GymBeam
dani ramirez łódź

Ramirez wróci do Łodzi?

Fot. eastnews
2022-12-11

Dani Ramirez grał już w kilku klubach w Polsce, a teraz ma zamiar wrócić do naszego kraju i ponownie zagrać w Łodzi. Tym razem nie będzie to jednak ŁKS, a jego lokalny rywal. 

30-letni Hiszpan sezon rozpoczął w Lechu Poznań. Zagrał nawet w inauguracyjnym spotkaniu o Superpuchar Polski, jednak głośno mówiło się o jego chęci opuszczenia Wielkopolski. Kontrakt, który był ważny do czerwca 2023 roku, został rozwiązany za porozumieniem stron, a Ramirez rozpoczął szukanie nowego pracodawcy.

W sierpniu podpisał on umowę z występującym w belgijskiej Jupiler Pro League zespołem SV Zulte Waregem, gdzie zdążył już zagrać 7-krotnie, jednak w większości przypadków z ławki w niewielkim wymiarze czasowym. 

Ramirezowi póki co nie udało się więc podbić nowej ligi, ale według informacji redakcji SportoweFakty ma na to bardzo małe szanse. Hiszpan jest już bowiem chętny na powrót do Polski. Co ciekawe 30-latek ma zamiar ponownie zamieszkać w Łodzi, jednak tym razem nie będzie związany umową ŁKS-em, a jego lokalnym rywalem Widzewem. Umowa ma być według informatorów zawarta jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.

Fot.:LUKASZ SZELAG/REPORTER

Zobacz także