Rodzaje zakładów i sportów u bukmachera STS

2023-02-16

STS to najbardziej rozpoznawalna marka na rynku zakładów w Polsce. Firma tę pozycję zawdzięcza głównie swojej atrakcyjnej ofercie. Zakłady sportowe STS przyciągają zarówno doświadczonych typerów, jak i osoby zaczynające przygodę z bukmacherką. W tym tekście omawiamy dokładnie, czego można spodziewać się po bukmacherze.

Bukmacher STS - popularne zakłady 

Nie chcąc przesadnie chwalić zakładów sportowych STS, wolimy odwołać się do tego, co inni również piszą o firmie. Choćby pod tym linkiem znajduje się całkiem rzeczowa recenzja oferty operatora: oszustwo.info/sts/ 

Tak jak na innych stronach, piłka nożna cieszy się największą popularnością u bukmachera STS. To dość oczywiste, bo mecze piłkarskie są źródłem największych emocji spośród  wszystkich dostępnych sportów w ofercie firm bukmacherskich. 

Wiadomo, że fani sportów walki nie zgodzą się z tą opinią. Według nich na pewno walka Oliveiry z Makhachevem jest ciekawsza niż każdy mecz piłkarski, ale statystyki nie kłamią — największym zainteresowaniem cieszy się futbol. Oczywiście miłośnicy innych konkurencji wchodząc na stronę bukmachera, również będą mieli poczucie, że firma dba o ich zadowolenie.

Szczegółowe omawianie zakładów, które można typować u bukmachera, nie ma sensu — można odważnie stwierdzić, że na stronie dostępne są zakłady na praktycznie każdą dyscyplinę sportową i każde wydarzenie. Kilka sekund przeglądania strony internetowej operatora wystarczy, by się przekonać o prawdziwości tych słów.  

Bukmacher STS opinie

Większość z nas wybierając nowe usługi — z dowolnej dziedziny — kieruje się opiniami innych osób. Takie zachowanie sprawia, że nabieramy przekonania do danego rozwiązania, a postawa ta ma uzasadnienie w psychologii naszego umysłu.  

Jeśli ktoś zechce sprawdzić w internecie, jakie STS ma opinie, wtedy także uzna, że warto postawić u tego bukmachera. Tym razem opinia innych nie doprowadzi do rozczarowania — wręcz przeciwnie, będzie stanowić zachętę do skorzystania z czołowej oferty na polskim rynku usług bukmacherskich. 

Warunki dla nowych graczy

W STS obstawianie meczy (i każdej innej dyscypliny) jest kapitalnym pomysłem w przypadku nowych typerów.  Każda osoba, która założy swoje konto na stronie firmy, może liczyć na:

  • Zakład bez ryzyka z kodem promocyjnym: bukmacher STS w przypadku przegranej, zwróci na nasze konto kwotę do 100 zł;
  • Bonus na 3 pierwsze wpłaty: firma zachęca do obstawiania poprzez atrakcyjny bonus, w ramach którego typerzy mogą otrzymać środki do 1500 zł. 
  • 60 zł za wykonanie zadań: nowi gracze mogą skorzystać z bonusowych środków, jeśli puszczą 6 kuponów spełniających określone warunki.

Powyższe pozycje promocyjne wypadają imponująco na tle pozostałych firm z branży zakładów. Trzeba zaznaczyć, że są one jedynie częścią całego pakietu promocji, z których mogą korzystać klienci bukmachera STS.

User Experience platform online od Bukmachera STS

Podczas korzystania z oferty STS zakłady bukmacherskie stają się bardzo przyjazną użytkownikowi dziedziną. Wszystko tutaj — zarówno na stronie, jak i w aplikacji — jest bardzo przejrzyście uporządkowane.

Dzięki tej intuicyjnej architekturze oprogramowania, bukmacher STS cieszy się najlepszymi recenzjami w sieci. W przypadku STS opinie bardzo często kładą nacisk na bardzo wygodne metody typowania zakładów. 

Czy w STS aplikacja przyciąga klientów?

Zdarza się, że firma słynie z wysokiej jakości oprogramowania. Do tego typu przykładów należy właśnie bukmacher STS. Aplikacja mobilna oferowana przez firmę spotyka się z najwyższym uznaniem ze strony branży bukmacherskiej. 

Mimo że w sklepie Google Play nie znajdzie się tej apki (rygorystyczne przepisy Google względem firm bukmacherskich), to recenzje na forach potwierdzają, to co wyżej napisaliśmy — oprogramowanie działa bez zarzutów, ma świetny UX i intuicyjną budowę. 

Do mocnych stron oprogramowania na urządzenia mobilne STS należą:

  • możliwość oglądania meczów na żywo;
  • Czat ze społecznością;
  • Wypłata środków w 10 minut;
  • Dostępność sportów wirtualnych;
  • Możliwość obstawiania e-sportu;

Jak zwykle w takich chwilach, teoretyczna wiedza nie odda zalet, których doświadczają użytkownicy aplikacji. Trzeba ją zainstalować i przekonać się, jak wiele ma do zaoferowania. 

STS - bukmacher legalnie działający w Polsce

Aby rozwiać wszelkie wątpliwości, zakłady sportowe STS są bezsprzecznie legalne. Firma posiada ważną licencję w Ministerstwie Finansów o numerze: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Każdy może samodzielnie zweryfikować prawdziwość tej informacji — tego typu wzmianki są publikowane na stronie Ministerstwa Finansów.

Bukmacher dla o bezpieczeństwo osób korzystających z jego usług — na stronie internetowej jest dostępny certyfikat SSL, bramk płatności dostarczane przez zaufane podmioty, jak również znajduje się tam przejrzysty regulamin zakładów.  

Trzeba pamiętać, że firma ta ma najdłuższą historię spośród wszystkich marek oferujących zakłady sportowe. Ten staż sprawia, że bukmacher nie mógłby sobie pozwolić na żadne nieczyste zagrywki wobec swoich klientów. 

Czy warto korzystać z oferty STS? 

Biorąc pod uwagę przytoczone wyżej informacje na temat oferty bukmachera (i biorąc pod uwagę to, jakie STS opinie ma), bez obaw można założyć konto na stronie. Nawet jeśli uznamy, że oferta innych firm jest dla nas bardziej interesująca, to warto postawić próbny kupon. Zwłaszcza, że pierwsze zakłady sportowe STS to szansa na skorzystanie z atrakcyjnego bonusu powitalnego.

Firma chwali się, że można nawet do 1500 zł zgarnąć, wykorzystując wszystkie oferty przygotowane dla nowych graczy. Zgarnięcie maksymalnej kwoty oczywiście nie jest łatwe, ale mniejsze stawki bonusowe również cieszą. 

Mamy nadzieję, że powyższym tekstem wyczerpaliśmy temat zakładów sportowych STS. Teraz już każdy, kto miał jakieś wątpliwości co do oferty bukmachera, bez wahania postawi swój pierwszy kupon.

Ostrzeżenie o hazardzie

Hazard może być formą uzależnienia, według ICD-10 – F63.0 patologiczny hazard to zaburzenie nawyków i kontroli impulsów. W przypadku problemów z uzależenieniem od hazardu lub zakładów bukmacherskich skontaktuj się z instytucją odpowiedzialną za pomoc w uzależnieniach tego typu. Istnieją liczne społeczności wsparcia dla osób uzależnionych, nazywane grupami Anonimowych Hazardzistów. Powstało wiele programów oraz aplikacji na telefon wspomagających walkę z uzależnieniem: Gamblock, Gamban oraz polski Nałogomet.