Leć do Barcelony i zobacz mecz na Camp Nou

2022-09-13

Polecieć do Barcelony i zobaczyć mecz piłki nożnej na najwyższym poziomie i to wszystko w wyjątkowym miejscu - największym i najsłynniejszym stadionie Europy: Camp Nou. Z pojemnością ponad 99.000 miejsc, oglądanie meczu na stadionie Barcelony jest wyjątkowym doświadczeniem, którego nigdy nie zapomnisz. Atmosfera podczas meczów zrobiła wrażenie nawet na Robercie Lewandowskim! Zobacz, jak zorganizować wyprawę do Barcelony i urządzić sobie krótki city break!

Robert Lewandowski i City Break! 

Czyż można sobie wyobrazić lepszą ucztę piłkarską niż mecz Barcelony na Camp Nou, kiedy w wyjściowej jedenastce wybiega Polak, niesamowity golleador? Lewandowski już po pierwszych kolejkach La Liga pokazuje, że zasługuje na miano najlepszej “dziewiątki” na świecie. Szybko zaaklimatyzował się, już strzela gole, ma ogromny wpływ na grę całej drużyny, stawia się go za wzór do naśladowania dla młodych piłkarzy, a jak twierdzi Xavi, Lewandowski to naturalny przywódca inspirujących całą drużynę do gry na najwyższym poziomie. Kapitalny start Roberta Lewandowskiego w Barcelonie sprawił, że kibicie piłki nożnej jeszcze usilniej próbują zdobyć bilet na mecz Blaugrany. Jeśli właśnie masz taki plan wykorzystaj czas w Barcelonie maksymalnie i zaplanuje weekendowy city break, czyli szybkie zwiedzanie miasta, tym razem połączone z prawdziwą ucztą dla każdego fana piłki nożnej, a więc z meczem FC Barcelony.

Gdzie kupić bilety? 

Przede wszystkim warto zaznaczyć, że wyjazd na mecz Barcelony możemy zorganizować na dwa sposoby. Pierwszy – to wycieczka zorganizowana przez specjalne biuro podróży. W cenie oczywiście bilet na mecz. Tańszym rozwiązaniem będzie jednak zakup na własna rękę, zarówno biletu na mecz, jak i biletu na przelot samolotem wraz z hotelem. Bilety możemy zakupić przez internet na oficjalnej stronie klubu FC Barcelona. Następnie warto poszukać pakietu taniego lotu wraz z noclegiem. Idealnym rozwiązaniem będzie wykupienie city breaku w postaci pakietu Lot+Hotel w eSky.pl, międzynarodowej firmie, dzięki której zaplanujemy loty w obie strony wraz z noclegiem, również blisko stadionu Barcelony. Jeśli natomiast interesuje cię wyłącznie sam przelot do Katalonii, zajrzyj na https://www.esky.pl/tanie-loty/0/0/ci/bcn/barcelona i sprawdź aktualne oferty tanich lotów do Barcelony. Gdy już zdobędziesz bilet na mecz i zorganizujesz przelot oraz nocleg, nie trać okazji do zwiedzenia najważniejszych zabytków Barcelony lub po prostu zrób sobie przerwę na spokojne włóczenie się po klimatycznych uliczkach Katalonii.

City Break – pomysły na wizytę w Barcelonie 

Mamy dla ciebie krótkie podsumowanie i wskazówki, jak najlepiej zorganizować city break w Barcelonie. Zobacz!

  1. Jeśli szukasz szybkiego city break, rozważ lot do Barcelony i zakup biletu na mecz FC Barcelony.
  2. Bilet na mecz zarezerwuj na oficjalnej stronie klubu FC Barcelona 
  3. Wycieczkę zorganizuj na własną rękę – będzie taniej. 
  4. Tanie loty do Barcelony znajdziesz na wyszukiwarkach połączeń lotniczych takich jak eSky.pl. Warto sprawdzić ofertę dostępną w tym serwisie, ponieważ oprócz samych lotów możesz wykupić city break w postaci pakietu Lot+Hotel i kompleksowo zaplanować swoją podróż.
  5. Nie ograniczaj się wyłącznie do meczu Barcelony. Wykorzystaj w pełni czas podczas wyprawy do Katalonii i poczuj atmosferę miasta, urządzając sobie krótkie wycieczki po najważniejszych miejscach Barcelony! 
  6. Co warto zobaczyć? Oto kilka pomysłów: Sagrada Familia, Parc Guell, dzielnica Eixample, Barri Gotic, Parc de la Ciutadella, La Rambla i oczywiście Camp Nou – warto zobaczyć stadion nie tylko podczas meczu, ale również zwiedzić klubowe muzeum.