Garbarnia Kraków

Data powstania: 1921 Barwy: brązowo-białe



Ostatnie wiadomości
Znamy już terminarz I rundy Pucharu Polski!

Znamy już terminarz I rundy Pucharu Polski!

Komentarze 2019-09-11

Ustalono terminy spotkań I rundy Pucharu Polski Wielkimi krokami zbliża się I runda Pucharu Polski, w której 32 zespoły będą walczyć o awans do następnego etapu turnieju. Mecze zostaną rozegrane w...

Poznaliśmy pary 1/32 finału Pucharu Polski!

Poznaliśmy pary 1/32 finału Pucharu Polski!

Komentarze 2019-08-20

Rozlosowano pary 1/32 finału trwającej edycji Pucharu Polski! Dzisiaj w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej przeprowadzono losowanie par 1/32 finału Pucharu Polski. W losowaniu wzięły łącznie udział 64 kluby, wśród...

Opublikowano terminarze rozgrywek I oraz II Ligi w sezonie 2019/2020!

Opublikowano terminarze rozgrywek I oraz II Ligi w sezonie 2019/2020!

Komentarze 2019-06-19

Znamy już terminarz rozgrywek w I oraz II Lidze w nadchodzącym sezonie Polski Związek Piłki Nożnej opublikował terminarze rozgrywek w sezonie 2019/2020 dla I oraz II Ligi. Zespoły rywalizujące na zapleczu Ekstraklasy...

Licencje na grę w I i II lidze

Licencje na grę w I i II lidze

Komentarze 2017-06-21

Komisja ds. licencji klubowych PZPN rozpatrzyła wnioski licencyjne beniaminków I oraz II ligi. Największe problemy ma Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie oraz Gwardia Koszalin. Te dwa kluby nie otrzymały licencji...

Czterech beniaminków w II lidze!

Czterech beniaminków w II lidze!

Komentarze 2016-06-15

Odra Opole, Olimpia Elbląg, Warta Poznań i Polonia Warszawa to zespołu, które w przyszłym sezonie zagrają na trzecim szczeblu rozgrywkowym w Polsce.   Wszystkie drużyny wygrały swoje spotkania barażowe o...

Na forum

Galeria 26-29.04 maRjan 25.04.2013 18:11

Ekstraklasa:

Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 28 kwietnia, 17:00
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 29 kwietnia, 18:30
Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała 27 kwietnia, 15:45
Piast Gliwice - Legia Warszawa 27 kwietnia, 18:00
Pogoń Szczecin - Korona Kielce 26 kwietnia, 18:00
Polonia Warszawa - GKS Bełchatów 27 kwietnia, 13:30
Wisła Kraków - Widzew Łódź 26 kwietnia, 20:45
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 28 kwietnia, 14:30

I liga:

Olimpia Grudziądz - Miedź Legnica 27 kwietnia, 17:00
GKS Tychy - Okocimski Brzesko 28 kwietnia, 17:00
Sandecja Nowy Sącz - Arka Gdynia 27 kwietnia, 18:00
Polonia Bytom - GKS Katowice 28 kwietnia, 12:30
Flota Świnoujście - Stomil Olsztyn 27 kwietnia, 16:30
Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Dolcan Ząbki 28 kwietnia, 12:15
Zawisza Bydgoszcz - Łks Łódz
Kolejarz Stróże - Warta Poznań 28 kwietnia, 17:00
Górnik Łęczna - Cracovia Kraków 27 kwietnia, 17:00

II liga zach:


Chojniczanka Chojnice - MKS Oława 27 kwietnia, 17:00
Lech Rypin - Calisia Kalisz
Rozwój Katowice - Chrobry Głogów 27 kwietnia, 17:00
Gryf Wejherowo - Bytovia Bytów 28 kwietnia, 15:00
Zagłębie Sosnowiec - MKS Kluczbork 28 kwietnia, 12:00
Jarota Jarocin - ROW Rybnik 28 kwietnia, 15:00
Górnik Polkowice - Górnik Wałbrzych 29 kwietnia, 17:00
Elana Toruń - Raków Częstochowa 27 kwietnia, 15:00
Tur Turek - Ruch Zdzieszowice 27 kwietnia, 17:00

II liga wsch:

Wigry Suwałki - Radomiak Radom 28 kwietnia, 18:00
Znicz Pruszków - Concordia Elbląg 28 kwietnia, 12:00
Unia Tarnów - Wisła Puławy 27 kwietnia, 17:00
Garbarnia Kraków - Pelikan Łowicz 27 kwietnia, 16:00
na Stadionie Miejskim Hutnik Kraków
Siarka Tarnobrzeg - Stal Rzeszów 27 kwietnia, 15:00
Resovia - Olimpia Elbląg 27 kwietnia, 16:00
na Stadionie Miejskim
Wisła Płock - Puszcza Niepołomice 28 kwietnia, 17:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Motor Lublin 27 kwietnia, 17:00
Pogoń Siedlce - Stal Stalowa Wola 27 kwietnia, 17:00
i niższe...

Sektory gości w sezonie 2011/2012 Fanatycznie1950 05.02.2013 21:22

Garbarnia Kraków gra na Suchych Stawach? Jak tam z sektorem gości, będa wpuszczani?

GALERIA (1-3.09.12r.) x.x 30.08.2012 11:26

Ekstraklasa - Kolejka 3 (1-2 września)

Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 1 września, 18:00
Korona Kielce - Lechia Gdańsk 1 września, 13:30
Lech Poznań - Górnik Zabrze 2 września, 14:30
Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 września, 18:30
Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 31 sierpnia, 18:00
Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów 2 września, 17:00
Widzew Łódź - GKS Bełchatów 1 września, 15:45
Wisła Kraków - Polonia Warszawa 31 sierpnia, 20:30

I liga - Kolejka 5 (1-2 września)

Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Grudziądz 1 września, 18:00
GKS Tychy - Polonia Bytom 1 września, 17:00
w Jaworznie
Miedź Legnica - Flota Świnoujście 1 września, 17:00
Okocimski KS Brzesko - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1 września, 17:00
Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz 1 września, 19:45
GKS Katowice - Kolejarz Stróże 1 września, 18:00
Stomil Olsztyn - Bogdanka Łęczna 1 września, 17:00
Dolcan Ząbki - Cracovia 2 września, 12:15
Łódzki KS - Warta Poznań 2 września, 12:30

II liga zachodnia - Kolejka 5 (1-2 września)

Rozwój Katowice - Chojniczanka Chojnice 1 września, 15:00
Lech Rypin - Gryf Wejherowo 1 września, 17:00
MKS Oława - Zagłębie Sosnowiec 1 września, 16:00
Calisia Kalisz - Jarota Jarocin 1 września, 17:00
Chrobry Głogów - KS Polkowice 1 września, 17:00
Bytovia Bytów - Elana Toruń 1 września, 15:00
MKS Kluczbork - Tur Turek 1 września, 16:30
ROW Rybnik - Ruch Zdzieszowice 31 sierpnia, 19:30
Górnik Wałbrzych - Raków Częstochowa 1 września, 17:00

II liga wschodnia - Kolejka 5 (1-2 września)

Unia Tarnów - Wigry Suwałki 1 września, 16:00
Znicz Pruszków - Garbarnia Kraków 31 sierpnia, 19:00
Radomiak Radom - Siarka Tarnobrzeg 2 września, 17:00
Concordia Elbląg - Resovia 2 września, 12:00
na Stadionie Miejskim
Wisła Puławy - Wisła Płock 1 września, 16:00
Pelikan Łowicz - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 września, 11:15
Stal Rzeszów - Pogoń Siedlce 2 września, 17:00
Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola 1 września, 17:00
Puszcza Niepołomice - Motor Lublin 1 września, 17:00

i inne ligi

fotki/wideo# 24-27 sierpien '12 x.x 23.08.2012 19:58

ekstraklasa

GKS Bełchatów - Legia Warszawa 26 sierpnia, 17:00
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 24 sierpnia, 20:30
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków 25 sierpnia, 13:30
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 27 sierpnia, 18:30
Polonia Warszawa - Lech Poznań 25 sierpnia, 18:00
Śląsk Wrocław - Korona Kielce 26 sierpnia, 14:30
Widzew Łódź - Ruch Chorzów 25 sierpnia, 15:45
Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 24 sierpnia, 18:00

1 liga

Olimpia Grudziądz - Łódzki KS 25 sierpnia, 17:00
Warta Poznań - Dolcan Ząbki 25 sierpnia, 17:00
w Grodzisku Wielkopolskim
Cracovia - Stomil Olsztyn 25 sierpnia, 19:45
Bogdanka Łęczna - GKS Katowice 25 sierpnia, 17:00
Kolejarz Stróże - Arka Gdynia 26 sierpnia, 12:30
Zawisza Bydgoszcz - Okocimski KS Brzesko 25 sierpnia, 19:00
Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Miedź Legnica 26 sierpnia, 16:00
Flota Świnoujście - GKS Tychy 25 sierpnia, 17:30
Polonia Bytom - Sandecja Nowy Sącz 26 sierpnia, 17:00

2 liga wschod

Motor Lublin - Olimpia Elbląg 25 sierpnia, 17:00
Stal Stalowa Wola - Stal Rzeszów 25 sierpnia, 17:00
Pogoń Siedlce - Pelikan Łowicz 25 sierpnia, 17:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Wisła Puławy 25 sierpnia, 17:00
Wisła Płock - Concordia Elbląg 28 sierpnia, 18:00
bez udziału publiczności
Resovia - Radomiak Radom 25 sierpnia, 17:00
na Stadionie Miejskim
Siarka Tarnobrzeg - Znicz Pruszków 25 sierpnia, 17:00
Garbarnia Kraków - Unia Tarnów 25 sierpnia, 16:00
na stadionie Wawelu
Puszcza Niepołomice - Wigry Suwałki 25 sierpnia, 17:00

2 liga zachód

Chojniczanka Chojnice - Górnik Wałbrzych 26 sierpnia, 17:00
Raków Częstochowa - ROW Rybnik 25 sierpnia, 17:00
Ruch Zdzieszowice - MKS Kluczbork 25 sierpnia, 17:00
Tur Turek - Bytovia Bytów 25 sierpnia, 17:00
Elana Toruń - Chrobry Głogów 25 sierpnia, 17:00
KS Polkowice - Calisia Kalisz 25 sierpnia, 17:00
Jarota Jarocin - MKS Oława 25 sierpnia, 17:00
Zagłębie Sosnowiec - Lech Rypin 25 sierpnia, 17:00
Gryf Wejherowo - Rozwój Katowice 25 sierpnia, 17:00

GALERIA (17 - 19.08.2012r.) OldSchoolFans 16.08.2012 22:17

Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała 18 sierpnia, 13:30
Lech Poznań - Ruch Chorzów 18 sierpnia, 18:00
Lechia Gdańsk - Polonia Warszawa 20 sierpnia, 18:30
Legia Warszawa - Korona Kielce 19 sierpnia, 17:00
Piast Gliwice - Górnik Zabrze 17 sierpnia, 20:30
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 17 sierpnia, 18:00
Widzew Łódź - Śląsk Wrocław 18 sierpnia, 15:45
Wisła Kraków - GKS Bełchatów 19 sierpnia, 14:30


GKS Tychy - Olimpia Grudziądz 15 września, 16:00
w Jaworznie
Miedź Legnica - Sandecja Nowy Sącz 15 września, 16:00
Okocimski KS Brzesko - Polonia Bytom 15 września, 16:00
Arka Gdynia - Flota Świnoujście 15 września, 17:30
GKS Katowice - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 14 września, 19:00
Stomil Olsztyn - Zawisza Bydgoszcz 15 września, 16:00
Dolcan Ząbki - Kolejarz Stróże 15 września, 16:00
Łódzki KS - Bogdanka Łęczna
Warta Poznań - Cracovia 15 września, 14:00


Gryf Wejherowo - Chojniczanka Chojnice 18 sierpnia, 17:00
Lech Rypin - Jarota Jarocin 18 sierpnia, 17:00
MKS Oława - KS Polkowice 18 sierpnia, 17:00
Calisia Kalisz - Elana Toruń 3 października
w pierwotnym terminie (18 sierpnia, 17:00) odwołany
Chrobry Głogów - Tur Turek 18 sierpnia, 17:00
Bytovia Bytów - Ruch Zdzieszowice 18 sierpnia, 17:00
MKS Kluczbork - Raków Częstochowa 18 sierpnia, 17:00
Energetyk ROW Rybnik - Górnik Wałbrzych 18 sierpnia, 19:30
Zagłębie Sosnowiec - Rozwój Katowice 18 sierpnia, 17:00


Garbarnia Kraków - Wigry Suwałki 18 sierpnia, 17:00
na stadionie Wawelu
Unia Tarnów - Siarka Tarnobrzeg 18 sierpnia, 17:00
Znicz Pruszków - Resovia 18 sierpnia, 17:00
Radomiak Radom - Wisła Płock 18 sierpnia, 17:00
Concordia Elbląg - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 19 sierpnia, 12:00
na Stadionie Miejskim
Wisła Puławy - Pogoń Siedlce 18 sierpnia, 18:00
Pelikan Łowicz - Stal Stalowa Wola 19 sierpnia, 11:15
Stal Rzeszów - Motor Lublin 19 sierpnia, 17:00
Olimpia Elbląg - Puszcza Niepołomice 18 sierpnia, 17:00

oraz niższe

GALERIA (15.08.2012r.) OldSchoolFans 13.08.2012 19:33

I liga
Olimpia Grudziądz- Dolcan Ząbki 15 sierpnia, 17:00
Łódzki KS-Stomil Olsztyn 15 sierpnia, 17:00
Cracovia- Arka Gdynia 29 sierpnia w pierwotnym terminie (15 sierpnia, 19:00) odwołany
Bogdanka Łęczna- Okocimski KS Brzesko 15 sierpnia, 17:00
Kolejarz Stróże- Miedź Legnica 15 sierpnia, 17:00
Zawisza Bydgoszcz-GKS Tychy 15 sierpnia, 19:00
Termalica Bruk-Bet Nieciecza-Sandecja Nowy Sącz 15 sierpnia, 16:45
Flota Świnoujście-Polonia Bytom 15 sierpnia, 18:00
GKS Katowice-Warta Poznań 15 sierpnia, 19:00

II liga
Chojniczanka Chojnice - Energetyk ROW Rybnik 15 sierpnia, 18:00
Górnik Wałbrzych - MKS Kluczbork 15 sierpnia, 17:00
Raków Częstochowa - Bytovia Bytów 15 sierpnia, 17:00
Ruch Zdzieszowice - Chrobry Głogów 15 sierpnia, 17:00
Tur Turek - Calisia Kalisz 15 sierpnia, 17:00
Elana Toruń - MKS Oława 15 sierpnia, 17:00
KS Polkowice - Lech Rypin 15 sierpnia, 17:00
Jarota Jarocin - Rozwój Katowice 15 sierpnia, 15:00
Zagłębie Sosnowiec - Gryf Wejherowo 15 sierpnia, 17:30

Wigry Suwałki - Olimpia Elbląg 15 sierpnia, 18:00
Puszcza Niepołomice - Stal Rzeszów 15 sierpnia, 17:00
Motor Lublin - Pelikan Łowicz 15 sierpnia, 17:00
Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy 15 sierpnia, 17:00
Pogoń Siedlce - Concordia Elbląg 15 sierpnia, 17:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Radomiak Radom 15 sierpnia, 17:00
Wisła Płock - Znicz Pruszków 15 sierpnia, 17:00
bez udziału publiczności
Resovia - Unia Tarnów 15 sierpnia, 17:00
na Stadionie Miejskim
Siarka Tarnobrzeg - Garbarnia Kraków 15 sierpnia, 17:30

oraz niższe ligi...

GALERIA (4-5.06.2012r.) OldSchoolFans 02.08.2012 20:05

Flota Świnoujście - Olimpia Grudziądz 4 sierpnia, 18:00
Ruch Radzionków - Termalica Bruk-Bet Nieciecza
Sandecja Nowy Sącz - Zawisza Bydgoszcz 4 sierpnia, 20:00
GKS Tychy - Kolejarz Stróże 5 sierpnia, 17:00
w Jaworznie
Miedź Legnica - Bogdanka Łęczna 4 sierpnia, 17:00
Okocimski KS Brzesko - Cracovia 22 sierpnia
w Krakowie; na Stadionie Miejskim Hutnik Kraków; w pierwotnym terminie (5 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu meczu Okocimskiego KS-u w Pucharze Polski
Arka Gdynia - Warta Poznań 4 sierpnia, 17:45
GKS Katowice - Łódzki KS 5 sierpnia, 17:00
Stomil Olsztyn - Dolcan Ząbki 4 sierpnia, 17:30


Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice 4 sierpnia, 16:00
Gryf Wejherowo - Jarota Jarocin 5 sierpnia, 16:00
Lech Rypin - Elana Toruń
w pierwotnym terminie (4 sierpnia, 17:00) odwołany na wniosek policji
MKS Oława - Tur Turek 4 sierpnia, 17:00
Polonia Bytom - Ruch Zdzieszowice 5 sierpnia, 17:00
przełożony
Chrobry Głogów - Raków Częstochowa 4 sierpnia, 18:00
Bytovia Bytów - Górnik Wałbrzych 4 sierpnia, 17:00
MKS Kluczbork - Energetyk ROW Rybnik 4 sierpnia, 17:00
KS Polkowice - Rozwój Katowice
w pierwotnym terminie (4 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu meczu KS-u Polkowice w Pucharze Polsk


Siarka Tarnobrzeg - Wigry Suwałki
Garbarnia Kraków - Resovia 4 sierpnia, 17:00
Unia Tarnów - Wisła Płock 4 sierpnia, 17:00
Znicz Pruszków - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4 sierpnia, 18:00
Radomiak Radom - Pogoń Siedlce 4 sierpnia, 17:00
Concordia Elbląg - Stal Stalowa Wola 4 sierpnia, 17:00
na Stadionie Miejskim
Wisła Puławy - Motor Lublin 4 sierpnia, 18:00
Pelikan Łowicz - Puszcza Niepołomice 5 sierpnia, 11:15
Stal Rzeszów - Olimpia Elbląg 4 sierpnia, 17:00

Puchar Polski 2012/2013 stadionowy_artysta 19.07.2012 14:47

Runda wstępna - 25 lipca

Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Gdynia,
Sokół Ostróda - Świt Nowy Dwór Mazowiecki,
Luboński KS - Nielba Wągrowiec,
Chrobry Głogów - Miedź Legnica,
Legia II Warszawa - Bogdanka II Łęczna,
Łysica II Bodzentyn - Pogoń Siedlce,
Górnik Wałbrzych - GKS Tychy,
Limanovia Limanowa - Garbarnia Kraków,
Ruch Zdzieszowice - Tur Turek,
Wigry Suwałki - Chojniczanka Chojnice,
Puszcza Niepołomice - Okocimski KS Brzesko,
Pelikan Łowicz - Zagłębie Sosnowiec,
Stomil Olsztyn - wolny los,
Sokół Aleksandrów Łódzki - wolny los.

Puchar Polski 2012/2013 O.. 18.06.2012 15:09

Runda przedwstępna - 18 lipca

1. Kaszubia Kościerzyna - Stomil Olsztyn
2. Kotwica Kołobrzeg - Elana Toruń
3. Sokół Ostróda - Jeziorak Iława
4. ŁKS 1926 Łomża - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
5. Cuiavia Inowrocław - Nielba Wągrowiec
6. Luboński FC - Calisia Kalisz
7. Lechia Zielona Góra - Chrobry Głogów
8. Sokół Aleksandrów Łódzki - Znicz Pruszków
9. Legia II Warszawa - Motor Lublin
10. Lubelski ZPN - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
11. Łysica II Bodzentyn - Stal Stalowa Wola
12. LZS Stary Śleszów - Górnik Wałbrzych
13. Start Bogdanowice - GKS Tychy
14. Polonia Łaziska Górne - Puszcza Niepołomice
15. Małopolski ZPN - Raków Częstochowa
16. Podkarpacki ZPN - Garbarnia Kraków
17. Bałtyk Gdynia - Bytovia Bytów
18. Miedź Legnica - Czarni Żagań
19. Sokół Sokółka - Wigry Suwałki
20. Chojniczanka Chojnice - Jarota Jarocin
21. Tur Turek - MKS Kluczbork
22. Ruch Zdzieszowice - Energetyk ROW Rybnik
23. Wisła Puławy - Pogoń Siedlce
24. Resovia - Okocimski KS Brzesko
25. Zagłębie Sosnowiec - Stal Rzeszów
26. Pelikan Łowicz - wolny los


Runda wstępna - 25 lipca

zwycięzca 2 - zwycięzca 17
zwycięzca 3 - zwycięzca 4
zwycięzca 5 - zwycięzca 6
zwycięzca 7 - zwycięzca 18
zwycięzca 9 - zwycięzca 10
zwycięzca 11 - zwycięzca 23
zwycięzca 12 - zwycięzca 13
zwycięzca 15 - zwycięzca 16
zwycięzca 21 - zwycięzca 22
zwycięzca 19 - zwycięzca 20
zwycięzca 14 - zwycięzca 24
zwycięzca 25 - Pelikan Łowicz
zwycięzca 1 - wolny los
zwycięzca 8 - wolny los

2 LIGA WSCHODNIA 2011/2012 Zły 06.06.2012 17:38

Prawdopodobny skład na nowy sezon II ligi grupy wschodniej. Będzie ciekawie.

Wisła Płock
Olimpia Elbląg

Puszcza Niepołomice
Znicz Pruszków
Motor Lublin
Resovia
Stal Stalowa Wola
Wisła Puławy
Pogoń Siedlce
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Stal Rzeszów
Wigry Suwałki
Garbarnia Kraków
Pelikan Łowicz

Radomiak Radom
Unia Tarnów
Siarka Tarnobrzeg
Start Działdowo

Awanse/Spadki - 11/12 msc 30.05.2012 09:16

Warto zauważyć, że Kraków w przyszłym sezonie będzie miał 4 kluby w 4 najwyższych klasach rozgrywkowych(ekstraklasa - Wisła, I liga - Cracovia, II liga - Garbarnia, III liga - Hutnik). Będzie się działo w stolicy Małopolski :)

2 LIGA WSCHODNIA 2011/2012 johnywdresie 29.05.2012 12:20

Wstępna lista drużyn II ligi wschodniej w sezonie 2012/2013.Trudno uwierzyć,ale ta liga w przyszłym sezonie będzie naprawdę bardzo ciekawa.

1. Olimpia Elbląg
2. Wisła Płock
3. Puszcza Niepołomice
4. Znicz Pruszków
5. Resovia Rzeszów
6. Stal Stalowa Wola
7. Wisła Puławy
8. Pogoń Siedlce
9. Pelikan Łowicz
10. Świt Nowy Dwór Mazowiecki
11. Stal Rzeszów
12. Wigry Suwałki
13. Garbarnia Kraków
14. Radomiak Radom
15. Unia Tarnów
16. Start Działdowo
17. Avia Świdnik albo Siarka Tarnobrzeg
18.Motor Lublin