pawłowski widzew 2026

Pawłowski przedłużył kontrakt z Widzewem!

Fot. eastnews
2024-01-27

Bartłomiej Pawłowski odrzucił oferty innych klubów i wybrał pozostanie w Łodzi. Zawodnik oficjalnie przedłużył umowę do 2026 roku.

Przez długi czas trwały medialne spekulacje na temat nowego kroku w karierze Bartłomieja Pawłowskiego. Aktualna umowa kontraktowa lidera Widzewa wygasnąć miała latem tego roku, a łodzianie nie byli pewni, czy ofensywny piłkarz zostanie w zespole. Choć otrzymał on ofertę od 12. drużyny PKO BP Ekstraklasy, to miał też niezwykle ciekawe propozycje nie tylko z zespołów zagranicznych, ale także krajowego podwórka.

Zatrudnieniem Pawłowskiego zainteresowane były m.in. kluby z najwyższych klas rozgrywkowych na Węgrzech i w Turcji. Najciekawszą ofertę miała natomiast złożyć szczecińska Pogoń. W sobotni poranek wszystko stało się jednak jasne.

31-latek przedłużył kontrakt z Widzewem do 2026 roku. Oficjalnie zostało to potwierdzone specjalnym filmikiem, w którym Pawłowski przegląda na mapie różne miasta (Ankarę, Szczecin i Budapeszt), a następnie decyduje się na Łódź, przyznając że wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. 

Fot.: Grzegorz Wajda/REPORTER

Zobacz także