Garbarnia Kraków

Data powstania: 1921 Barwy: brązowo-białe



Ostatnie wiadomości
Znamy już terminarz I rundy Pucharu Polski!

Znamy już terminarz I rundy Pucharu Polski!

Komentarze 2019-09-11

Ustalono terminy spotkań I rundy Pucharu Polski Wielkimi krokami zbliża się I runda Pucharu Polski, w której 32 zespoły będą walczyć o awans do następnego etapu turnieju. Mecze zostaną rozegrane w...

Poznaliśmy pary 1/32 finału Pucharu Polski!

Poznaliśmy pary 1/32 finału Pucharu Polski!

Komentarze 2019-08-20

Rozlosowano pary 1/32 finału trwającej edycji Pucharu Polski! Dzisiaj w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej przeprowadzono losowanie par 1/32 finału Pucharu Polski. W losowaniu wzięły łącznie udział 64 kluby, wśród...

Opublikowano terminarze rozgrywek I oraz II Ligi w sezonie 2019/2020!

Opublikowano terminarze rozgrywek I oraz II Ligi w sezonie 2019/2020!

Komentarze 2019-06-19

Znamy już terminarz rozgrywek w I oraz II Lidze w nadchodzącym sezonie Polski Związek Piłki Nożnej opublikował terminarze rozgrywek w sezonie 2019/2020 dla I oraz II Ligi. Zespoły rywalizujące na zapleczu Ekstraklasy...

Licencje na grę w I i II lidze

Licencje na grę w I i II lidze

Komentarze 2017-06-21

Komisja ds. licencji klubowych PZPN rozpatrzyła wnioski licencyjne beniaminków I oraz II ligi. Największe problemy ma Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie oraz Gwardia Koszalin. Te dwa kluby nie otrzymały licencji...

Czterech beniaminków w II lidze!

Czterech beniaminków w II lidze!

Komentarze 2016-06-15

Odra Opole, Olimpia Elbląg, Warta Poznań i Polonia Warszawa to zespołu, które w przyszłym sezonie zagrają na trzecim szczeblu rozgrywkowym w Polsce.   Wszystkie drużyny wygrały swoje spotkania barażowe o...

Na forum

Galeria 26-29.04 maRjan 25.04.2013 18:11

Ekstraklasa:

Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 28 kwietnia, 17:00
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 29 kwietnia, 18:30
Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała 27 kwietnia, 15:45
Piast Gliwice - Legia Warszawa 27 kwietnia, 18:00
Pogoń Szczecin - Korona Kielce 26 kwietnia, 18:00
Polonia Warszawa - GKS Bełchatów 27 kwietnia, 13:30
Wisła Kraków - Widzew Łódź 26 kwietnia, 20:45
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 28 kwietnia, 14:30

I liga:

Olimpia Grudziądz - Miedź Legnica 27 kwietnia, 17:00
GKS Tychy - Okocimski Brzesko 28 kwietnia, 17:00
Sandecja Nowy Sącz - Arka Gdynia 27 kwietnia, 18:00
Polonia Bytom - GKS Katowice 28 kwietnia, 12:30
Flota Świnoujście - Stomil Olsztyn 27 kwietnia, 16:30
Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Dolcan Ząbki 28 kwietnia, 12:15
Zawisza Bydgoszcz - Łks Łódz
Kolejarz Stróże - Warta Poznań 28 kwietnia, 17:00
Górnik Łęczna - Cracovia Kraków 27 kwietnia, 17:00

II liga zach:


Chojniczanka Chojnice - MKS Oława 27 kwietnia, 17:00
Lech Rypin - Calisia Kalisz
Rozwój Katowice - Chrobry Głogów 27 kwietnia, 17:00
Gryf Wejherowo - Bytovia Bytów 28 kwietnia, 15:00
Zagłębie Sosnowiec - MKS Kluczbork 28 kwietnia, 12:00
Jarota Jarocin - ROW Rybnik 28 kwietnia, 15:00
Górnik Polkowice - Górnik Wałbrzych 29 kwietnia, 17:00
Elana Toruń - Raków Częstochowa 27 kwietnia, 15:00
Tur Turek - Ruch Zdzieszowice 27 kwietnia, 17:00

II liga wsch:

Wigry Suwałki - Radomiak Radom 28 kwietnia, 18:00
Znicz Pruszków - Concordia Elbląg 28 kwietnia, 12:00
Unia Tarnów - Wisła Puławy 27 kwietnia, 17:00
Garbarnia Kraków - Pelikan Łowicz 27 kwietnia, 16:00
na Stadionie Miejskim Hutnik Kraków
Siarka Tarnobrzeg - Stal Rzeszów 27 kwietnia, 15:00
Resovia - Olimpia Elbląg 27 kwietnia, 16:00
na Stadionie Miejskim
Wisła Płock - Puszcza Niepołomice 28 kwietnia, 17:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Motor Lublin 27 kwietnia, 17:00
Pogoń Siedlce - Stal Stalowa Wola 27 kwietnia, 17:00
i niższe...

Sektory gości w sezonie 2011/2012 Fanatycznie1950 05.02.2013 21:22

Garbarnia Kraków gra na Suchych Stawach? Jak tam z sektorem gości, będa wpuszczani?

GALERIA (1-3.09.12r.) x.x 30.08.2012 11:26

Ekstraklasa - Kolejka 3 (1-2 września)

Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 1 września, 18:00
Korona Kielce - Lechia Gdańsk 1 września, 13:30
Lech Poznań - Górnik Zabrze 2 września, 14:30
Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 września, 18:30
Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 31 sierpnia, 18:00
Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów 2 września, 17:00
Widzew Łódź - GKS Bełchatów 1 września, 15:45
Wisła Kraków - Polonia Warszawa 31 sierpnia, 20:30

I liga - Kolejka 5 (1-2 września)

Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Grudziądz 1 września, 18:00
GKS Tychy - Polonia Bytom 1 września, 17:00
w Jaworznie
Miedź Legnica - Flota Świnoujście 1 września, 17:00
Okocimski KS Brzesko - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1 września, 17:00
Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz 1 września, 19:45
GKS Katowice - Kolejarz Stróże 1 września, 18:00
Stomil Olsztyn - Bogdanka Łęczna 1 września, 17:00
Dolcan Ząbki - Cracovia 2 września, 12:15
Łódzki KS - Warta Poznań 2 września, 12:30

II liga zachodnia - Kolejka 5 (1-2 września)

Rozwój Katowice - Chojniczanka Chojnice 1 września, 15:00
Lech Rypin - Gryf Wejherowo 1 września, 17:00
MKS Oława - Zagłębie Sosnowiec 1 września, 16:00
Calisia Kalisz - Jarota Jarocin 1 września, 17:00
Chrobry Głogów - KS Polkowice 1 września, 17:00
Bytovia Bytów - Elana Toruń 1 września, 15:00
MKS Kluczbork - Tur Turek 1 września, 16:30
ROW Rybnik - Ruch Zdzieszowice 31 sierpnia, 19:30
Górnik Wałbrzych - Raków Częstochowa 1 września, 17:00

II liga wschodnia - Kolejka 5 (1-2 września)

Unia Tarnów - Wigry Suwałki 1 września, 16:00
Znicz Pruszków - Garbarnia Kraków 31 sierpnia, 19:00
Radomiak Radom - Siarka Tarnobrzeg 2 września, 17:00
Concordia Elbląg - Resovia 2 września, 12:00
na Stadionie Miejskim
Wisła Puławy - Wisła Płock 1 września, 16:00
Pelikan Łowicz - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 września, 11:15
Stal Rzeszów - Pogoń Siedlce 2 września, 17:00
Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola 1 września, 17:00
Puszcza Niepołomice - Motor Lublin 1 września, 17:00

i inne ligi

fotki/wideo# 24-27 sierpien '12 x.x 23.08.2012 19:58

ekstraklasa

GKS Bełchatów - Legia Warszawa 26 sierpnia, 17:00
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 24 sierpnia, 20:30
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków 25 sierpnia, 13:30
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 27 sierpnia, 18:30
Polonia Warszawa - Lech Poznań 25 sierpnia, 18:00
Śląsk Wrocław - Korona Kielce 26 sierpnia, 14:30
Widzew Łódź - Ruch Chorzów 25 sierpnia, 15:45
Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 24 sierpnia, 18:00

1 liga

Olimpia Grudziądz - Łódzki KS 25 sierpnia, 17:00
Warta Poznań - Dolcan Ząbki 25 sierpnia, 17:00
w Grodzisku Wielkopolskim
Cracovia - Stomil Olsztyn 25 sierpnia, 19:45
Bogdanka Łęczna - GKS Katowice 25 sierpnia, 17:00
Kolejarz Stróże - Arka Gdynia 26 sierpnia, 12:30
Zawisza Bydgoszcz - Okocimski KS Brzesko 25 sierpnia, 19:00
Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Miedź Legnica 26 sierpnia, 16:00
Flota Świnoujście - GKS Tychy 25 sierpnia, 17:30
Polonia Bytom - Sandecja Nowy Sącz 26 sierpnia, 17:00

2 liga wschod

Motor Lublin - Olimpia Elbląg 25 sierpnia, 17:00
Stal Stalowa Wola - Stal Rzeszów 25 sierpnia, 17:00
Pogoń Siedlce - Pelikan Łowicz 25 sierpnia, 17:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Wisła Puławy 25 sierpnia, 17:00
Wisła Płock - Concordia Elbląg 28 sierpnia, 18:00
bez udziału publiczności
Resovia - Radomiak Radom 25 sierpnia, 17:00
na Stadionie Miejskim
Siarka Tarnobrzeg - Znicz Pruszków 25 sierpnia, 17:00
Garbarnia Kraków - Unia Tarnów 25 sierpnia, 16:00
na stadionie Wawelu
Puszcza Niepołomice - Wigry Suwałki 25 sierpnia, 17:00

2 liga zachód

Chojniczanka Chojnice - Górnik Wałbrzych 26 sierpnia, 17:00
Raków Częstochowa - ROW Rybnik 25 sierpnia, 17:00
Ruch Zdzieszowice - MKS Kluczbork 25 sierpnia, 17:00
Tur Turek - Bytovia Bytów 25 sierpnia, 17:00
Elana Toruń - Chrobry Głogów 25 sierpnia, 17:00
KS Polkowice - Calisia Kalisz 25 sierpnia, 17:00
Jarota Jarocin - MKS Oława 25 sierpnia, 17:00
Zagłębie Sosnowiec - Lech Rypin 25 sierpnia, 17:00
Gryf Wejherowo - Rozwój Katowice 25 sierpnia, 17:00

GALERIA (17 - 19.08.2012r.) OldSchoolFans 16.08.2012 22:17

Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała 18 sierpnia, 13:30
Lech Poznań - Ruch Chorzów 18 sierpnia, 18:00
Lechia Gdańsk - Polonia Warszawa 20 sierpnia, 18:30
Legia Warszawa - Korona Kielce 19 sierpnia, 17:00
Piast Gliwice - Górnik Zabrze 17 sierpnia, 20:30
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 17 sierpnia, 18:00
Widzew Łódź - Śląsk Wrocław 18 sierpnia, 15:45
Wisła Kraków - GKS Bełchatów 19 sierpnia, 14:30


GKS Tychy - Olimpia Grudziądz 15 września, 16:00
w Jaworznie
Miedź Legnica - Sandecja Nowy Sącz 15 września, 16:00
Okocimski KS Brzesko - Polonia Bytom 15 września, 16:00
Arka Gdynia - Flota Świnoujście 15 września, 17:30
GKS Katowice - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 14 września, 19:00
Stomil Olsztyn - Zawisza Bydgoszcz 15 września, 16:00
Dolcan Ząbki - Kolejarz Stróże 15 września, 16:00
Łódzki KS - Bogdanka Łęczna
Warta Poznań - Cracovia 15 września, 14:00


Gryf Wejherowo - Chojniczanka Chojnice 18 sierpnia, 17:00
Lech Rypin - Jarota Jarocin 18 sierpnia, 17:00
MKS Oława - KS Polkowice 18 sierpnia, 17:00
Calisia Kalisz - Elana Toruń 3 października
w pierwotnym terminie (18 sierpnia, 17:00) odwołany
Chrobry Głogów - Tur Turek 18 sierpnia, 17:00
Bytovia Bytów - Ruch Zdzieszowice 18 sierpnia, 17:00
MKS Kluczbork - Raków Częstochowa 18 sierpnia, 17:00
Energetyk ROW Rybnik - Górnik Wałbrzych 18 sierpnia, 19:30
Zagłębie Sosnowiec - Rozwój Katowice 18 sierpnia, 17:00


Garbarnia Kraków - Wigry Suwałki 18 sierpnia, 17:00
na stadionie Wawelu
Unia Tarnów - Siarka Tarnobrzeg 18 sierpnia, 17:00
Znicz Pruszków - Resovia 18 sierpnia, 17:00
Radomiak Radom - Wisła Płock 18 sierpnia, 17:00
Concordia Elbląg - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 19 sierpnia, 12:00
na Stadionie Miejskim
Wisła Puławy - Pogoń Siedlce 18 sierpnia, 18:00
Pelikan Łowicz - Stal Stalowa Wola 19 sierpnia, 11:15
Stal Rzeszów - Motor Lublin 19 sierpnia, 17:00
Olimpia Elbląg - Puszcza Niepołomice 18 sierpnia, 17:00

oraz niższe

GALERIA (15.08.2012r.) OldSchoolFans 13.08.2012 19:33

I liga
Olimpia Grudziądz- Dolcan Ząbki 15 sierpnia, 17:00
Łódzki KS-Stomil Olsztyn 15 sierpnia, 17:00
Cracovia- Arka Gdynia 29 sierpnia w pierwotnym terminie (15 sierpnia, 19:00) odwołany
Bogdanka Łęczna- Okocimski KS Brzesko 15 sierpnia, 17:00
Kolejarz Stróże- Miedź Legnica 15 sierpnia, 17:00
Zawisza Bydgoszcz-GKS Tychy 15 sierpnia, 19:00
Termalica Bruk-Bet Nieciecza-Sandecja Nowy Sącz 15 sierpnia, 16:45
Flota Świnoujście-Polonia Bytom 15 sierpnia, 18:00
GKS Katowice-Warta Poznań 15 sierpnia, 19:00

II liga
Chojniczanka Chojnice - Energetyk ROW Rybnik 15 sierpnia, 18:00
Górnik Wałbrzych - MKS Kluczbork 15 sierpnia, 17:00
Raków Częstochowa - Bytovia Bytów 15 sierpnia, 17:00
Ruch Zdzieszowice - Chrobry Głogów 15 sierpnia, 17:00
Tur Turek - Calisia Kalisz 15 sierpnia, 17:00
Elana Toruń - MKS Oława 15 sierpnia, 17:00
KS Polkowice - Lech Rypin 15 sierpnia, 17:00
Jarota Jarocin - Rozwój Katowice 15 sierpnia, 15:00
Zagłębie Sosnowiec - Gryf Wejherowo 15 sierpnia, 17:30

Wigry Suwałki - Olimpia Elbląg 15 sierpnia, 18:00
Puszcza Niepołomice - Stal Rzeszów 15 sierpnia, 17:00
Motor Lublin - Pelikan Łowicz 15 sierpnia, 17:00
Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy 15 sierpnia, 17:00
Pogoń Siedlce - Concordia Elbląg 15 sierpnia, 17:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Radomiak Radom 15 sierpnia, 17:00
Wisła Płock - Znicz Pruszków 15 sierpnia, 17:00
bez udziału publiczności
Resovia - Unia Tarnów 15 sierpnia, 17:00
na Stadionie Miejskim
Siarka Tarnobrzeg - Garbarnia Kraków 15 sierpnia, 17:30

oraz niższe ligi...

GALERIA (4-5.06.2012r.) OldSchoolFans 02.08.2012 20:05

Flota Świnoujście - Olimpia Grudziądz 4 sierpnia, 18:00
Ruch Radzionków - Termalica Bruk-Bet Nieciecza
Sandecja Nowy Sącz - Zawisza Bydgoszcz 4 sierpnia, 20:00
GKS Tychy - Kolejarz Stróże 5 sierpnia, 17:00
w Jaworznie
Miedź Legnica - Bogdanka Łęczna 4 sierpnia, 17:00
Okocimski KS Brzesko - Cracovia 22 sierpnia
w Krakowie; na Stadionie Miejskim Hutnik Kraków; w pierwotnym terminie (5 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu meczu Okocimskiego KS-u w Pucharze Polski
Arka Gdynia - Warta Poznań 4 sierpnia, 17:45
GKS Katowice - Łódzki KS 5 sierpnia, 17:00
Stomil Olsztyn - Dolcan Ząbki 4 sierpnia, 17:30


Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice 4 sierpnia, 16:00
Gryf Wejherowo - Jarota Jarocin 5 sierpnia, 16:00
Lech Rypin - Elana Toruń
w pierwotnym terminie (4 sierpnia, 17:00) odwołany na wniosek policji
MKS Oława - Tur Turek 4 sierpnia, 17:00
Polonia Bytom - Ruch Zdzieszowice 5 sierpnia, 17:00
przełożony
Chrobry Głogów - Raków Częstochowa 4 sierpnia, 18:00
Bytovia Bytów - Górnik Wałbrzych 4 sierpnia, 17:00
MKS Kluczbork - Energetyk ROW Rybnik 4 sierpnia, 17:00
KS Polkowice - Rozwój Katowice
w pierwotnym terminie (4 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu meczu KS-u Polkowice w Pucharze Polsk


Siarka Tarnobrzeg - Wigry Suwałki
Garbarnia Kraków - Resovia 4 sierpnia, 17:00
Unia Tarnów - Wisła Płock 4 sierpnia, 17:00
Znicz Pruszków - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4 sierpnia, 18:00
Radomiak Radom - Pogoń Siedlce 4 sierpnia, 17:00
Concordia Elbląg - Stal Stalowa Wola 4 sierpnia, 17:00
na Stadionie Miejskim
Wisła Puławy - Motor Lublin 4 sierpnia, 18:00
Pelikan Łowicz - Puszcza Niepołomice 5 sierpnia, 11:15
Stal Rzeszów - Olimpia Elbląg 4 sierpnia, 17:00