Korzystamy z plików cookies. Więcej informacji na temat plików cookies i przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności.

Kibice Ruchu Chorzów zachęcają do pomocy małemu Olusiowi!

2019-01-15

Niebiescy pomagają!

Kibice Ruchu Chorzów zachęcają na swojej stronie internetowej do pomocy małemu Olusiowi. 16-miesięczny chłopczyk cierpi na na wrodzoną wadę, w wyniku której ma zniekształconą jedną z nóżek. Posiada tzw. stópkę końsko-szpotawą. Oznacza to tyle, że Oluś nie ma kości piszczelowej oraz stawu skokowego. Chłopczyk przeżył już poważną operację naciągnięcia ścięgna Achillesa oraz konieczność noszenia kilkunastu gipsów i szyn korygujących. Jeżeli nic się nie zmieni, to Olusia czeka bardzo trudne życie, które przecież dopiero co się zaczyna.

Na szczęście ma wokół siebie prawdziwych ludzi dobrej woli, spośród których spora część to kibice Ruchu Chorzów. Pomagają oni chłopcu jak mogą, przeznaczając swoje środki finansowe lub nagłaśniając jego sytuację. Celem jest bowiem zebranie aż 1 mln złotych. Taka kwota jest potrzebna do przeprowadzenia operacji w słynnej klinice dr. Paleya na Florydzie. Tylko to może uratować Olusia przed amputacją nóżki, do której może być zakwalifikowany już w lutym. Czasu jest niewiele, ale kibice wierzą w powodzenie zbiórki na portalu SiePomaga.pl oraz licytacji koszulki Piotra Stawarczyka, byłego piłkarza Ruchu, z autografem.

Fot. siepomaga.pl


iparts.pl


Zobacz również


PZPN ukarał Ruch Chorzów


Sensacji nie było, Legia w finale PP


W Niebieskich tli się nadzieja


Mecz Ruchu z Widzewem kibicowskim rekordem!


Ruch w końcówce wyrywa punkt Rakowowi


Ruch chce sięgnąć po piłkarza Pogoni Szczecin



Ostatnie wiadomości


Typy na 8. kolejkę Ekstraklasy 2025/2026


Lech pokonany w Poznaniu!


Jan Urban wprowadza nowe porządki w reprezentacji


Fabiański w nowym-starym klubie!


Koniec sezonu dla Marcina Bułki?


Rywale Lecha w LK nie zagrają u siebie?