Gryf Wejherowo

Data powstania: 1921 Barwy: żółto-czarne



Ostatnie wiadomości
Opublikowano terminarze rozgrywek I oraz II Ligi w sezonie 2019/2020!

Opublikowano terminarze rozgrywek I oraz II Ligi w sezonie 2019/2020!

Komentarze (12) 2019-06-19

Znamy już terminarz rozgrywek w I oraz II Lidze w nadchodzącym sezonie Polski Związek Piłki Nożnej opublikował terminarze rozgrywek w sezonie 2019/2020 dla I oraz II Ligi. Zespoły rywalizujące na zapleczu Ekstraklasy...

Komisja Licencyjna PZPN rozpatrzyła wnioski klubów występujących w II lidze

Komisja Licencyjna PZPN rozpatrzyła wnioski klubów występujących w II lidze

Komentarze (12) 2019-06-05

Przyznano licencje na grę w II Lidze w sezonie 2019/2020. W miniony wtorek odbyło się spotkanie członków Komisji Licencyjnej PZPN, na którym podjęto decyzje w sprawie nadchodzącego sezonu 2018/2019 w...

I runda Pucharu Polski

I runda Pucharu Polski

Komentarze (12) 2017-07-24

Znamy już 14 drużyn, które powalczą w II rundzie Pucharu Polski. Swoje mecze w większości wygryli faworyci, którzy teraz będą oczekiwać na wtorkowe losowanie. Największą niespodzianką było odpadnięcie GKS Katowice....

To My Kibice - 183 numer magazynu

To My Kibice - 183 numer magazynu

Komentarze (12) 2016-12-07

183 wydanie miesięcznika „To My Kibice” w przyszłym tygodniu w salonach prasowych! Sprawdź zapowiedź najnowszego numeru ogólnopolskiego magazynu dla kibiców: W numerze znajdziesz reportaże z 19 najciekawszych meczów i innych...

Nowy numer To My Kibice!

Nowy numer To My Kibice!

Komentarze (12) 2014-07-04

7 lipca ukaże się 154 numer magazynu „To My Kibice”. Oto, co ciekawego znajdziesz na łamach najnowszego wydania miesięcznika: Aż 28 reportaży z meczów ligowych i pucharowych: Ruch Chorzów –...

Losowanie Pucharu Polski

Komentarze (12) 2013-07-25

Dzisiaj na Stadionie Wojska Polskiego w Warszawie odbyło się losowanie par 1/16 finału Pucharu Polski.

Na forum

Mniejsze ekipy - FC większych Darłoviak 12.10.2013 18:15

Północna Polska
Lechia- KP Starogard, Chojniczanka, Pomezania Malbork
Arka- Orkan Rumia, Kaszubia Kościerzyna, Gryf Wejherowo
Legia- Wielim Szczecinek
Pogoń-Piast Choszczno, Dąb Dębno, Odra Chojna

Zgody/Kosy/Układy reaktywacja. Biały1 02.10.2013 09:14

Gryf Wejherowo -zgody i układy ?
I drugie pytanie, czy FC Arki to jest właśnie Gryf, czy całkiem inne osoby pochodzące z Wejherowa ?

Puchar Polski 2013/2014 slonecznazks 25.07.2013 11:34

1/32 Finału.

1. Piast Gliwice - Zagłębie Lubin
2. Gryf Wejherowo - GKS Tychy
3. Sandecja Nowy Sącz - Flota Świnoujście
4. Ursus Warszawa - Widzew Łódź
5. Arka Gdynia - Ruch Chorzów
6. Polonia Warszawa * - Korona Kielce
7. Olimpia Grudziądz - Miedź Legnica
8. Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Lech Poznań
9. Stal Stalowa Wola - Śląsk Wrocław
10. Puszcza Niepołomice - Jagiellonia Białystok
11. Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków
12. Siarka Tarnobrzeg - Lechia Gdańsk
13. GKS Katowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała
14. Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz
15. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze
16. Rozwój Katowice - Legia Warszawa

Puchar Polski 2013/2014 BaCaKsc 17.07.2013 19:55

I runda - 24 lipca (środa)

Rozwój Katowice - Stomil Olsztyn
Wigry Suwałki - GKS Katowice
Lechia Tomaszów Mazowiecki - GKS Tychy
Lech Rypin - Zawisza Bydgoszcz
Pelikan Łowicz - Arka Gdynia
Odra Opole - Miedź Legnica
Stal Stalowa Wola - Cracovia
Puszcza Niepołomice - Okocimski KS Brzesko
Skra II Częstochowa - Olimpia Grudziądz
Siarka Tarnobrzeg - Kolejarz Stróże
KS Polkowice - Flota Świnoujście
Ursus Warszawa - Bogdanka Łęczna
Gryf Wejherowo - Dolcan Ząbki
Zagłębie Sosnowiec - Warta Poznań
Polonia Bytom - Sandecja Nowy Sącz
Łódzki KS - Termalica Bruk-Bet Nieciecza

Galeria 26-29.04 maRjan 25.04.2013 18:11

Ekstraklasa:

Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 28 kwietnia, 17:00
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 29 kwietnia, 18:30
Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała 27 kwietnia, 15:45
Piast Gliwice - Legia Warszawa 27 kwietnia, 18:00
Pogoń Szczecin - Korona Kielce 26 kwietnia, 18:00
Polonia Warszawa - GKS Bełchatów 27 kwietnia, 13:30
Wisła Kraków - Widzew Łódź 26 kwietnia, 20:45
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 28 kwietnia, 14:30

I liga:

Olimpia Grudziądz - Miedź Legnica 27 kwietnia, 17:00
GKS Tychy - Okocimski Brzesko 28 kwietnia, 17:00
Sandecja Nowy Sącz - Arka Gdynia 27 kwietnia, 18:00
Polonia Bytom - GKS Katowice 28 kwietnia, 12:30
Flota Świnoujście - Stomil Olsztyn 27 kwietnia, 16:30
Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Dolcan Ząbki 28 kwietnia, 12:15
Zawisza Bydgoszcz - Łks Łódz
Kolejarz Stróże - Warta Poznań 28 kwietnia, 17:00
Górnik Łęczna - Cracovia Kraków 27 kwietnia, 17:00

II liga zach:


Chojniczanka Chojnice - MKS Oława 27 kwietnia, 17:00
Lech Rypin - Calisia Kalisz
Rozwój Katowice - Chrobry Głogów 27 kwietnia, 17:00
Gryf Wejherowo - Bytovia Bytów 28 kwietnia, 15:00
Zagłębie Sosnowiec - MKS Kluczbork 28 kwietnia, 12:00
Jarota Jarocin - ROW Rybnik 28 kwietnia, 15:00
Górnik Polkowice - Górnik Wałbrzych 29 kwietnia, 17:00
Elana Toruń - Raków Częstochowa 27 kwietnia, 15:00
Tur Turek - Ruch Zdzieszowice 27 kwietnia, 17:00

II liga wsch:

Wigry Suwałki - Radomiak Radom 28 kwietnia, 18:00
Znicz Pruszków - Concordia Elbląg 28 kwietnia, 12:00
Unia Tarnów - Wisła Puławy 27 kwietnia, 17:00
Garbarnia Kraków - Pelikan Łowicz 27 kwietnia, 16:00
na Stadionie Miejskim Hutnik Kraków
Siarka Tarnobrzeg - Stal Rzeszów 27 kwietnia, 15:00
Resovia - Olimpia Elbląg 27 kwietnia, 16:00
na Stadionie Miejskim
Wisła Płock - Puszcza Niepołomice 28 kwietnia, 17:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Motor Lublin 27 kwietnia, 17:00
Pogoń Siedlce - Stal Stalowa Wola 27 kwietnia, 17:00
i niższe...

Wymarłe Ekipy ... RSD 13.04.2013 11:52

Czy Chemik Police przejawia jakąś aktywność ? Czy tylko ludzie z Polic jeżdżą na Pogoń ?

Potrzebuję liczb wyjazdowych z jesieni takich ekip jak:
Jeziorak Iława
Unia Nowa Sarzyna
Stal Gorzyce
Gryf Wejherowo
Rodło Kwidzyń

Może być na PW. Dzięki.

Zgody / Kosy/ Układy ... n1906h 28.02.2013 12:09

Arka Gdynia
Avia Świdnik
Bałtyk Gdynia
Beskid Andrychów
Broń Radom
Bytovia Bytów
Calisia Kalisz
Chełmianka Chełm
Chojniczanka Chojnice
Chrobry Głogów
Cracovia Kraków
Czarni Jasło
Elana Toruń
Flota Świnoujście
GKS Bełchatów
GKS Katowice
GKS Tychy
Górnik Konin
Górnik Łęczna
Górnik Polkowice
Górnik Wałbrzych
Górnik Zabrze
Granica Kętrzyn
Gryf Słupsk
Gryf Wejherowo
Gwardia Koszalin
Hutnik Nowa Huta
Jagiellonia Białystok
Karpaty Krosno
Korona Kielce
Kotwica Kołobrzeg
Lech Poznań
Lech Rypin
Lechia Dzierżoniów
Lechia Gdańsk
Lechia Zielona Góra
Legia Warszawa
ŁKS Łomża
ŁKS Łódź
Miedź Legnica
MKS Kluczbork
Motor Lublin
Odra Opole
Odra Wodzisław Śl.
Okocimski Brzesko
Olimpia Elbląg
Olimpia Grudziądz
Orzeł Przeworsk
Pelikan Łowicz
Piast Gliwice
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pogoń Siedlce
Pogoń Szczecin
Polonia Bytom
Polonia Przemyśl
Polonia Świdnica
Polonia Warszawa
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Resovia Rzeszów
ROW Rybnik
Ruch Chorzów
Sandecja Nowy Sącz
Siarka Tarnobrzeg
Stal Bielsko-Biała
Stal Mielec
Stal Rzeszów
Stal Sanok
Stal Stalowa Wola
Stomil Olsztyn
Szczakowianka Jaworzno
Śląsk Wrocław
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Tur Turek
Unia Tarnów
Victoria Jaworzno
Warmia Grajewo
Widzew Łódź
Wigry Suwałki
Wisła Kraków
Wisła Płock
Wisła Puławy
Wisła Sandomierz
Zagłębie Lubin
Zagłębie Sosnowiec
Zawisza Bydgoszcz

moja prośba, kogo brakuje w tym gronie z działających ekip, a kto nie powinien w tej liście się w ogóle znaleźć.

GALERIA (1-3.09.12r.) x.x 30.08.2012 11:26

Ekstraklasa - Kolejka 3 (1-2 września)

Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 1 września, 18:00
Korona Kielce - Lechia Gdańsk 1 września, 13:30
Lech Poznań - Górnik Zabrze 2 września, 14:30
Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 września, 18:30
Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 31 sierpnia, 18:00
Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów 2 września, 17:00
Widzew Łódź - GKS Bełchatów 1 września, 15:45
Wisła Kraków - Polonia Warszawa 31 sierpnia, 20:30

I liga - Kolejka 5 (1-2 września)

Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Grudziądz 1 września, 18:00
GKS Tychy - Polonia Bytom 1 września, 17:00
w Jaworznie
Miedź Legnica - Flota Świnoujście 1 września, 17:00
Okocimski KS Brzesko - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1 września, 17:00
Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz 1 września, 19:45
GKS Katowice - Kolejarz Stróże 1 września, 18:00
Stomil Olsztyn - Bogdanka Łęczna 1 września, 17:00
Dolcan Ząbki - Cracovia 2 września, 12:15
Łódzki KS - Warta Poznań 2 września, 12:30

II liga zachodnia - Kolejka 5 (1-2 września)

Rozwój Katowice - Chojniczanka Chojnice 1 września, 15:00
Lech Rypin - Gryf Wejherowo 1 września, 17:00
MKS Oława - Zagłębie Sosnowiec 1 września, 16:00
Calisia Kalisz - Jarota Jarocin 1 września, 17:00
Chrobry Głogów - KS Polkowice 1 września, 17:00
Bytovia Bytów - Elana Toruń 1 września, 15:00
MKS Kluczbork - Tur Turek 1 września, 16:30
ROW Rybnik - Ruch Zdzieszowice 31 sierpnia, 19:30
Górnik Wałbrzych - Raków Częstochowa 1 września, 17:00

II liga wschodnia - Kolejka 5 (1-2 września)

Unia Tarnów - Wigry Suwałki 1 września, 16:00
Znicz Pruszków - Garbarnia Kraków 31 sierpnia, 19:00
Radomiak Radom - Siarka Tarnobrzeg 2 września, 17:00
Concordia Elbląg - Resovia 2 września, 12:00
na Stadionie Miejskim
Wisła Puławy - Wisła Płock 1 września, 16:00
Pelikan Łowicz - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 września, 11:15
Stal Rzeszów - Pogoń Siedlce 2 września, 17:00
Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola 1 września, 17:00
Puszcza Niepołomice - Motor Lublin 1 września, 17:00

i inne ligi

fotki/wideo# 24-27 sierpien '12 x.x 23.08.2012 19:58

ekstraklasa

GKS Bełchatów - Legia Warszawa 26 sierpnia, 17:00
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 24 sierpnia, 20:30
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków 25 sierpnia, 13:30
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 27 sierpnia, 18:30
Polonia Warszawa - Lech Poznań 25 sierpnia, 18:00
Śląsk Wrocław - Korona Kielce 26 sierpnia, 14:30
Widzew Łódź - Ruch Chorzów 25 sierpnia, 15:45
Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 24 sierpnia, 18:00

1 liga

Olimpia Grudziądz - Łódzki KS 25 sierpnia, 17:00
Warta Poznań - Dolcan Ząbki 25 sierpnia, 17:00
w Grodzisku Wielkopolskim
Cracovia - Stomil Olsztyn 25 sierpnia, 19:45
Bogdanka Łęczna - GKS Katowice 25 sierpnia, 17:00
Kolejarz Stróże - Arka Gdynia 26 sierpnia, 12:30
Zawisza Bydgoszcz - Okocimski KS Brzesko 25 sierpnia, 19:00
Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Miedź Legnica 26 sierpnia, 16:00
Flota Świnoujście - GKS Tychy 25 sierpnia, 17:30
Polonia Bytom - Sandecja Nowy Sącz 26 sierpnia, 17:00

2 liga wschod

Motor Lublin - Olimpia Elbląg 25 sierpnia, 17:00
Stal Stalowa Wola - Stal Rzeszów 25 sierpnia, 17:00
Pogoń Siedlce - Pelikan Łowicz 25 sierpnia, 17:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Wisła Puławy 25 sierpnia, 17:00
Wisła Płock - Concordia Elbląg 28 sierpnia, 18:00
bez udziału publiczności
Resovia - Radomiak Radom 25 sierpnia, 17:00
na Stadionie Miejskim
Siarka Tarnobrzeg - Znicz Pruszków 25 sierpnia, 17:00
Garbarnia Kraków - Unia Tarnów 25 sierpnia, 16:00
na stadionie Wawelu
Puszcza Niepołomice - Wigry Suwałki 25 sierpnia, 17:00

2 liga zachód

Chojniczanka Chojnice - Górnik Wałbrzych 26 sierpnia, 17:00
Raków Częstochowa - ROW Rybnik 25 sierpnia, 17:00
Ruch Zdzieszowice - MKS Kluczbork 25 sierpnia, 17:00
Tur Turek - Bytovia Bytów 25 sierpnia, 17:00
Elana Toruń - Chrobry Głogów 25 sierpnia, 17:00
KS Polkowice - Calisia Kalisz 25 sierpnia, 17:00
Jarota Jarocin - MKS Oława 25 sierpnia, 17:00
Zagłębie Sosnowiec - Lech Rypin 25 sierpnia, 17:00
Gryf Wejherowo - Rozwój Katowice 25 sierpnia, 17:00

GALERIA (17 - 19.08.2012r.) OldSchoolFans 16.08.2012 22:17

Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała 18 sierpnia, 13:30
Lech Poznań - Ruch Chorzów 18 sierpnia, 18:00
Lechia Gdańsk - Polonia Warszawa 20 sierpnia, 18:30
Legia Warszawa - Korona Kielce 19 sierpnia, 17:00
Piast Gliwice - Górnik Zabrze 17 sierpnia, 20:30
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 17 sierpnia, 18:00
Widzew Łódź - Śląsk Wrocław 18 sierpnia, 15:45
Wisła Kraków - GKS Bełchatów 19 sierpnia, 14:30


GKS Tychy - Olimpia Grudziądz 15 września, 16:00
w Jaworznie
Miedź Legnica - Sandecja Nowy Sącz 15 września, 16:00
Okocimski KS Brzesko - Polonia Bytom 15 września, 16:00
Arka Gdynia - Flota Świnoujście 15 września, 17:30
GKS Katowice - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 14 września, 19:00
Stomil Olsztyn - Zawisza Bydgoszcz 15 września, 16:00
Dolcan Ząbki - Kolejarz Stróże 15 września, 16:00
Łódzki KS - Bogdanka Łęczna
Warta Poznań - Cracovia 15 września, 14:00


Gryf Wejherowo - Chojniczanka Chojnice 18 sierpnia, 17:00
Lech Rypin - Jarota Jarocin 18 sierpnia, 17:00
MKS Oława - KS Polkowice 18 sierpnia, 17:00
Calisia Kalisz - Elana Toruń 3 października
w pierwotnym terminie (18 sierpnia, 17:00) odwołany
Chrobry Głogów - Tur Turek 18 sierpnia, 17:00
Bytovia Bytów - Ruch Zdzieszowice 18 sierpnia, 17:00
MKS Kluczbork - Raków Częstochowa 18 sierpnia, 17:00
Energetyk ROW Rybnik - Górnik Wałbrzych 18 sierpnia, 19:30
Zagłębie Sosnowiec - Rozwój Katowice 18 sierpnia, 17:00


Garbarnia Kraków - Wigry Suwałki 18 sierpnia, 17:00
na stadionie Wawelu
Unia Tarnów - Siarka Tarnobrzeg 18 sierpnia, 17:00
Znicz Pruszków - Resovia 18 sierpnia, 17:00
Radomiak Radom - Wisła Płock 18 sierpnia, 17:00
Concordia Elbląg - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 19 sierpnia, 12:00
na Stadionie Miejskim
Wisła Puławy - Pogoń Siedlce 18 sierpnia, 18:00
Pelikan Łowicz - Stal Stalowa Wola 19 sierpnia, 11:15
Stal Rzeszów - Motor Lublin 19 sierpnia, 17:00
Olimpia Elbląg - Puszcza Niepołomice 18 sierpnia, 17:00

oraz niższe

GALERIA (15.08.2012r.) OldSchoolFans 13.08.2012 19:33

I liga
Olimpia Grudziądz- Dolcan Ząbki 15 sierpnia, 17:00
Łódzki KS-Stomil Olsztyn 15 sierpnia, 17:00
Cracovia- Arka Gdynia 29 sierpnia w pierwotnym terminie (15 sierpnia, 19:00) odwołany
Bogdanka Łęczna- Okocimski KS Brzesko 15 sierpnia, 17:00
Kolejarz Stróże- Miedź Legnica 15 sierpnia, 17:00
Zawisza Bydgoszcz-GKS Tychy 15 sierpnia, 19:00
Termalica Bruk-Bet Nieciecza-Sandecja Nowy Sącz 15 sierpnia, 16:45
Flota Świnoujście-Polonia Bytom 15 sierpnia, 18:00
GKS Katowice-Warta Poznań 15 sierpnia, 19:00

II liga
Chojniczanka Chojnice - Energetyk ROW Rybnik 15 sierpnia, 18:00
Górnik Wałbrzych - MKS Kluczbork 15 sierpnia, 17:00
Raków Częstochowa - Bytovia Bytów 15 sierpnia, 17:00
Ruch Zdzieszowice - Chrobry Głogów 15 sierpnia, 17:00
Tur Turek - Calisia Kalisz 15 sierpnia, 17:00
Elana Toruń - MKS Oława 15 sierpnia, 17:00
KS Polkowice - Lech Rypin 15 sierpnia, 17:00
Jarota Jarocin - Rozwój Katowice 15 sierpnia, 15:00
Zagłębie Sosnowiec - Gryf Wejherowo 15 sierpnia, 17:30

Wigry Suwałki - Olimpia Elbląg 15 sierpnia, 18:00
Puszcza Niepołomice - Stal Rzeszów 15 sierpnia, 17:00
Motor Lublin - Pelikan Łowicz 15 sierpnia, 17:00
Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy 15 sierpnia, 17:00
Pogoń Siedlce - Concordia Elbląg 15 sierpnia, 17:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Radomiak Radom 15 sierpnia, 17:00
Wisła Płock - Znicz Pruszków 15 sierpnia, 17:00
bez udziału publiczności
Resovia - Unia Tarnów 15 sierpnia, 17:00
na Stadionie Miejskim
Siarka Tarnobrzeg - Garbarnia Kraków 15 sierpnia, 17:30

oraz niższe ligi...