probierz kulesza

Kulesza zakończył rozmowy! Nadszedł czas wyboru.

Fot. eastnews
2023-09-16

Tym razem Cezary Kulesza zaskoczył i bardzo szybko zabrał się do odbycia rozmów z kandydatami. Prezes PZPN ogłosił, że odbył je z wszystkimi, którym chciał zaoferować stanowisko.

Nazwisko następcy Fernando Santosa zostanie ogłoszone najpóźniej do 20 września. Taką informację przekazał Cezary Kulesza. Decyzji tej nie można uważać za zbyt szybką, ponieważ nowy selekcjoner i tak będzie miał mało czasu na selekcję przed rozesłaniem powołań na październikowe zgrupowanie.

W związku z tym według medialnych doniesień w grę wchodzili tylko Polacy oraz obcokrajowcy dobrze znający naszą Ekstraklasę, tacy jak Kosta Runjaic. Niemiec odniósł się już do plotek, natomiast rozmowę Kulesza z pewnością odbył z Markiem Papszunem. Najprawdopodobniej inny pracownik PZPN Michał Probierz również rozmawiał już z prezesem. Jak na razie brakuje informacji o potencjalnych spotkaniach z Janem Urbanem, Maciejem Skorżą czy Marcinem Broszem.

Jeśli te nie odbyły się do tej pory, to już się nie odbędą. Kulesza za pośrednictwem platformy X poinformował, że zakończył rozmowy z kandydatami, a teraz nadszedł czas na wybór.

Fot.: MICHAL KOSC/REPORTER