cristiano klub qatar

Ronaldo dementuje plotki - wciąż nie ma klubu

Fot. eastnews
2022-12-07

Cristiano Ronaldo oficjalnie odniósł się do pojawiających się w ostatnim czasie medialnych plotek na temat jego porozumienia z nowym klubem. W podobnym tonie wypowiedział się również jego agent Jorge Mendes.

Cristiano Ronaldo pozostaje bez klubu od dwóch tygodni, po tym jak za porozumieniem stron rozstał się z Manchesterem United. Obecnie Portugalczyk przebywa na zgrupowaniu reprezentacji na Mistrzostwach Świata w Katarze, gdzie przygotowuje się do ćwierćfinałowego spotkania z Maroko. 

W ostatnich dniach pojawiły się jednak informacje, dotyczące nowego klubu zawodnika. Według nich CR7 miał dogadać się z saudyjskim Al-Nassr. W grę wchodził kontrakt rzędu 200 milionów euro za każdy rok gry. Ronaldo po ostatnim meczu kadry zdementował jednak te plotki. Portugalczyk wciąż nie ma więc klubu, a odrzucenie takiej oferty może pokazywać, że nie tylko pieniądze będą liczyły się na ostatnim etapie jego kariery. 37-latek wciąż ma bowiem ochotę grać na najwyższym poziomie i występować w rozgrywkach Ligi Mistrzów.

Fot.:Ding Xu/Xinhua News/East News