romeo beckham

Syn Beckhama zadebiutuje w Premier League?

Fot. eastnews
2023-01-07

Romeo Beckham, syn słynnego zawodnika Manchesteru United i obecnego właściciela Interu Miami został wypożyczony do ekipy Brentford. 20-letni Anglik może pójść w ślady ojca i zagrać w Premier League.

Syn Davida Beckhama do tej pory był zawodnikiem Interu Miami, gdzie trafił z młodzieżowych ekip Arsenalu. W Stanach Zjednoczonych grał w ekipie rezerw notując łącznie 26 występów, w których strzelił 2 gole i zaliczył 10 asyst. Podobnie jak ojciec, Romeo gra na pozycji bocznego pomocnika, a jego głównymi atutami są wyszkolenie techniczne i doskonałe długie zagrania.

W piątek wypożyczenie zawodnika do końca sezonu potwierdził angielski Brentford. Choć 20-latek trafia do ekipy grającej w Premier League, to na debiut będzie musiał poczekać. Jak na razie jest przewidziany do występów w rezerwach tego klubu, jednak nikt nie zamyka przed nim drogi do debiutu w najwyższej klasie rozgrywkowej. Romeo Beckham trenował bowiem z Brentfordem od października 2022 roku (czyli od zakończenia rozgrywek w Stanach) i zrobił na sztabie trenerskim ogromne wrażenie.

Fot.:face to face/FaceToFace/REPORTER