giki” zostaje w Widzewie na dłużej.

Golkiper sam również odniósł się do przedłużenia współpracy i wspomniał, że “jeszcze coś razem zmajstrujemy”. Plany wspólnych sukcesów muszą jednak poczekać do przyszłego sezonu, bo w tym Widzew nie gra już o wysokie stawki, bo nie ma już szans na spadek z ligi ani awans do europejskich pucharów. 

Fot.: Grzegorz Wajda/REPORTER 

iparts.pl
Zobacz także